Šta je novo?

Tomb Raider 2013

Sta ce doneti ta AMD carobna tehnologija ? Lepsa ce joj biti kosa...i to je to ?
 
Sta ce doneti ta AMD carobna tehnologija ? Lepsa ce joj biti kosa...i to je to ?

Da, samo veoma lepo renderovana kosa.

lara_3frame.jpg

tress_before_after1.jpg

tress_before_after2.jpg


Ceka se video snimak & more info [nvidia support?].
http://blogs.amd.com/play/tressfx/
 
Poslednja izmena:
Samo da ne bude zabune:

"Its created by AMD, but its a DirectX 11 feature.. so GOOD DX11 cards should be able to play it, on either sides of the gaming fence.. I have a GTX680 and i run it lovely"

Dakle radi i na zelenim bez ikakvih problema.

Moram da kazem da su zaista mnogi navodili fiziku kose kao manu ove igre tako da mi je drago da je Lara dobila sampon :D ali meni ovo ne znaci skoro nista. Ona sva umazana, prljava a kosa kao da je sad iz frizerskog salona izasla :d


tress_before_after3.jpg
 
Poslednja izmena:
Kojo ste vi manijaci! :d Ja cu biti zadovoljan samo da je poteram i odigram, a kosu joj sigurno necu gledati kako je renderovana. :D
 
Or some other hair.... :d
 
Ta kosa će najviše doći do izražaja u cutscenama... Inače, čim je neko uložio toliko vremena u dodatne vizuelne prikaze za pc verziju, očigledno je da su prilično ponosni na to što su uradili pa su i poželeli da sve to zasija u punom grafičkom sjaju... Ovo je jedan od retkih naslova koje čekam, uz Watch Dogs:)
 
Ta kosa će najviše doći do izražaja u cutscenama... Inače, čim je neko uložio toliko vremena u dodatne vizuelne prikaze za pc verziju, očigledno je da su prilično ponosni na to što su uradili pa su i poželeli da sve to zasija u punom grafičkom sjaju... Ovo je jedan od retkih naslova koje čekam, uz Watch Dogs:)

I ovo: "About the texture resolution, I am happy you ask about that because it is something we are quite proud of. We are offering very high resolution textures on the PC build, much higher than anything we have ever done on PC before. For most textures we have 16 times the data compared to consoles."

Nixxes :Klanjanje
 
Jedna od boljih Clueless Gamer epizoda :D

[YOUTUBE]xCe8-1dbXZc[/YOUTUBE]
 
Ingame screenovi TressFX-a, radice i na AMD-u i Nvidiji... mada AMD ima bolji processing Direct Compute-a. Developer iz Nixxon-a [potvrdio je 4k i 8k texture, blagosloven bio] je rekao da mi igra sa upaljenim tressfx-om radi super na GTX680.

tr9_conceptart_v1_tr_l9uvq.jpg

tr9_conceptart_v1_tr_5gufh.jpg

tr9_conceptart_v1_tr_bjulw.jpg

tr9_conceptart_v1_tr_wbuhr.jpg

tr9_conceptart_v1_tr_d1ueu.jpg

tr9_conceptart_v1_tr_9luh7.jpg


Nazalost, jedini AA koji ce biti u launch verziji igre ce biti FXAA. Kao potrudice se da ubaci jos ponesto kasnije.
 
Izuzetno, nema sta!
 
Woow grafika je CGI like :p :D Definitivno jedna od najboljih u zadnje vrijeme. :3
 
Nisam skoro gledao gluplji trailer od ovog gore.
 
Pojavila se igra u prodavnicama, za sad samo za PS3 al verujem da ce ubrzo i za PC.
 
Odlicno, dobro je to znati.
 
Nije to nego na jednom trackeru videh pod sekcijom new da se pojavilo pa rekoh da podelim vest. A inace me lara i njena kosa apsolutne ne zanimaju btw ;) Mozda dupence, al cu se zadovoljiti i ss-ima :D
 
Nazad
Vrh Dno