Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Dobro a da li ima Sattrakt u Gospodjincima?


Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
STCable je omogućio online plaćanje računa, upravo sam video na Moj STCable portalu. Biće vrlo od koristi. :)
 
Telekomovi ljudi idu od kuce do kuce i promovisu opticki internet.

Polako stize i za Stari Becej. Tacan datum ne govore, ali do kraja godine je izvesno !

:)))))
 
Bili i kod nas, pitaju koliko smo zadovoljni sa Sat-traktom.
 
Za mesec dana mi ističe ugovor.Sada je nova brzina na Trio Premijum paketu 80/8 Mb/s umesto prethodnih 50/2.5 Mb/s.Fin upgrade.Daju još na prvih 8 meseci 50% umanjenja računa na novi ugovor od 24 meseca.Pošto svakako nemam alternativu oko izbora,definitivno ću produžiti ponovo ugovor.Na IPTV mi ne pada na pamet da se vraćam!

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Jesi siguran za 8 meseci i novi ugovor?
Ja sam se debelo razočarao, jer novi ugovor je samo novi korisnik.
Starima koji je istekao se ne smatraju "novim ugovorom"
Baš bezobrazno.....
Još malo pa optika pokrića ceo Bečej, pa ćemo lako da menjamo makar internet provajdera ako ne i tv.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nisam siguran,ali tako funkcioniše kad ti istekne ugovor za mobilni pa opet napraviš novi ugovor i vežeš se na npr 24 meseca.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Samo to nije tako kod Sattrakta.
 
Proveravam za koji dan pa javljam.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Na žalost ispostavilo se da si u pravu.Kod njih nema klasičnog obnavljanja ugovora sa novim benefitima.Dobijem malo veću brzinu interneta (umesto trenutnih 50 Mbit/s biće navodno 80 Mbit/s) i to je sve.
Nemaju konkurenciju neku pa im se može tako,nema drugog objašnjenja.
Telekom ne ulaže skoro pa ništa u novu i obnavljanje stare infastrukture i ovi to obilato koriste.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Slazem se.. sa svim recenim..
 
Pederčine!

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Da li je neko pokušavao da prebaci njihov 4-portni Eltex u bridge mod? Pravi mi probleme već neko vreme: zaboravlja podešavanja za port forwarding, vraća mi subnet mask na 255.255.255.224 i nemam dovoljno ip adresa za uređaje, 1 uređaj ume da pojede sav protok itd. Sutra mi stiže novi ruter i malo sam čitao temu o Orionu obzirom da koriste isti ONT ili kako se već zove i deluje mi da će biti muka završiti sve. Svaki savet je dobrodošao..
 
Elem da javim samo, probao sam najpre preko tehnicke podrske telefonom ali bezuspesno da bi danas izasao momak na teren i zavrsio sve. Prebacen ONT u bridge, fiksni i TV rade kao i do sada najnormalnije. Jedino mi se promenila ip adresa posle godinu dana ali mi to i nije nesto bitno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Od 1.oktobra svi trenutno slobodni digitalni kanali biće kodirani(rts1,2,3,rtv1,2,b92,prva,pink1,2,3,happy...) i biće moguć prijem samo uz CA modul ili set-top box :)
 
Da li će tako biti kod svih kablovskih distributera ili se ova vest odnosi samo na Sat trakt?

Послато са Nexus 7 помоћу Тапатока
 
Novi paket Trio Premium+
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    69 KB · Pregleda: 92
Jedva nadjoh razliku izmedju trio max i trio premium +
Razlika je 560 rsd mese;no i >
"JEFTINIJI POZIVI KA INOSTRANSTVU (Nemačka, Mađarska, Češka, Slovačka, Švajcarska, Britanija, Australija, Kanada itd.), od 6 dinara po minutu"
 
Novi paket Trio Premium+

Jel moze sa trio premium na ovaj trio premium+ ? Ako se ne varam, na skuplji paket je uvek moguce preci? Uzeo bih ovo, ipak 9 meseci imas pretplatu 990din, izadje dosta jeftino prva godina. Imas brzi net, i stalan HBO i Cinemax. Nije los paket i jos internet 100/10 umesto 80/8. Nije da se vidi razlika verovatno, ali eto. :D
 
Ne ide to tako kod ovih licimura.
Ove pogodnosti sa umanjenim plaćanjem imaju isključivo oni koji potpisuju prvi put ugovor.Kad obnavljaš,onda se ne tretiraš kao novi član.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Da,nažalost.

Nisu jedini koji ovako razvrstavaju korisnike. Za mene ovo predstavlja vid diskriminacije, i ne razumem zašto se ne zabrani ovakav način poslovanja.
 
Ne ide to tako kod ovih licimura.
Ove pogodnosti sa umanjenim plaćanjem imaju isključivo oni koji potpisuju prvi put ugovor.Kad obnavljaš,onda se ne tretiraš kao novi član.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока

Obicno bude tipa 3 meseca za stare korisnike, a 6 meseci za nove. Ali sutra cu svratiti u kancelariju da proverim.
 
Ja proveravao i zvao kol centar i takav odgovor sam dobio.Aj baš kad proveriš i ti javi ishod.

Edit: Dobio sam odgovor da mene po isteku ugovora prilikom potpisivanja sledećeg ugovora ne tretiraju kao novog korisnika.Tek po isteku 2 god. stičem uslov da mogu da me tretiraju kao novog člana.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Od danas svi kanali su kodirani!
Novost je da su mnogi kanali sada u HD kvalitetu a to su:

10 Pink 2
126 Fox
127 Fox Life
171 National Geographic
175 Viasat Explore
176 Viasat History
177 Viasat Nature
193 24Kitchen
246 Duna World
401 Brazzers TV
 
Sta znaci ovo da su kodirani? Mislim, sta znaci nama korisnicima?
Uvece sam listao malo TV kanale u krevetu, i odmah sam primetio FOX da je u HD. Ostale nisam saltao...
 
Sta znaci ovo da su kodirani? Mislim, sta znaci nama korisnicima?
Uvece sam listao malo TV kanale u krevetu, i odmah sam primetio FOX da je u HD. Ostale nisam saltao...

Znači onima koji nemaju pakete pa npr imaju samo analognu i neki flat light ili paket na merenje potrošnje. Oni su do juče mogli da prate i nekih 15-ak digitalnih kanala uglavnom kanali sa nacionalnom frekvencijom i neki regionalni i to bez modula ili box-a..
Sada to više nije moguće..Sada moraju da imaju set top box ili modul u tv-u da bi mogli gledati, a to u prevodu znači da moraju da plate dtv pretplatu dodatno 300 din.
 
Poslednja izmena:
Na stranu to sto tako tretiraju stare korisnike, ali meni je neshvatljivo da im je najjaci paket 100/10 i da ne mozes da uzmes optiku bez TV i fiksnog...
 
Na stranu to sto tako tretiraju stare korisnike, ali meni je neshvatljivo da im je najjaci paket 100/10 i da ne mozes da uzmes optiku bez TV i fiksnog...

Poslovna politika..Što da daju više kad konkurencija ima isto ili čak i manje..Na adsl ako vam poleti net na 20 mbit onda ste car u gradu..Tako da ovih 100/10 je nešto neverovatno
 
Uzimao je neko preko STCable/Sat-trakt ovaj uredjaj:
https://su.stcable.tv/sr/uredjaji/ac-wi-fi-ruter/
Ako jeste, da li se dobija jedna ili dve "kockice" za navedenu cenu (3432 dinara)?
A na sajtu je i sama oznaka malo konfuzna, kada googlam Mercusys AC1200 izbaci mi onaj ruter sa 4 antenice a dole su uputstva za Halo-S12 (link ka strani proizvodjaca je za dva uredjaja u paketu).
 
Nazad
Vrh Dno