Šta je novo?

Tomb Raider 2013

Ili nekom nije odgovaralo da taj brod stigne na odrediste.. :p
 
Malko podaleko za BermuCki trougao:p
 
bruka izgleda Lara onako izranjavana sa lukom :)
 
:D
O da:p
 
I smell blood:D
 
Samo se nadam da se na tom ostrvu nece makljati sa zombijima-vampirima-nacistima, da ce biti nesto originalnije.
 
Možda neka chick on chick akcija:p
 
Osim brutalno dobrog CGI-ja i odlicnog i zanimljivog izgleda nove Lare iz ovog trailera malo toga se moze zakljuciti o samoj igri.Iskreno se nadam da ce da bude odlicna.Imaju vremena do jeseni 2012 da je ispoliraju do maksimuma.
 
Gameplay:



Molim vas samo nemojte: Kakve "dude", kakva "guza"... ;)

Izgleda impresivno zar ne?
 
Poslednja izmena:
odlicno!
 
Ako je ovo njihova vizija "open enviroment"-a , onda brate svaka cast :p

samo sam se setio one mudre slicice:

wpid-fps.jpg


no , OK , ovo je mozda samo pocetak... Ali cak i pokreti mnoogoo vise lice na Uncharted , koji bi trebalo da je kopija Tomb raidera :p
 
Dobro ovo je samo pocetak. Igra pocinje nakon sto ona izadje iz pecinje i gleda ostrvo...
 
Odlicno izgleda i da, ocigledan je uticaj uncharteda i sto se tice dinamicke animacije i sto se tice detalja.... sto je po meni vise nego pozitivno...
 
no , OK , ovo je mozda samo pocetak... Ali cak i pokreti mnoogoo vise lice na Uncharted , koji bi trebalo da je kopija Tomb raidera :p

Uncharted je mnogo više TPS nego avantura. Skoro jedino što im je slično je da su "akcione avanture". TR (tj. bar do sada) ima mnogo više (i složenijih) elemenata da zasluži ono "adventure" u kategorizaciji, rešavanje "enviromental" zagonetki i sl.
 
Poslednja izmena:
Izgleda odlicno.E sad sto je ceo gameplay skriptovan unapred,to je verovatno tako u zatvorenim delovim aili na ovom pocetku.Verujem da ce kasnije moci slobodno da se istrazuje,to jest nadam se.
 
Nigde pistolja, bombi ni pusaka...FAK JEA
 
Dobar opening igre. Shteta sto izlazi tek krajem sledece godine.
 
Mnogo brate stenje ova mlađana Lara :d

Pa ne znam, previše je ovo skriptovano za moj ukus, a sumnjam da će nam autori ponuditi nešto više širine u nastavku... Izgleda ok i to stoji, za ostalo još uvek nisam siguran...
 
Poslednja izmena:
Lara je na ostrvu punom nekih divljaka-satanista koji nekako oborise i dovukose silne one avione i brodove na ostrvo ?
 
A sta ako su ti divljaci samo potomci onih koji su zaglavili na ostrvu? A oluje/neki prirodni fenomeni su uzrok brodoloma i padova aviona...recimo...?
 
Poslednja izmena:
Ma mirise mi da su nacisti tu umesali prste :)
 
Kako izlazi pred kraj sledece godine?Do kraja sledece godine ce da je pojede vreme i sta moze sve da se promeni do kraja sledece godine sam bog zna.
 
Tomb Raider da pojede vreme?
Pa neke sadasnje igre izgledaju jadnije od Underworlda koji je izasao 2008-e.
 
Prva lara koju bih igrao:)
 
Nazad
Vrh Dno