Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

To ce bas znaciti najzaostalijem provajderu u srbiji :)

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Juče potpisao novi ugovor kao stari korisnik i sve pogodnosti imam
 
Koje mesto je u pitanju?

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Daj vise podataka, posto meni nece da urade to...

pitanje je da li si imao ugovor prethodno sa njima? Ako ti je davno istekao, onda verovatno zato...A oni sto imaju vazeci ugovor se tretiraju kao stari korisnici. Nek me ispravi neko ako gresim?
 
Poslednja izmena:
25 oktobra je istekao ugovor na dve godine, otisao u poslovnicu i bez problema resio. Treba licno otici jer ovi preko telefona nemaju pojma.
 
Da, ali svejedno ostao si bez ugovora. Verovatno oni tako tretiraju, svi sa vazecim ugovorom su stari korisnici.
 
Meni su rekli u lokalnoj kancelariji da svima kojima je ugovor istekao u periodu kraćem od 2 godine,ti korisnici se ne smatraju novim korisnicima i ne mogu da potpišu novi ugovor sa povlasticama.
Ovaj info je od pre nekih 30-ak dana.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Kako je onda doticni mogao da dobije 12 meseci po 1din.? :D
 
Nemam pojma.
Sutra ili najkasnije prekosutra ću ponovo otići direktno do predstavništva i proveriti na licu mesta o čemu se radi.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
I ja sam dobio info da pogodnosti vaze i za stare korisnike. Becej
 
Došao pre 15-ak min iz kancelarije Sat Trakta iz Temerina i produžio ugovor na 3 godine (pre je bilo na 2 godine).Dobija se popust na prvih 12 meseci 50% od cene paketa.
69b569cd9ca1ec67f9ca62df514fc8b6.jpg


Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
E sad treba da tražimo retro aktivno odštetu za ugovore gde smo oštećeni kao stari korisnici.
Ne vidim sta se menjalo se politike firme.....

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Bojim se da te nisam najbolje razumeo gde smo to mi "stari" korisnici oštećeni?

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Pa recimo ja sam prošle godine potpisao ugovor kao stari korisnik, gde mi nije pripalo 6 meseci povlašćene cene, već samo 2 meseca.
I to naravno nigde nije bilo navedeno, već samo rečeno prilikom potpisivanja ugovora.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa recimo ja sam prošle godine potpisao ugovor kao stari korisnik, gde mi nije pripalo 6 meseci povlašćene cene, već samo 2 meseca.
I to naravno nigde nije bilo navedeno, već samo rečeno prilikom potpisivanja ugovora.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

+1
 
Došao pre 15-ak min iz kancelarije Sat Trakta iz Temerina i produžio ugovor na 3 godine (pre je bilo na 2 godine).Dobija se popust na prvih 12 meseci 50% od cene paketa.
69b569cd9ca1ec67f9ca62df514fc8b6.jpg


Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока

Znaci ja koji imam ugovor, i dalje ne mogu produziti a dobiti promociju (zadnja stavka).
 
Meni je ugovor istekao još 05.10.2020. i da sam ga tada ponovo produžio ne bih dobio ni jedan jedini dinar popusta jer u tom momentu nije bilo nikakvih posebnih akcija.Radnice u kancelariji su mi predložile da sačekam mesec-dva jer bi oko nove godine trebalo da budu neke nove akcije,posebno za stare članove.Sačekao sam malo i evo,isplatilo se.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
@pankoz A kako funkcionisu stvari nakon isteka ugovora i bez potpisivanja sledeceg? Da li se nastavlja placanje po istoj ceni i ostajes bez ugovorne obaveze?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Tačno tako.
Onaj međuperiod sam plaćao po istoj ceni kao dok sam bio pod starim ugovorom.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Pozdrav! Ako ste plaćanje računa vršili online putem Moj STCable portala, koliko vremena je trebalo da se uplata proknjiži?
 
7-10 dana sigurno,ako ne i više.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Meni to ne radi..pokušam sve lepo popunim i pojavi se 1800 i neki dinar i izbaci neuspešno..Platim hitnom uplatnicom i bude proknjiženo sutradan..ako se plati u petak onda u ponedeljak proknjiže..haha uvek platim jednu paru više pa mi stoji +0.01 din [emoji41]

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Gospode, što im toliko dugo treba? :D Meni je uplata prošla bez problema. Izvršena je pre dva dana i još nije proknjižena.
 
Preko home bankinga PŠ izvršio sam uplatu računa i bilo je proknjiženo već za 2 ili 3 dana.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Nov kanal u stcable dtv!
Kurir TV na poziciji 12
Trenutno nije skremblovan

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
:D :D :D dok kad ce raditi ta skrnavet od kablovske sta kazu tvoji u firmi? :D

Sad sam gledao sajt ista beda isti paketi kao pre 3 godine kad sam ih napustio

Послато са TA-1020 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno