Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Moze li mi neko reci na kojoj je frekvenciji AgroTV, da mogu rucno da ga dodam? TV mi nije automatski dodao nove kanale.
 
agro tv
aa6cb4c511c2935c8e2855452f89ffe9.jpg


Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Dodat je naknadno još jedan novi kanal u mađarski paket tako da je sad ukupan broj tv kanala 255 dtv i 49 radio

267 LiChi TV
 
Još jedna novina kod st, dodali najzad opciju e račun.
Koji naravno ne radi [emoji23]
Dobije se email sa aktivacionim kodom ali klikom na istii izbacuje grešku.
No sredice verovatno.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li ce i sattrakt otvoriti svoje kanale u sledecem periodu, pitanje je sad..
 
Eno ja nemam vec pola meseca HBO a potpisao sam novi ugovor u februaru. Bio pre par dana da platim racun, prijavio da nemam HBO i kaze greska je moras da imas, prikljucice. Eto jos nemam...
 
Sad vise ni postove na Face-u, ni poruke na Messengeru ne primaju. Stvarno su propali sto se tice podrske i komunikacije sa klijentima.
 
jel rade telefon call centra?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel se na kraju sat trakt priključio "akciji" svi kanali otključani?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Njima je samo profit prioritet. Eno ja cekam tri nedelje da mi ukljuce HBO. Bio sam pre 10-ak dana u kancelariji da platim racun, prikljucice rece zena njihova greska. Nista, pisao na FB u centralu, kaze prosledice kolegama da rese sto pre. Eno resavaju 10 dana.
 
Lepo od njih :)
 
A menjaju i opremu nocas, posto ne mogu da svima omoguce placene brzine ;)
 
Imao sam juče malo ozbiljniju prepisku sa njima na messengeru. Bezobrazno do kraja, ljudi u Bačkom Petrovcu imaju truo internet, em što nemaš ni trećinu brzine koju plaćaš- još ti trokira non stop ne možeš ni pretragu raditi. Kako je moguće da ljudi u svetu imaju stabilne konekcije i pune brzine tipa 1000\1000 i u ovo doba- a ovde ne mogu ni 80\8 stavilno da isporuče. Na pitanje da li da se javim Ratelu sam dobio odgovor da kad ova situacija prođe mogu da se žalim. Onda sam pitao da li će umanjiti račune za ovu smećarsku uslugu u ovo doba i dobio sam odgovor da messenger nije forum. Njima su navodno veoma bitni zadovoljni korisnici. A samo juče uveče im je pisalo nekoliko mojih poznanika jer internet bude loš i preko dana, a kamoli poslepodne i
uveče. Ima li nekog spasa za ovakvu bednu uslugu?


edit: A njihove "radove" u Bačkom Petrovcu ne bih komentarisao previše jer godinama nisu u stanju da isporuče dobar internet na nekim delovima sela.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sa obzirom na stanje u zemlji , sumnjam u neke promene uskoro....
 
Mozda na manje :)
 
Pozdrav svima,

Zanima me da li neko koristi njihov optički internet od 100mb/ps, čini mi se da im je to najjači paket, i kako je zadovoljan? Ističe mi uskoro ugovor sa Total TV, s obzirom da sam iz okoline Novog Sada jedina optika su mi oni. Ostali operateri nude samo ADSL i to max 20-30 mbps. Koliko su stabilni sa optikom?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Pozdrav svima,

Zanima me da li neko koristi njihov optički internet od 100mb/ps, čini mi se da im je to najjači paket, i kako je zadovoljan? Ističe mi uskoro ugovor sa Total TV, s obzirom da sam iz okoline Novog Sada jedina optika su mi oni. Ostali operateri nude samo ADSL i to max 20-30 mbps. Koliko su stabilni sa optikom?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Pozdravm, ja sam njihov korisnik skoro dve godine i zadovoljan sam nema prekida nema usporavanja brzine paket 100/50
 
Ja isto koristim njihov 100/50 paket na Paliću, ovih dana će biti tačno dve godine, imao sam prekid samo kad im je neko presekao kabl u ulici ali inače uvek radi bez ijednog problema. Ovde im je najjači paket 1Gbps/400Mbps: https://su.stcable.tv/sr/internet-su/
 
Stize optika Telekoma u Becej. Nadam se da ce se i Sat trakt malo tegnuti i ponuditi nesto novo u Beceju..
 
Da li imate info za Gospodjince? Stize sattrakt i tamo? Optika?

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Kod sattrakta optika nema nikavog znacaja jer su brzine iste kao i pre optike.

Nikave benefite ja ne vidim otkad su mi uveli optiku, tako da vi koji cekate, ne propustate nista trenutno [emoji16]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Tacno, ping u online igrama se prema Nemackoj smanjio sa ~35 na 30, i to je to.

Steta sto ne koriste u celoj Vojvodini pakete i cene koje imaju u Subotici, to bi bio pun pogodak i donekle pravo iskoriscavanje te infrastrukture, ali avaj [emoji16]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ostavljaju iste brzine? Ja sam mislio da je ista situacija kao u Subotici, dobre cene i dobre brzine. Znaci to nisu svugde obezbedili??
 
Cene i paketi sa glavnog sajta su aktuelni svuda u Srbiji osim u Su, gde su cene sa onog posebnog su.stcable.net sajta.

Steta, ta ponuda mi se bas svidna, skroz konkurentna.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno