Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Kod mene jos nista od novg paketa ili tzv ubrzanja.....
 
Ja bio danas do kancelarije i odsuspendovao net nalog. Kazu da ce postepeno povecavati brzinu korisnicima, tj. do kraja meseca ce sve prebaciti na nove pakete...
 
:)

stiglo tj stiglo je mozda i taj dan kada sam pisao medjutim, router mi je previse optimizovan bio podesen pa sam "ogranicio" protok na istom ( i zaboravio na to ).

Sve sada radi regularno i odlicno sa novom brzinom :)
 
Imao sam trio extra paket.Sad planiram da uzmem ovaj novi TrioMax za 4k dinara...Da li imate iskustva sa DTV?Jel dobra slika itd?Treba mi upload brzina najvise,zato cu i menjati paket jer mi treba za strimovanje!Imate kakva iskustva?
 
Pa ako ti treba samo zbog uploada uzimaj, sto brines za dtv? Skika ko slika, bolja mnogo od analogne, ima par HD kanala, EPG i to je to. Ne moze od babe devojka kad dosta domacih stanica kao da emituju u 240p.
Check Food Lion Ad and Fred Meyer Ad.
 
Poslednja izmena od urednika:
Kod mene na poslu jos ništa od ubrzanja. Jos uvek je 20/2.
Što se tiče digitalne slika je odlična, mnogo bolja od analogne a Arena Sport su svih 5 kanala u HD-u. Na njima kad prenose krštene lige slika je ostra kao zilet. Kad prenose nasu "Super Ligu" slika nije toliko dobra pošto se snima krs kamerama.

0b6f493892685a2d43833c16d4b6c6c5.jpg


Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Kad prenose nasu "Super Ligu" slika nije toliko dobra pošto se snima krs kamerama.

A čije su to kamere? Jel to arena snima sa svojom opremom ili to sad radi fudbalski savez tj. neki njegov emisioni ogranak pa prodaje prava tv kucama?

Jel to sad isto ko sto UEFA radi za svoja evropska klupska takmicenja?

p.s. Izvinjavam se za off ali me predhodni post inspirisao da pitam:D
 
Hvala na odgovorima ;)
 
Pozdrav!
Zna li neko pass za Thomson THG571 router sto daje Sat Trakt?
 
Hvala al nije.Bas me nervira da ne mogu ni pass za wifi menjati:mad:
 
Onda su ovi iz ST menjali u conf fajlu, jel neće da daju kada ih pozoveš?
 
Kod mene na poslu jos ništa od ubrzanja. Jos uvek je 20/2.


Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

Jos uvek mi nije povecana brzina. I na portalu Moj STCable stoji Flat Light 20. A nemam ni izbor novih paketa.

Sta se dešava? Jel treba novi ugovor ili da ih zovem? Koristim Analognu kablovsku + Osnovnu DTV + Flat Light 20/2

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
A čije su to kamere? Jel to arena snima sa svojom opremom ili to sad radi fudbalski savez tj. neki njegov emisioni ogranak pa prodaje prava tv kucama?

Jel to sad isto ko sto UEFA radi za svoja evropska klupska takmicenja?

p.s. Izvinjavam se za off ali me predhodni post inspirisao da pitam:D
Stvarno ne znam odgovor na ovo pitanje. Pokušaj da pitaš @makarena u temi o Areno Sport i Sport Klubu.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Ja sam morao router da menjam jel valjda taj stari nije mogao vise od 20 da ide.
 
Ja sam morao router da menjam jel valjda taj stari nije mogao vise od 20 da ide.
Ja imam Motorola SB51001E i to je DOCSIS 2.0 pa bi trebalo da moze da izvuče i 30 mbps jedino ako nece da puste...

Jesi potpisivao novi ugovor za taj drugi Modem/router?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Nisam novi ugovor pravio,samo da sam preuzeo modem.Najbolje da ih zoves da pitas.
 
Pablo, ta Motorola moze 30 ali u teoriji. Ako si sada na 30 zovi ih da ti promene modem, izgleda da su te zaboravili. Pre dve godine kad sam presao sa 20 na 40 vratio sam im tu Motorolu i uzeo docsis 3 modem, mora za brzinr vece od 20.
 
I ja sam sad menjao u kancelariji modem zbog brzine.
 
Pablo, ta Motorola moze 30 ali u teoriji. Ako si sada na 30 zovi ih da ti promene modem, izgleda da su te zaboravili. Pre dve godine kad sam presao sa 20 na 40 vratio sam im tu Motorolu i uzeo docsis 3 modem, mora za brzinr vece od 20.
Izgleda da jesu stvarno zaboravili. Čudno sto na portalu nemam izbora novih paketa odnosno Flat Light 30 (bivsi Flat Light 20) ali imam npr najveći od 200mbps a znamo da to modem ne može da izvuče.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
To je problem do njih, i kod mene je tako. Jos nisu ispravili, jos od kad je bilo ubrzanje.

PpSvB1pgoSLcE7THnn7ZTHEJPbZ3PC.png


Moraces u poslovnicu svakako, zbog novog modema
 
Ni kod mene nista od ubrzanja. Imam Cisco EPC3208G modem.
Pisao sam im na fejsu ali ne odgovaraju.
 
To je problem do njih, i kod mene je tako. Jos nisu ispravili, jos od kad je bilo ubrzanje.

PpSvB1pgoSLcE7THnn7ZTHEJPbZ3PC.png


Moraces u poslovnicu svakako, zbog novog modema
Nevidi se slika ali kontam.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Zamenili su Motorolu sa Cisco EPC3208G. I pustili su 30 mbps paket:

11165d13363d0bc616df912faf87fca9.jpg


Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
40/2
 

Prilozi

  • 5564449930.png
    5564449930.png
    30.5 KB · Pregleda: 68
Poslednja izmena:
Od 1. avgusta su menjali cenovnik telefonije, sada su pamtnjakovici Sloveniju iz prve prebacili u trecu zonu, u rangu sa Hondurasom, Holandskim Antilima itd.. Inace i BiH, Hrvatska su u toj zoni sto znaci da je cena minuta oko 25 dinara za minut, sto je pljacka.
Ja sam uzeo ugovor na 2 godine bas iz razloga sto mi je cena za pozive ka inostranstvu ista kao u telekomu, a obzirom da mogu da objedinim usluge dobije sve nesto povoljnije.
Takodje imam osnovni internet paket koji mi je dovoljan, ali 10 Mbps je jadno u poredjenju sa konkurencijom.
Moja preporuka je da izbegavate ovog provajdera, ukoliko imate izbora.
Svako dobro.
 
Poslednja izmena:
Bas sam sad sa fotelje na forum dosao zbog ovoga. Koji su ovo likovi, ja nemam reci. Ja imam samo regularnu kablovsku. Ako bih uplatio digitalnu, to ne menja stvari jel? Nema vise sportkluba?
Pa gde da sad gledam Premier Ligu?????

Sta ti je Srbija drzava ljudi, u 2016-toj godini mi koji nismo iz veceg grada nemamo provajdera normalnog. Imamo jednog koji vrti monopol.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno