Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Verovatno na korisničkom portalu ST-Cable. Pošto beleže to. Doduše, beleže svi provajderi, ali ST prikazuje korisniku zabeležene informacije.
 
Novosti iz Sat-Trakta!

Novi kanali:

601 Zadruga Live 1
602 Zadruga Live 2
603 Zadruga Live 3
604 Zadruga Live 4

Sva 4 kanala trenutno emituju slobodno i u 1080i rezoluciji

Izmene u paketima:

Trio Super i Trio Premium sada više ne daju tv+ priključenje za drugi tv za 1 dinar, a kod Trio Premium pored ovoga više ne daju ni tv+ na drugom tv za 1 din. Ko želi digitalnu za drugi tv mora platiti jednokratno 2000 din priključenje (na 2 godine ugovor) +300 dinara pretplatu svaki mesec ili 3000 din+300 bez ugovora.

Fiksni telefon:

Za svaki dolazni minut iz druge fiksne mreže račun se smanjuje (nije precizirano po kojoj formuli)
 
Poslednja izmena:
Pa nije proslo pola godine otkad su uveli besplatni drugi tv..
 
Pa da, ali sad dolazi vreme obnove ugovora. Posto su pre 2 godine skoro namamili ljude na nove trio premiume i slicno, a sad kad isticu ugovori da ne bi ljudi dzabe dobijali digitalnu na 2 TV-a oni to ukinu. A ovamo su za 6 meseci namamili nove korisnike sa tim, a stari korisnici ce dobiti kao po obicaju k****.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da su se predomislili i da je bolje ovako da se doplati.
 
Pozdrav! Sorry, menjam malo temu. :) Da li neko zna koji je default PIN kod na Echolite set top box-u? Pokusavam ponovo skenirati kanale, ali mi trazi da unesem lozinku. Probao sam uobicajene kombinacije 0000, 1111, 1234, ali nijednu ne prihvata.
 
Pozdrav! Sorry, menjam malo temu. :) Da li neko zna koji je default PIN kod na Echolite set top box-u? Pokusavam ponovo skenirati kanale, ali mi trazi da unesem lozinku. Probao sam uobicajene kombinacije 0000, 1111, 1234, ali nijednu ne prihvata.

Fabrički podešen PIN kod je 000000 ili 151515
 
Poslednja izmena:
Novosti iz Sat Trakta!!

Zadruga kanali besplatni samo do 3.novembra! Posle mora se platiti 990 din po mesecu(ko hoće)!
 
Untitled.jpg Untitled1.jpg

Kako uci u trag ovoj prevari? Na kraju trazi da se unesu podaci platne kartice naravno kao i svaka prevara. Samo mi je krivo sto ima ljudi glupih koji ce nasesti na ovo.
 
Izbacilo mi je kao reklamu, pop up. Nisam slikao adresu. Mada sam vec prijavio sattraktovcima.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Koji kanali su u HD-u? Ima li negde na netu neka lista? Na njihovom sajtu ne vidim nikakav info...
 
Pozdrav ljudi.Ima li neko problem gledanja IPTV preko Sat Trakt interneta?Gledao sam prosli mesec sasvim normalno ali u poslednjih nekoliko dana ne moze normalno da se gleda
Kad pustim to sve isto preko Telenor neta sve radi perfektno.Znao sam ove za IPTV,kazu da se vec neko zalio na isti problem isto iz Sat Trakt ekipe

Sta bi mogao biti problem?Hvala u napred
 
Pokušaj resetuj ruter na fabrička podešavanja pa onda probaj :test:
 
Problem je provajder, koji ti blokira/trotluje domen.
Procitaj zadnjih 20- tak postova u IPTV temi i videces u cemu je problem.

...A3...
 
Imao isti problem.
Poslao email Supernovi i rekli da su prosledili tehnickoj sluzbi.
Tokom istog dana proradilo sve normalno.
Protok je bio bukvalno limitiran na 300-400kbita.
Stekao sam utisak da su tacno znali o cemu se radi i da su to namerno limitirali.
Srecom, meni su skinuli ogranicenje.
 
Pozdrav ljudi.Ima li neko problem gledanja IPTV preko Sat Trakt interneta?Gledao sam prosli mesec sasvim normalno ali u poslednjih nekoliko dana ne moze normalno da se gleda
Kad pustim to sve isto preko Telenor neta sve radi perfektno.Znao sam ove za IPTV,kazu da se vec neko zalio na isti problem isto iz Sat Trakt ekipe

Sta bi mogao biti problem?Hvala u napred

Inače zavisi o kakvoj IPTV ti pričaš..Ako je ilegalno gledanje u pitanju onda je sasvim moguće da ti blokiraju te ip adrese ka tim serverima, mada sat traktovci nisu poznati po nikakvim ograničenjima tog tipa i malo je verovatno da su oni problem. Ja sam uzeo onaj 15 dana probni EON i sa sat trakt internetom sve radi savršeno,isto tako i netflix,hbo go..Otvara u sekundi i hd i sd kanale, tako da generalno je sve ok što se tiče interneta,pinga..Oni drugi IPTV kanali koje možda koristiš su na udaljenim serverima pa moguće da je tu problem zbog pinga, doba dana kada je veći internet saobraćaj. Pokušaj oko 4-5 ujutro pa ako onda sve ide ok onda je do zagušenja..
 
Da li postoji negde uputstvo za daljinski upravljač,tj kako da podesim da se preko daljinca od set top boxa ujedno i pali i gasi tv?
U pitanju je echolite hdc-3100 set top box.
 
Ove linkove što si okačio nisu od koristi.

Послато са Nexus 7 помоћу Тапатока
 
Kolege ako moze pomoc :)
Danas me zove drugar da mu donesem moj wifi ruter da proveri nesto. Ja mu odnesem i kad sam se vratio kuci i prikljucio ga jednostavno nece da pronadje ip adresu! Nemam konekciju i pise not valid ip configuration... Spojim direkt na modem cisko i radi net, spojim preko wifi rutera nece... Promenio sam kabal- isto, hard resetovao sam i modem i ruter-isto nece. Na modemu kad je spojen sa wifi ruteron tamo u sredini gde pise link svetli zuta lampica tj treperi a kad je direktno spojen sa kompom treperi zelena lampica. Probao sam nove drivere za net, probao sam stare isto nece. DHCP je ukljucen, probao sam manuelno da kucamm ip adresu i jednostavno nece! Ne mogu ni u wifi sesting preko neta da udjem... Sta mi je raditi? Izvinjavam se ako sam pogresio podforum. Vezano je za sattrakt pa sam ovde postovao.
 
Poslednja izmena:
Deluje mi kao da je mac adresa na nekoj crnoj listi.
Zovi ih.... Nema druge.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno