Šta je novo?

Tomb Raider 2013

Aha, video sam posle. :)
Inace ok, samo opet to deluje malo bezveze jer se obicno "kvotuju" neki releventni izvori, nesto sto je kao tvrdnja tacno, od strane developera ili nekog drugog izvora iz prve ruke. Mislim citiranje komentara obicnog clana nekog drugog foruma i postavljanje ovdene predstavlja nista bitno i vredno pomena, sem ako nemas simpatije prema tom komentaru. :)
Nemoj da me shvatis pogresno sto pricam o ovome, ali realno takvi komentari kao argumenti uglavnom sluze isto kao i argumenti clanova ovog foruma. :) Inace, moj imenjak veruje da su crawleri i spajderi nano.tube pretrazivaca izuzetno kvalitetni a i ja se slazem sa konstatacijom brzine i opsirnosti. :D
 
Tomb Raider je conacno postao survivor Horror!

Dopada mi se novi approach!!
 
Samo da razjasnim...dogadjaji koji se ovde ovde opisuju su hronoloski cak pre prvog dela Tomb Raidera?
 
Ne bas. Po ovome Tomb Raider nikada nije ni postojao, bar sto se tice price.
 
Lepa ova Lara. Cak bolje od matore. Za kad su najavili izlazak igre ?
 
Verovatno krajem naredne godine.
 
Lepa ova Lara. Cak bolje od matore. Za kad su najavili izlazak igre ?

Lepa,lepa,sta bi dao da mi da se malo omrsim ako je stvarno radjena po nekom stvarnom liku.Cudi me da se ne zna tko joj je bio uzor u stvarnom zivotu?
Ja je vec stavio na radnu povrsinu i ne mogu da je se nagledam.:):D:d
 
Lara Croft on an island from Lost :) Deluje zanimljivo a i izgled nove Lare obecava.Videcemo.
 
Wow... Silent Hill 7?
 
Svidja mi se ovaj pristup, u zadnjim igrama mi je vecito smetalo sto je lik Lare malo previse stilizovan za danasnju grafiku. I ostatak teksta lici da ce biti nesto od ovoga.
 
Pročitao sam celu temu:S:
Stvarno mi niste jasni što se toliko ložite na ženskog lika iz neke igrice, mislim čak i da su sve to neke šale ponovo govore puno stvari o vama koje bi možda želeli da ostane između vas i psihijatra:d

A ideja za golemo-debelu curu je profi, i to u nekoj pucačini u fazonu pobesneli Maks ili neki maks pein:p sa sve vintaž kucnom haljinom u Tom&Jerry baba fazonu.
 
Pusti nas da mastamo. Budi drug :)
 
Mene je Lara uvek nervirala, ali mi se zato prilicno svidela :
heavenly-sword-nariko02.jpg

Nahladice se..
 
Pročitao sam celu temu:S:
Stvarno mi niste jasni što se toliko ložite na ženskog lika iz neke igrice, mislim čak i da su sve to neke šale ponovo govore puno stvari o vama koje bi možda želeli da ostane između vas i psihijatra:d

Niko nije spomenuo loženje, već kako karakterizacija likova utiče na imerziju, a može i na to kako funkcioniše kompletna igra.

Treba samo pogledati novi Deus Ex. Lik je izgleda superheroj, skroz suprotno od onoga kako bi mogao biti portretisan u igri koja obrađuje takve teme. Uzor im je ovo umesto ovoga. Mamoru Oshii je ubacio dubinu u svoje filmove. Eidos Montreal ekipa nema taj luksuz u mainstream blokbaster igri čiji razvoj košta nekoliko desetina miliona dolara i da bi projekat bio isplativ najpre moraju da zadovolje većinsku ciljnu grupu, a ista hoće da se oseća "badass", pa tek onda ostale koji će ili zaobići kupovinu ili će morati da se zadovolje time što dobiju, jer bolje trenutno nema. Ako ti se jede sladoled, odeš u prodavnicu, i ako vidiš da nemaju tvoj omiljeni, uzećeš neki drugi po principu daj šta daš jer nemaju ono što želiš. To je ekvivalent "najniži zajednički sadržalac" pristupu razvoja igara...
 
Poslednja izmena:
GitS, jedna od najsmorenijih japanskih mangi. Dobro je što nisu uzimali inspiraciju odatle.

Kako može Equilibrium da im bude uzor kada je J.C. Denton kreiran pre pojave tog filma? Zapravo J.C. Denton je ukusnije urađen jer je on stvarno u badass fazonu a ne u gey badass kako izgledaju svi likovi koje portreriše Kristijan Bejl.

J.C. Denton je beli Vesli Snajps iz Blade-a, izgled i ponašanje preslikano.

Slažem se da ovaj novi lik, Adam Džensen ne bi trebao biti puno badass jer je on ipak prototip kiborga ali deca vole da ruše sve oko sebe pa je ta njegova problematična strana morala biti uklonjena.

Ne brini se, kada i ako Kameron završi prvi deo Gunnm filma počećemo viđati ranjive kiborge koji nisu toliko sigurni u sebe i svoje mogućnosti ;)
 
GitS, jedna od najsmorenijih japanskih mangi. Dobro je što nisu uzimali inspiraciju odatle.

Manga koja je korišćena kao osnova za filmove je mnogo više seksualna i cheesy nego filmovi. Velika većina anima je bullshit u "put some boobs and pussy in it, we'll sell many more units of our shit" fazonu. Za razliku od serije koja je takođe u tom fazonu, Oshii-evi filmovi su mnogo mnogo bolji. Počni odavde. Još samo kada bi neko smeo da da radi to u igrama i iskoristio njihov potencijal, interaktivnost pre svega.

Kako može Equilibrium da im bude uzor kada je J.C. Denton kreiran pre pojave tog filma?

Nisam mislio da im je Equilibrium kao film uzor nego glavni lik i kako je predstavljen i kako to utiče na celokupan dizajn i scenario. U igri koja se bavi augmentacijom, mogu da se pozabave dubljim temama. Naravno, ne smeju jer je mainstream proizvod u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Meni je najjaci skok sa stolice @ 00:22. :D
 
Poslednja izmena:
Meni se ovo mnogo svidja, podseca na najbolju TPS igru danasnjice U2, lokacije.
Hvala bogu da Lara vise nema onolike baloncine od sisa, vec izgleda sasvim normalno.

Moze li se po ovo fotki naslutit i neka horor atomsfera ? :)

TR_Screen_6.jpg
 
Aaa jedva cekam! Tomb Raider mi je oduvijek bila omiljena igrica! Valjam apgrejdovat kompjuter :)
 
Nazad
Vrh Dno