Šta je novo?

Masovno slanje SMS-ova

one1

Cenjen
Učlanjen(a)
15.06.2009
Poruke
131
Poena
169
Zanima me da li postoji neka varijanta da se preko neta salju masovne poruke?
Slao bih jedanput nedeljno na nekih stotinak brojeva.
Bilo bi dobro da se ne placa ali mogu i da kesiram.

Ako ne moze preko neta da li postoji neka varijanta da se preko Telenora ili VIP-a odradi nesto slicno?
Pozzz

Zaboravih da napisem da bi bilo dobro da ljudima ne stize moj broj telefona, nego npr da pise KLUB MEDISON
 
Poslednja izmena:
mozes da nadjes provajdere za mobilne usluge, poput ovih SMS manijaka za Farmu, Zvezde Granda i sl. tebe zanima bulk messaging.
 
Ako hoces da ti pise tako nesto onda moras da platis, ako nece vec bi broj telefona, onda postoje programi za racunar. Imas razne prepaid pakete i fore kod nasi, tipa 200 din 1000sms nedeljno itd..

Sad ja se secam ranije da za nokije sam vidjao taj program, ali postoji sigurno za druge telefone..

edit:
pogledaj ovo:
http://bulksms.vsms.net/w/pricing.htm#note1

Kupis na primer 1000 kredita za 32e i miran se nekih 3 meseca a mozda i vise.. Opet da uplacujes kredit svake nedelje kod nas bi te izaslo malo manje..
 
Poslednja izmena:
sa kojim programom za PC je moguce slati bulk sms koriscenjem mobilnog telefona?
 
Proverite kod svog mobilnog operatera, znam firmu koja ima 10ak ugovora sa MTS i dali su im opciju da putem mail-a proslede poruku(nova godina, uskrs itd...) i brojeve telefona na koje da se salje poruka i oni urade sve bez dodatne nadoknade.

A ja koristim adsl preko sezampro i mesecno imam 50 poruka u nacionalnom saobracaju a vidim na sajtu da postoji opcija da se dokupe poruke, jedina "mana" je to sto umesto broja telefona primaocu poruke dodje username za email.
 
Pokojni SezamPro je imao slicne usluge, pozovi Orion, mozda ti mogu pomoci.
 
Nazad
Vrh Dno