Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Ja sam se odjavio od tih lopova i sad im kradem kablovsku :D
Digli su pretplatu za catv al su vratili bar jedan Sportklub.
Po*****o sam se sa njima jer nisam hteo da placam catv samo da bih imao internet. To je takva banda...
 
Sta ove secikese nude, pa oni nemaju ni analognu TV kao svet a kamoli digitalnu televiziju ili ove D2togo neupotrebljive gluposti. Sat-traktor je jedan od najgorih kablovskih i internet provajdera i treba ih obilaziti u sirokom luku.
Za par dana krece SBB D3i (IPTV) i to bi se moglo nazvati dobrim potezom, samo da cena bude prihvatljiva.
 
Ja sam se odjavio od tih lopova i sad im kradem kablovsku :D
Digli su pretplatu za catv al su vratili bar jedan Sportklub.
Po*****o sam se sa njima jer nisam hteo da placam catv samo da bih imao internet. To je takva banda...

Da odmah napisem da ne radim za njih i da ih nebranim.

Ali ovo što si napisao da te uslovljavaju da uvedeš CATV da imas internet - to radi svaki kablovski provajder. Isto kao što te telekom uslovljava da imaš fiksni telefon ako hoćeš ADSL.

Inače ja sam pre oko 4-5 godina koristio samo kablovski internet bez televizije kod ovog provadera - kako je tad moglo ne znam. Ima moj post u Speedtest temi.

Sta ove secikese nude, pa oni nemaju ni analognu TV kao svet a kamoli digitalnu televiziju ili ove D2togo neupotrebljive gluposti. Sat-traktor je jedan od najgorih kablovskih i internet provajdera i treba ih obilaziti u sirokom luku.

Analogna TV je sasvim dobrog kvaliteta. Da može bolje - može sigurno. Digitalna je odlična. Kod mene radi bez seckanja, pixelizacije i slika je kristalno jasna. Što se tiče ponude TV kanala ja sam relativno zadovoljan od kad su vratili Sport Klub. Da su vratili i Sport Klub + bio bi još zadovoljniji. Uglavnom nije loše - za 900+350 dobijaš analognu i digitalnu TV sa 4 Arene Sport, sa Sport Klubom, sa FOX-ovima a ubacili su i brdo narkomanovih kanala.
D2GO ako stvarno bude dostupan samo da njihove mreže onda ce biti neupotrebljiv.
U prethodnom postu sam napisao da je SBB D3go dostupan iz svih mreža što nije tačno tako da je i on neupotrebljiv.

Sad što se tiče interneta MENI radi odlično. Imaš moje postove u Speedtest temi. Sad možda nekome radi lošije ali sve to zavisi od opterećenja čvorišta na koje si zakačen. Isto tako se žale i neki korisnici SBB-a, Vektora, IKOM-a a nekim radi dobro. Takodje mogu da kažem da Sat-Trakt nema krov2krov varijantu nego mreža ide po električnim stubovima i mreža u mom selu je nova odnosno građena je 2005 i 2006 god.

A ovo za zaobilaženje u širokom luku ti ne pije vodu pošto ST je aktivan po selima gde nema drugog provajdera. Ako mu je alternativa IPTV koji može samo na jedan tv a za drugi se doplaćuje a nema ni SK ni FOX-ova ako se ne varam i nije neka alternativa. Jedino ADSL je OK.

Za par dana krece SBB D3i (IPTV) i to bi se moglo nazvati dobrim potezom, samo da cena bude prihvatljiva.

Da kreće taj D3i ali tebi i dalje treba internet konekcija. Tako da ako ti internet ne radi stabilno možeš da zaboraviš na ovu opciju.
 
Necu da se raspravljam, ove gnjide sam napustio pre pola godine i nimalo ne zalim.
O stabilnosti mreze procitaj na njihovom internom forumu a i na fejsu imas grupu sa brdom nezadovoljnih korisnika iz svih delova vojvodine.
Toliko.
 
Jesu ovi klosari stavili sportklub i na digitalni paket? I ako jesu sta sve ima od sk kanala? Posto im je sajt jad i chemer, ne pise nista
 
Jesu ovi klosari stavili sportklub i na digitalni paket? I ako jesu sta sve ima od sk kanala? Posto im je sajt jad i chemer, ne pise nista.
 
Jesu, ima oko 4 SK kanala ...
 
Da u digitalnoj ponudi,jedino ne znam napamet da li su dvojezicni ili samo SR i samo HU. Znam da ima neki SPORT KLUB PLUS i običan SK.
Siguran sam da nije HD a ostalo ne znam napamet jer ne pratom uopste sport.
 
Nasao sam spisak DTV kanala na njihovom sajtu pod Moj Stcable:

Ako imaju tri sport kluba i sve cetiri Arene to je odlicna ponuda :)
RTS 1
RTS 2
RTS DIGITAL
RTS HD
RTV 1
RTV 2
PRVA TV
PINK
B92
PINK 2
PINK 3
STUDIO B
SAT-TRAKT INFO
B92 INFO
HRT 1
HRT 2
HRT 3
HRT 4
RTL TELEVIZIJA
BN SAT
SVET PLUS
AL JAZEERA BALKANS
PINK WORLD
PINK ZABAVA
PINK REALITY
PINK FASHION
OBN
RTRS
ARENA SPORT 1 SD
ARENA SPORT 2 SD
ARENA SPORT 3 SD
ARENA SPORT 4 SD
SPORTKLUB
SPORTKLUB+
SPORTKLUB PRIME

ESPN CLASSIC
ESPN AMERICA
EUROSPORT 1 HD /SRB/HU/
EUROSPORT 2 HD /SRB/HU/
SPORT M
GOLF KLUB
EXTREME SPORT CHANNEL
OUTDOOR CHANNEL HD
FISHING & HUNTING
SOS
MTV ADRIA
VH1
MUSIC MIX
PINK N ROLL
PINK MUSIC 2
PINK MUSIC
PINK MUSIC 3
PINK NOSTALGIA
PINK LIVE
PINK FOLK 1
PINK FOLK 2
KCN 2 MUSIC
BN MUSIC
FOX
FOX LIFE
UNIVERSAL CHANNEL
TV 1000
MGM
PINK PREMIUM
PINK MOVIES
PINK MOVIES 2
PINK MOVIES 3
PINK ACTION
PINK ACTION 2
PINK ACTION 3
PINK FILM
PINK FAMILY
PINK SOAP
DISCOVERY CHANNEL
NATIONAL GEOGRAPHIC
DA VINCI LEARNING
TRAVEL CHANNEL HD
ANIMAL PLANET
PINK KIDS
DISNEY CHANNEL
BABY TV
MINIMAX
BBC WORLD
CNN
ARTE HD
PRO 7
SAT 1
RAI UNO
TVE
TV 5 MONDE
RTR PLANETA
CCTV4
FASHION ONE HD
VIASAT EXPLORER /SRB/HUN/
VIASAT HISTORY /SRB/HUN/
24 KITCHEN
 
Znaci nevera. Moracu opet da sklapam pakt s djavolima :D al cu da sacekam novogodisnju ponudu svakako, sad je najgore vreme jer ne nude nista pametno
 
Ja sam dao 3k, tako nesto, i uveo tv i net bez ugovora. Isplati se jer je cena sa ili bez ugovora ista. A ne vezujes se na duze
 
Flat Light 20/1.5 mbps - 2120 RSD



Potpisao sam ugovor na 24 meseca - prvih 5 meseci za dz posle se placa 2120 a posle 12 meseci se paket moze i smanjiti. Prvih dvanejst se moze samo povecati.
 
Poslednja izmena:
^jesi fasovao pricu da mora i catv da bi radio internet? To ti jos 900din...3000+din za sattrakt budjavi :S
 
^jesi fasovao pricu da mora i catv da bi radio internet? To ti jos 900din...3000+din za sattrakt budjavi :S

Nisam fasovao nikakvu pricu da mora i CATV. CATV i onako koristi keva i sestra tako da nemam tih problema. A inače moze da se koristi samo net bez kablovske - barem je tako kod mene u selu i znam da sam ja prvo koristio net nekih godinu dana pa sam posle uzeo i CATV.
 
Poslednja izmena:
Bilo nekad, sad se pripoveda :)
 
Kod mene u selu moze i dalje. Zastupnik koji radi za njih je stvarno korektan i bas sam ga pitao u utorak ujutro kad sam radio preseljenje prikljucka na poslu.
 
Traži da ti da napismeno. Pa da odem ovde kod mene da im $&@@&$
 
U BT nema sanse internet bez catv. Cak sam se svadjao prosli put zbog toga snjima u poslovnici al dzabe.
 
Ja sam zvao sad call centar.

-Catv obavezan uz internet.
-Uz ugovor od 24 meseca dobije se gratis wifi ruter (wow) i 2 meseca dzabe interneta (pablo na koju foru si dobio 5?)
-u digitalnom paketu ima samo sportklub i sportklub+ (nema prime). Jel mozes da vidis kod tebe ima li prime?
 
-Ni jedan CATV provider ne daje Net bez kablovske TV. To sto STCable daje u nekim selima je verovatno dobra volja zastupnika.
-Ugovor na 24 meseca sa 5 mesci gratis vazi ako imas Vukovca u kuci ( akcija 5 za 5 )
-Ima i SK Prime.

Desni prikljucak: CATV + Net
Levi prikljucak: NET bez CATV ( vidi se po onom filteru ili sta li je )
net.jpg


:wave:
 
^ tako brate reci da si streber a ne ja da se lomim sa njima pola sata :D poslao sam zenu u poslovnicu, mene sramota da udjem tamo. A budu mi ukinuli sportklub iz dig. paketa bice svasta.
 
Nisme mi jasni sto penite toliko, pa i i SBB, KTV i svi ostali zahtevaju da placate kablovsku TV ili kako to zovu "odrzavanje" ja se nesecam kad sam TV uplaio pa ga placam vec dve godine na SBB-u jer drugo nemam
 
Da li i ti imaš 21 madjarski kanal kad upališ tv?
 
Ne. Ali sbb u ns ima 65+ kanala, i samo 2 koja ne razumem, za iste pare. Stc ima jos manje od sbb, ali i od kojih 30% ne razumem. See the difference?

Ako nisi korisnik stc, nemas realnu sliku o provajderu. Ortaku vec 3 meseca ne mogu da srede prekide interneta i usporenje neta vikendom.

Ali, pod ugovorom je. Sva sreca pa se nisam zeznuo tako.
 
Ja cekam do nedelju dana kako su rekli za uvodjenje, zena je bila u petak potpisala ugovor. Danas ako ne dodju sutra ih zovem i reci cu im do srede imaju fore ako ne raskidam ugovor. Ako oni nece da rade ima ko hoce, bezobrazni su jako... Kao da se ubijaju od posla pa nemaju pola sata da donesu jedan budjavi modem.
 
Nisme mi jasni sto penite toliko, pa i i SBB, KTV i svi ostali zahtevaju da placate kablovsku TV ili kako to zovu "odrzavanje" ja se nesecam kad sam TV uplaio pa ga placam vec dve godine na SBB-u jer drugo nemam

To isto sam i ja napisao u prethodnom postu.


Ako nisi korisnik stc, nemas realnu sliku o provajderu. Ortaku vec 3 meseca ne mogu da srede prekide interneta i usporenje neta vikendom.

Ali, pod ugovorom je. Sva sreca pa se nisam zeznuo tako.

Jesi čitao SBB, Vektor i IKOM teme na ovom forumu? Svaki provajder ima brdo problema - nekom radi dobro, nekom ne. Sve zavisi kako ti se zalomi i koliko sreće imaš. Ako si na preopterecenom čvorištu imaćeš prekide i usporenja. Slažem se da kvalitet interneta ne sme da zavisi od sreće i od toga kako ti se zalomi ali tako je kako je. Ako imaš alternativu ideš kod drugog provajdera - toliko je jednostavno.

Da se odmah razumemo pošto znam da će me odmah nekoliko vas napasti: ja ih ne branim ali ni nekukam na forumu kako ovo kako ono. Koristio sam stcable net u periodu od 2008-2009 ( ako se dobro sećam) i imao sam problema sa prekidima, usporenjima i velikim pingom - odjavio sam net i otišao na ADSL. Prošle godine sam se opet kablovski posto sam video da su podigli kvalitet usluge. Od tad radi super, juče uveče u 8h sam pustio torrent i kad je udario 2.2 mB/s nije se spuštao dole. (20mbps paket)
 
Poslednja izmena:
Znam, i meni radi perfektno sad ali pre nekoliko meseci nije. Dosao mi je glavni za ceo grad u stan i otvoreno rekao da ne zna u cemu je problem... A posle se popravilo samo od sebe.

Do ortaku puca neprekidno a 300 metaa je od mene...
 
Nazad
Vrh Dno