Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Verovatno nemas full hd tv. Recimo kod druga na hd tvu je slika ok na analogu. Mada i dalje mislim da namerno sakate analognu da bi sto vise ljudi navukli na digi.
A da, na dosta kanala na analogu ima i snega sto je neprihvatljivo.

Hoce biti ove godine povecanje brzina? Jel nacuo neko nesto? Ili ce da nas zamlacuju fiksnim

Imam i fHD TV ali ja stvarno ne znam šta ti mozes da očekuješ od Analogne TV na fHD televizoru. Naravno da ce da izgleda loše. Plati tih 350 pa gledaj digitalnu.

Kada sam bio 1og rekla je ovako "pa da, sad će kraj godine, ima već godinu dana, trebalo bi da bude nešto"

Ja mislim da ništa od povećanja ove godine pošto je prošle flajer za povećanje izašao već u avgustu a sad ima flajer samo za fiksi tel.
 
Imam i fHD TV ali ja stvarno ne znam šta ti mozes da očekuješ od Analogne TV na fHD televizoru. Naravno da ce da izgleda loše. Plati tih 350 pa gledaj digitalnu.



Ja mislim da ništa od povećanja ove godine pošto je prošle flajer za povećanje izašao već u avgustu a sad ima flajer samo za fiksi tel.
Burazeru ne citas, imam digitalni paket. Analogni kanali su mi iskljuceni i bezobrazno je sto ih jos drze samo da bi uzeli jos para. Ne znam sto branis tu lopovsku bandu kad je iptv, sbb i drugi bilo koji normalan provajder odavno full digitalan.
 
Uf, jaka digitalna tv, pa nemaju ni teletext na tim kanalima, a kamoli EPG ili odlozeno gledanje.
Pominjes samo 300din mesecno doplate za digi, a gde je prikljucenje na DTV od 2000-3000din po svakom TV uredjaju?!
Anaglogne kanale ne vredi ni spominjati, em svaki dan ih sve manje i manje, em to sto ima je ili madjarsko ili sinhronizovano na HU, em sneg, smetnje, desinhronizacija,...
To je krs firma prepuna nesposobnjakovica.
 
Ja sam uleteo u neku akciju bio i dobio sam ci modul za 1din.
Gledam samo nfl na arenama i premier ligu na sk 123. Ostalo mi ni ne treba.
 
Burazeru ne citas, imam digitalni paket. Analogni kanali su mi iskljuceni i bezobrazno je sto ih jos drze samo da bi uzeli jos para. Ne znam sto branis tu lopovsku bandu kad je iptv, sbb i drugi bilo koji normalan provajder odavno full digitalan.

Ne branim samo ti nisi realan. IPTV je digitalna TV i uvek je i bila.

Objasni mi kako to da je SBB full digitalan? Pa i kod njih se doplaćuje za digitalne kanale a osnovna analogna ponuda košta 1136 din. Mesečna renta D3 uredjaja (za osnovni digitalni paket) košta 210 din što zajedno izadje 1346 din. I ajde nabroj jos jednog provajdera što u osnovnom paketu daje sve digitalne kanale?

I ne znan kako ti doplata od 350 din kod ovog provajdera može smetati kad dobijaš 3SK i 4 Arene? Ovih 7 prograna sami po sebi toliko vrede...
 
Uf, jaka digitalna tv, pa nemaju ni teletext na tim kanalima, a kamoli EPG ili odlozeno gledanje.
Pominjes samo 300din mesecno doplate za digi, a gde je prikljucenje na DTV od 2000-3000din po svakom TV uredjaju?!
Anaglogne kanale ne vredi ni spominjati, em svaki dan ih sve manje i manje, em to sto ima je ili madjarsko ili sinhronizovano na HU, em sneg, smetnje, desinhronizacija,...
To je krs firma prepuna nesposobnjakovica.

Uletis u neku akciju za priključenje za 1 din na Digitalnu i jos dobijes 5 meseci free. Kad pogledaš svakih 6 meseci imaju akcije.

Verovatno zavisi od sela do sela kako radi ali meni radi dobro a serviseri su brzi i znaju posao.
 
Pablo u pravu si za SBB, ja sam mislio da je i osnovni paket takodje digitalan.
Ma krs je to sve. Ne znam da li ce provajderi biti primorani da gase analogni signal od juna 2015?
 
Mislim da neće pošto sve ide kablovima i ne zauzima frekvencije u etru.
 
qyrUIOq.png


iSiNiDB.png


wDoaaoG.png


VPaqgHf.png
 
Poslednja izmena:
Mislio sam TEL prebaciti kod njih ali sa ovim paketima jos ću još razmisliti. Trenutno sam na Flat Light 20/2 koji placam 1550 Din i CATV nekih 800 din. Plus jos telefon kod Telekoma 650 din. To je zajedno 3000 din.

Najpriblizniji ovome paketu sa telefonom je TRIO EXTRA koji košta 2750 din. Dobiću 5 mbps brži net i plaćaću 250 din manje ali nisam siguran da li je vredno cimanja.
 
Poslednja izmena:
Pa zar nije najpribliznije tome trio premium? Dobijas brzi net i dtv kao +
 
Što se tiče fixnog, pitao sam ljude u Telekomu, kažu (konkretno za B.Petrovac) da brojeve koje prenesemo u Sat Trakt neće moći dobiti niko iz opštine, oni koji su ostali kod Telekoma,brojevi na sedmicu.
 
Što se tiče fixnog, pitao sam ljude u Telekomu, kažu (konkretno za B.Petrovac) da brojeve koje prenesemo u Sat Trakt neće moći dobiti niko iz opštine, oni koji su ostali kod Telekoma,brojevi na sedmicu.

Ova informacija ne može biti tačna. To su ti u telekomu rekli samo da te uplase i da ne preneses broj. Da si čitao druge teme video bi koliko ljudi imaju problema sa telekomom i sa prenošenjem broja. Pojavljuju se neki neplaceni računi iz prošlosti i slične gluposti.

Pitaj u Sat Traktu da vidiš šta ce ti oni reći.
 
Pa zar nije najpribliznije tome trio premium? Dobijas brzi net i dtv kao +
Jeste ali ne koristim DTV odnosno ne gledan tv to rade samo ukućani a njima je sve jedno. Ja ako hoću odgledati neku tekmu koje nema na analognoj kablovskoj odem u kladionicu ili kafanu...
 
SatTrakt umesto tebe prenese broj, nemas ti nista sa MTS-om. Samo doneses poslednji racun, da je placen i to je to. Ja cu isto kod njih da predjem, prenecu broj- fiksni.
Jel ima neko iskustva vec sa njihovom telefonijom?
 
SatTrakt umesto tebe prenese broj, nemas ti nista sa MTS-om.

Pa i nema sa MTS-om niti je iko spomenuo MTS, vec Telekom a MTS je Mobilna Telefonija Srbije znaci nije fiksna a on hoce fixni broj da prebaci kod Sat Trakta ne mobilni.
 
Moja greska, hteo sam da kazem telekom. Uglavnom i jedni i drugi su van Vojvodine pa im ne verujem! #lopovi

;)
 
Prenosim i ja fiksni broj kod kablovskog. I veliko HVALA Dušku Vujoševiću što mi je pomogao da odlučim.
 
Jel' zna neko da li imaju identifikaciju na fiksnom?
 
Imaju. Frei
 
Sad sam se vratio iz korisnickog centra. Hteo sam da prebacim fiksni u kablovsku mrezu. Kaze mi salterusa da je Telekonj sve zahteve za prenos broja iz mog sela odbio uz obrazlozenje da nema tehnickog uslova za prenos broja. :mad:
Kaze salteusa da je jedino uspeo prenos broja iz sela koji je sedmocifren i pocinje sa 021/228x-xxx i koji je kupljen od telekonja pre nekih 3-4 godine. Mi koji imamo 6-cifren broj odnosno 021/78x-xxx ne mozemo preneti broj u kablovsku mrezu. Nije da mi treba fiksni ali ovaj broj imam od 1995 godine i necu da ga izgubim. Nesto kao da nemamo digitalnu centralu u selu mada mi nije jasno kako sam ja onda koristio ADSL pre 5 godina... :sceptic:
 
Forum ne radi vec dobrih par meseci
 
Imam problem oko aktivacije DTV2Go

udjem na onaj njihov link i tu ukucam korisnicko ime i broj ugovora i nece da udje pise da sam pogresio user/password? (koristim i intert i digitalnu)

zna li neko do cega bi mogao biti problem?
 
broj ugovora ili lozinku trazi ? ne secam se da sam pisao broj ugovora...
 
Ne, sifra koju koristis i za e-mail od sattrakta.
 
Obicno serijski broj modema ili mac adresa modema ako nisi menjao.
 
korisničkoimebezrazmakaibezstcable.net
 
Nazad
Vrh Dno