Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Pa bar mi ne treba TV kartica u kompu...
 
Fali dosta kanala, doduše...
 
Fali. Ali meni trebaju samo Arene za ABA ligu. A i lepo radi bez seckanja, bas sam juce gledao derbi.
 
[YOUTUBE]nlrAdaNEzGQ[/YOUTUBE]
 
Jos samo da saznamo koji su to novi paketi.
 
Jel nekom srao DTV sinoc za vreme LS? Nisam imao Rts HD, na Areni 1 je bila arena 2, a ostale arene sve crno...
 
Jel nekom srao DTV sinoc za vreme LS? Nisam imao Rts HD, na Areni 1 je bila arena 2, a ostale arene sve crno...
Jeste. Meni na analognoj
Areni Sport 1 bio kec ali je bila neka greska preko celog ekrana nešto Password reset nešto. A na digitalnoj nije radila ni jedna arena zvao sam KC i rekli su mi da je u prekidu optički kabal.
 
Magla ljudi....
 
Indijanci opet nesto muljaju osecam.
 
Mi od sinoc do jutros nismo imali ni analogne kablovske, ni digitalne, kao ni internet ni telefon :) Sve gore od goreg.
Jos nas pre par dana obradovali da dizu cenu kablovske za 100 dinara...
 
Jeste. Meni na analognoj
Areni Sport 1 bio kec ali je bila neka greska preko celog ekrana nešto Password reset nešto. A na digitalnoj nije radila ni jedna arena zvao sam KC i rekli su mi da je u prekidu optički kabal.

Ja gledao Arene preko webplayera...
 
Kako meni lici na flyer-u što je stigao uz uplatnice, novi paketi su duo trio (od pre godinu dana) što znači da ništa od ubrzanja ili slično
 
To i ja isto mislim..
 
Pozdrav ljudi!
Koristim sattrakt vec par godina...Nemaju nikakav upload,pa bi presao na SBB.Da li se isplati?Mislim po kvalitetu neta tv i svega?Jel se placa raskid ugovora?
 
Pozdrav ljudi!
Koristim sattrakt vec par godina...Nemaju nikakav upload,pa bi presao na SBB.Da li se isplati?Mislim po kvalitetu neta tv i svega?Jel se placa raskid ugovora?
Gde živiš pa imas izbor između ova dva provajdera?

I nije ni SBB puno bolji sto se tice uploada na kablovskim paketima. Jedino fiber paketi imaju veći upload ali ti fiber paketi su ograničeni na manje od 1% korisnika.
 
Hmmmmm ok...Da li je dosta 2mbps za strim world of tanks?Posto sad imam 1mbps a za 300 din mogu jos povecati za 1mbps,znaci net bi mi bio 35/2mbps.Jel to dosta za 720p strim?Ili bar 480p
 
Hmmmmm ok...Da li je dosta 2mbps za strim world of tanks?Posto sad imam 1mbps a za 300 din mogu jos povecati za 1mbps,znaci net bi mi bio 35/2mbps.Jel to dosta za 720p strim?Ili bar 480p
Nisi odgovorio gde živiš pa imaš izbor medju ova dva provajdera. Ja sam mislio da se nigde ne preklapaju njihove teritorije.

Ja bi svakako isao na SBB posto ima više sadržaja, TV ima 72h unazad, D3Go sa sport klubovima i mislim da je za istu cenu download malo veci na SBB-u mada mislim da je upload isti.

A za stream 720p materija je valjda dovoljno 2mbps uploada ali to pitaj u WOT temi ili u twitch temi ako ima.
 
Iz istog mesta odakle si i ti :) Ali sad sam proverio nema ovde niko SBB :(bio sam u sattraktu danas kazu da ce biti nesto kao novo sa ponudama pa da budem strpljiv!
 
Da, to kažu uvek..... čak i pred novu godinu je slična priča bila i dobili smo mogućnost uzimanja tableta i televizora na rate ...kao da su izmislili toplu vodu.
Uskoro i Telenor kreće sa CATV, nadam se da će bar malo biti zanimljiva tržišna utakmica :)
 
Iz istog mesta odakle si i ti :) Ali sad sam proverio nema ovde niko SBB :(bio sam u sattraktu danas kazu da ce biti nesto kao novo sa ponudama pa da budem strpljiv!

:D Ne mozes ti da uvedes kojeg hoces kablovskog provajdera. Mozes samo onog sto ima infrastrukturu u tvom selu. U ovom slucaju samo Sat-Trakt. Nece biti nista bitnije pomena. Pisao sam im na FB stranicu za upload, mislim da je i vidor pisao sa mnom ali nista od toga. Verovatno ce opet povecati download...
 
Sattrakt su najveci klosari :D
 
Nisu. Ima puno gorih. Ja dok sam bio na kablovskom netu nisam imao ni jedan problem - uvek sam dobijao ono što sam plaćao.
 
Nije los sattrakt a nije ni dobar.Net im je ok samo im fali upload...
 
Ima li koga iz Temerina da korisiti usluga ST-a? Zanima me kakav je internet, da li je veza konstantna? Nije mi toliko važna brzina.
 
04.04. nas cekaju neke novosti od Sat-Trakta. Nadam se da ce najzad ponuditi vecu brzinu.
 
12719466_10207436373119973_3421645659918348812_o.jpg


12919806_10207436311798440_1743032029207023479_n.jpg


sa 40/2 na 60/3
 
Poslednja izmena:
Lepo :)
Samo onima što sad imaju 20/2 ce verovatno menjati modem na DOCSIS 3.0 ako ce povecavati na 30/2.
 
Novi paketi

12967432_10207443628061342_4177423219037002928_o.jpg
 
Nazad
Vrh Dno