Šta je novo?

Tomb Raider 2013

Izrazi lica na shotkama odusevljavaju ... samo da ne ispadne interaktivni film od svega ovoga :p
 
Izrazi lica na shotkama odusevljavaju ... samo da ne ispadne interaktivni film od svega ovoga :p

Najverovatnije da nece...

A lot of people were very excited by Crystal Dynamics’ showing of Tomb Raider during Microsoft’s pre-E3 media briefing the other day. But there were also some criticisms flying around the web. Didn’t it seem to lack flow a little? Didn’t there seem to be an awful lot of quick-time events in quick succession?

Well, yes, say Crystal Dynamics. Because that was actually 15 minutes of game chopped down into a five and a half minute demo.

Quoted in VG247‘s preview of the game, global brand director Karl Stewart said: “A lot of [...] people only saw the six minute demo yesterday. And I’d love for them to read some of the articles that are coming out about the full demonstration, because we had to condense a 15 minute experience into five-and-a-half minutes.

“So you saw a lot of things that were condensed together, which is not the vision for our game necessarily. You also saw a couple of quick-time events that were really mashed together.”

It’s reassuring. There were times during the public demo when the game seemed a little too much like Call of Duty: Tomb Raider for comfort. Let’s hope the game itself is indeed more carefully paced.



Tomb Raider E3 demo was 15 mins condensed to under 6
 
Poslednja izmena:
Ipak nema velike, e bedak :(
 
Da obavestim one koji nisu procitali igra je odlozena za 2013-u:

http://forums.eidosgames.com/showthread.php?p=1757478#post1757478

Novi SS:

yljzg.jpg
 
Dobar potez Eidos-a. Oktobar i Novembar su ove godine prenatrpani uber kvalitetnim naslovima, i bilo je za ocekivati da ce nekoliko igara hteti da se udalje iz te konkurencije. Za sada su to Tomb Raider i Bioshock: Infinite. Videcemo oce li biti jos ponekog.
 
Dobar potez Eidos-a. Oktobar i Novembar su ove godine prenatrpani uber kvalitetnim naslovima, i bilo je za ocekivati da ce nekoliko igara hteti da se udalje iz te konkurencije. Za sada su to Tomb Raider i Bioshock: Infinite. Videcemo oce li biti jos ponekog.

Mislim da ovo sto si naveo nije razlog sto je konkretno ova igra odlozena.
 
Poslednja izmena:
Dobar potez Eidos-a. Oktobar i Novembar su ove godine prenatrpani uber kvalitetnim naslovima, i bilo je za ocekivati da ce nekoliko igara hteti da se udalje iz te konkurencije. Za sada su to Tomb Raider i Bioshock: Infinite. Videcemo oce li biti jos ponekog.

Crysis, kako sam procitao negde C3 je mogao da bude spreman za jesen ove godine bez problema, ali izgleda da im vise odgovara da izadju na cisto traziste. Iz tog razloga C3 tek naredne godine, a kazu da je igra gotova vec.
 
Dobar potez Eidos-a. Oktobar i Novembar su ove godine prenatrpani uber kvalitetnim naslovima, i bilo je za ocekivati da ce nekoliko igara hteti da se udalje iz te konkurencije. Za sada su to Tomb Raider i Bioshock: Infinite. Videcemo oce li biti jos ponekog.

Koje uber kvalitetne igre? CoD i MoH?
 
za tržište koje diktiraju američki popaljeni klinci i masa koja nema osećaj za kvalitet, da
 
Nazalost, tacno je. A Tomb Raider je meni bio jedna od najiscekivanijih igara za ovu godinu.
 
Pljunuti Uncharted sa female lead-om :D Nebunim se, mozda ovo bude prvi TR koji ce mi se svideti.
 
TR nikako ne moze biti Uncharted, samo obrnuto sto u stvari Uncharted i jeste.
TR je TR... mnogo godina pre Uncharted-a.
 
Tacno tako. Tomb Rider moze da bude samo kopija samog sebe, posto su sve ostale igre, ovog tipa, kopije Tomb Ridera. ;)
 
Poslednja izmena:
Pa sada zna se sta je pre izaslo, ali uzmi i pogledaj ovaj novi TR na sta vise lici na stare TR naslove ili na Uncharted koji je uzeo osnovu iz TR i napravio je zabavnom :)
 
Ono sto je ovde ocigledno jeste da je TR poceo da kopira svog za sada boljeg Uncharted plagijatora. To vam je kao kad neko napravi pesmu i otpeva je a onda to uradi neko drugi bolje i pesma odjednom postane njegova. E to je uncharted za TR, ma koliko ja bio pc nastrojen....
 
Pa sada zna se sta je pre izaslo, ali uzmi i pogledaj ovaj novi TR na sta vise lici na stare TR naslove ili na Uncharted koji je uzeo osnovu iz TR i napravio je zabavnom :)

Mozda si video nesto sto mi nismo?
Izaslo je nekoliko SS-ova, jedan trailer koji ne otkriva nista i gameplay iz pecine od oko 5 minuta.
Ja u svemu ovome ne videh nista sto bi me podsetilo na Uncharted? Ne znam sta to Uncharted cini drugacijim i posebnim?
Lokacije? Pa pogledaj Legend, pogledaj Underworld...

Uncharted je samo jos jedan cover-shooter platformer i to je to. Meni od drugog dela jako nezanimljiva i monotona igra.

Mnogo toga su pokupili od TR naslova, da ne kazem skoro sve sem konstantnog pucanja a sada TR ispada kopija Uncharteda? Molim vas.
 
''Uncharted with chick'' even more....Motion capture, dinamička animacija lika, uglovi kamere, čak i fckn ingame art kao da je radio Naughty dog. Lara je u mračnijoj atmosferi nego ranije, biće ovo verovatno što se izvođenja tiče, klasično više slow paced i istraživački nastrojeno, sa sigurno po kojom zanimljivijim elementom više u odnosu na Uncharted.
Inače, sve mi se ovo veoma sviđa i očekujem dosta od ovog prequel -a...konačno posle 15 god. promena:)
 
Opet Rusi:S:
 
Deluje vise nego odlicno. Ovi sto lupaju konzolitis nek probaju Uncharted 1,2,3 pa onda nek nesto pricaju. ;)
 
A to konzolitis kod nas = nije vorkraft, kanter ili dota :)
 
Nazad
Vrh Dno