Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

ponovo radi bioskop.. ponovo radi bioskop..
sad radi i na kompu i na androidu.. juhuuu
rade i bezobrazni kanali.. :d
long live sat trakt [emoji106]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
98f77e89362eba65020793fd1a023d93.jpg
ba2019f8ef292798a960eb9f13a52288.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    637.5 KB · Pregleda: 100
Poslednja izmena:
Na mojim androidima i dalje ne radi!

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
@pankoz Da li pokusavas sa starom DTV2Go Android aplikacijom ili sa novom ST TV?
 
Upravo tu je i bila greška.Instalirah malopre novu aplikaciju i sada sve funkcioniše.

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
i naravno samo sa stcable wifi internetom će raditi..

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Koja glupost.Koji kur će mi mogućnost gledanja tv programa preko telefona iz kuće...Kad sam kod kuće gledam preko tv-a program.

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Da li imate ton na Areni 5? TV Partizan već duže vreme ne radi kako treba. Svi zvezdaši pa ko šiša partizan ili? Zar je moguće da niko nije prijavio ili jeste ali se ništa ne radi na otklanjanju problema?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ne vredi se boriti sa ovim klošusima. Njihov odgovor je biće, radimo na tome, strpite se uskoro i tako stalno...
 
"POŠTOVANI KORISNICI,

Ovim putem Vas obaveštavamo da će počev od 1. aprila 2019. godine, doći do povećanja cene mesečnog KDS održavanja sa 960 dinara na 1090 dinara mesečno.

Korisnici koji su dobili povećanje cene mesečnog KDS održavanja, mogu zatražiti raskid ugovora pre isteka perioda na koji je zaključen, bez plaćanja troškova u vezi sa raskidom, u najbližem ST Cable korisničkom centru."

Bilo jutros na sajtu pa su obrisali.. [emoji2]



Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ne znam samo sta da gledamo za te novce.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Jel ima nekih novosti kod stcable? Bas se nista ne desava...
 
Trenutno se gradi optička mreža u Hajdukovu i Bačkim Vinogradima (blizu Subotice).
 
Meni rekose da su u planu novi paketi za korisnike optike, ali da im problem pravi to sto su neki jos uvek na kablovskoj pa im ne mogu pruziti te brzine. Zalazu se izgleda za ravnopravnost medju ljudima [emoji23]


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Nema ništa od Sattrakta dok Žemberi (gazda) kupuje sve utakmice da Bačka Topola udje u prvu ligu.
Kupili su celo prvenstvo do kraja 2+ na TSC, kladionica drasticno smanjila kvote
 
Ako me secanje sluzi, mislim da trenutno koristimo pakete koji imaju vise od 2 godine. Od noviteta mislim da je ova aplikacija za pracenje TV kanala (koju ne znam da li su i zvanicno predstavili). Ostali provajderi uvode nove servise itd. Mislim da mi moramo sacekati da se svuda uvede optika, pa onda krecu sa starijom infrastrukturom....pa tek onda sa novim paketima ili servisima.... tj po meni jos 2,3 godine nista znacajno nazalost :(
 
Da ne bude da čiko laže.. novi pazar isto tako će da odigraju
3d37dc7b58296190f7341d0c7b5c7796.jpg
 
Danas zatekao u sandučetu, novi paketi, utrgli se sa brzinama...

707617a878192789a101f49afef966c9.jpg


a712748a9aff7c3d87066b07a9b7f435.jpg


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Ovi paketi važe od 01.04? Koji si grad?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam našao taj podatak, sutra ću otići do poslovnice da vidim šta i kako. Žabalj je u pitanju.
 
To je pretpostavljam samo za nove korisnike, zato i reklamiraju prvih 6 meseci manje cene. Za stare korisnike ko sisa, oni su se vec upecali i placaju redovno. Kud ces bolje. Cene gore, a godinama iste brzine interneta.
 
Mislim da je za svakog ko potpiše ugovor...tj i za stare korisnike koji nemaju ugovornu obavezu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Duo net socijala.. sta su zapeli za taj ubogi fix.. pa to par penzosa koristi samo mozda
 
Akcija vazi od 1.4. i po informaciji iz call centra samo za nove korisnike.. Za stare ce biti takodje biti promena al nisu mogli da mi kazu sta konkretno.. Samo kad mi uvalise na optiku pre 2 meseca 4Mbit upload uz najjaci paket..


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno