Šta je novo?

Sat-Trakt Internet Provider

Pa ti sad uzmi trio super ili premium.. klosarska posla.
 
Opustite se ljudi, tako biva cesto u pocetku kad se povezete, meni radilo 2 nedelje 1000/1000 i onda skresali brzinu..

Sto se tice novih paketa, receno mi je u poslovnici da ko i do sada moze prelazak na skuplji paket, s tim da ukoliko predjem gubim povoljnost koju trenutno imam (prva 4 meseca po 999din). I kao da mi je najbolje da odem i promenim paket u maju kada mi isteknu ta 4 meseca. Totalna nebuloza i nefer prema korisnicima koji su se u mom selu prikljucili cim je prosla optika i dobili stare pakete.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Jos jedno iskustvo. Meni istice ugovor u decembru. Danas sam otisao i potpisali smo ugovor sa sledecim uslovima: ne dobijam smanjenje racuna prvih 3 meseca, ali dobijam sve ostale pogodnosti, brzi net i +1 karticu besplatno. Kako sam do sada placao +20mbit u brzini i +1CI karticu, smanjio sam racun za 450 dinara i dobio +10mbit.

Danas sam i ja obnovio ugovor koji mi je isticao u martu 2020-e, kao i ti nisam dobio smanjenje prvih računa ali sam dobio ubrzanje interneta sa 20/1,5 na 80/8.

8199733791.png



Inače mali savet za korisnike ovih većih paketa 80/8 i 100/10

Trebalo bi da podesite u modemu sledeće parametre kako bi mogli na wifi da izvučete tih 80 ili 100 mbit koje ste platili. :type:
Ovo je podešavanje za Cisco EPC3925, ali na sličan način podesite bilo koji wifi ruter koji koristite..
1. Uđite u modem sa 192.168.0.1
user name: admin
password: stcable
2. Wireless
3. Radio Settings
4. Channel Width
5. Jako je bitno da podesite na Wide - 40 Mhz Channel

Ako ovo ne podesite onda na svim uređajima koji se konektuju bežično dobićete najviše 72.5 mbit bez obzira da li ste Trio Premium ili Trio Max. :butt: Ono, radiće ali sporije.. :wc:

Ako internet koristite samo na desktop računaru preko lan kabla, onda zanemarite ovo wifi podešavanje, ali ako imate samo 100mbit LAN onda očekujte da nećete dobiti punu brzinu koju plaćate, i neobjašnjive prekide koji neće biti uzrokovani od sat trakta nego od vašeg pc-a. Ovde je onda poželjna GigabitLAN (1000 mbit), ako je već nemate..Ruter ima 4 GigaLAN portova, ali to morate imati i na matičnoj od PC-a..

Živeli! :beer:

Meni pod "Channel Width" nudi "20 MHz only" i "Auto (20 or 40 MHz), koju god opciju da izaberem na telefonu ne dobijam više od ovoga...

Sat-Trakt.jpg
 
Ja imam trio premium tj 50/2.5mbps i ja odem da pitam da prebacim u novi paket trio premiuma koji je 80/8 ako se ne varam i ima jos jedna DTV besplatno taman mami da stavim da ima kad zena kaze ne moze, mozes samo veci paket ili da cekas da ti istekne ugovor... Smradovi uvek bili i bice. Stare korisnike ko sisa jel da? Godinama sam kod njih i nista lepo o njima da kazem. Da nisam u rupetini ovoj promenio bi ih odmah!
Ja kao stari korisnik ima 2x slabiji paket od novih korisnika pa jel to fer majku mu?!
 
Nisu drugačiji od drugih nažalost.... Niko ne ceni stare korisnike nažalost [emoji17]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja imam trio premium tj 50/2.5mbps i ja odem da pitam da prebacim u novi paket trio premiuma koji je 80/8 ako se ne varam i ima jos jedna DTV besplatno taman mami da stavim da ima kad zena kaze ne moze, mozes samo veci paket ili da cekas da ti istekne ugovor... Smradovi uvek bili i bice. Stare korisnike ko sisa jel da? Godinama sam kod njih i nista lepo o njima da kazem. Da nisam u rupetini ovoj promenio bi ih odmah!
Ja kao stari korisnik ima 2x slabiji paket od novih korisnika pa jel to fer majku mu?!

Ma mozes, napisao sam gore.. samo bez popusta na prva tri meseca.
 
brate bio sam kod njih i ne moze menjati stari tri premium za novi trio premium, jedino mogu preci na novi trio max. Bio licno i jos sam 2x zvao korisnicki servis i svi su mi rekli da ne mogu...
 
Ja imam potpisan ugovor. U decembru je trebao da istekne moj stari. Na istom sam paketu.. reci da su u Beceju uradili bez problema..
 
Keva pre 2 meseca sklopila ugovor kod ovih slepaca za DUO TV gde je 8 meseci za 990 pa nakon toga 1390din. Odem pre par dana da ih pitam da odradimo aneks ugovora i predjemo na TRIO PREMIUM od 3150din (prvih 6 meseci 990din) kazu NE.
Prvo zvao onaj njihov univerzalni broj u Topoli kazu da ne znaju i da se javim lokalnoj kancelariji. Odem tamo kad nema zena pojma sta joj ja to pricam pa uzela i okrenula tehnicku podrsku gde joj nisu znali reci da li se moze to uraditi. Ja ostao bez teksta.
Na kraju uzela moj broj mobilnog pa ce me kao neko sa "visine" pozvati da mi saopsti sta i kako moze. Nikada me nisu pozvali.
Znaci, dodjes im sam na vrata i ponudis da im placas skoro 3x vise para i oni te odbiju :) Imalo bi logike da pokusavam na manji paket da predjem, ali na veci nikako ne mogu da skontam zasto. Oni su osudjeni da sledecih 6 meseci mogu da mi uzmu maximum po 990din, a nakon toga 1390din a nece nikako 3150din :)
Jednom recju - bolidi.
 
U kol centru zauzeto a u kancelariji je uvek gužva. Ja pisao na mejl podrške, odgovorili i rešili u roku jednog dana moja dva zahteva. Verovatno prati i čita neko pametniji sa “visine”. Pokušaj tako.
 
Meni su recimo u kol centru govorili da ne mogu da pređem sa starog TRIO MAX na novi TRIO MAX kada sam poslednji put zvao tj. kada mi je istekao promo period od prva 4 meseca po 999din. Međutim otišao u poslovnicu u mom mestu, potpisao zahtev, nakon 24h pustili veći protok i potpisao samo promenu brzine.

 
Ko je zainteresovan moja preporuka za IPTV liste preko neta. Znaci dobijate ful balkan kanale, meni najzanimljivije Sportski paket,odnosno kanali. Arena, Sport klub, Planeta sport, Sky sports, svasta jos. Ima u HD kvalitetu. Filmski paketi, dokumentarci paket, muzicki, adult paket. Znaci sve u jednoj listi. Cene se krecu od 5e do 10e za mesec.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sat Trakt je uvek bio pun ljudi koji imaju 8 razreda osnovne skole i takvi nam i vode zemlju nazalost :) Meni recimo ne daju da predjem sa starog trio premiuma na novi a nekome daju. Ni oni sami ne znaju sta rade :)
 
Stigao mi je i umanjen racun, sa novim paketom..
 
I meni isto. Račun umanjuje svaki minut dolaznih poziva van Sattrakt mreže na fiksni telefon. 57 dinara, nije nešto, ali smo zaposlili babu da nas zove na fiksni i poboljša kvotu!
 
Dobor dan Ljudi
Da li moze da se ude u tajni mi routera?
Eltex NTU-RG-1421G
 
Dobor dan
Ja sam nov user kod stcable
imam jedno pitanje
dobio sam ruter Eltex
A ip adresa ide od 192.168.1.1 do 192.168.1.14
da li moze to nekako podesit da dobijem bar do 192.168.1.100?
Ako udem u ruter ne pusta mi nista da cackam
 
Juče sam pisao na FB stranicu SAT TRAKT-a međutim, naravno bez zvaničnog odgovora sam ostao.
Meni je istekao dvogodišnji ugovor kod ST, otišao u poslovnicu kako bi potpisao novi i dobio sve benefite novog paketa međutim gospođa mi lepo saopštav da se benefiti odnose samo na nove korisnike i da ja kao stari korisnik dobijam samo 2 meseca po povlašćenoj ceni, a ne 5 meseci kako glasi reklama.
Ogorčen sam izašao iz kancelarije, ne mogu da verujem kakav odnos imaju sa starim klijentima. Ja sam lično 16 godina otprilike snjima. Još kad su počeli sa wireless antenama pa tako korak po korak do današnje mreže.
 
Zovi direktno u centralu i trazi sefa, od becejaca leba nema...

TuturuTu on 6X
 
Vrati im svu opremu , odjavi se. Dodji sutradana, novo korisnicko ime i sve i dobices. Klosari.

Послато са MI 9 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam imao ugovor na trio premium i kad je istekao ugovor potpisao za novi trio premium i dobio prva 3 meseca po 990. Njihova politika je da samo jednom dobiješ pun popust. I ovi novi korisnici će sledeći put biti stari i tako to ide..Nema ljutnje..
Bolje potpisati novi ugovor jer su brzine interneta duplo veće na premium i dobije se 2 digitalne tv pa još i umanjenje fiksnog za dolazne pozive. Bolje i povoljnije nego ostati na starom..
 
Vrati im svu opremu , odjavi se. Dodji sutradana, novo korisnicko ime i sve i dobices. Klosari.

Послато са MI 9 уз помоћ Тапатока

Ne može..haha..hteo ja tako ali kaže službenica da je vezano za adresu stanovanja tako da samo jednom na istoj adresi se može dobiti popust u punoj brzini :wave:
 
Znaci neko proda kucu ili stan dodju novi ljudi vide lepa akcija i prc.. ne moze znate pre 10god bila neka baba zivela tu iskoristila akciju.. facepalm.


Послато са MI 9 уз помоћ Тапатока
 
Pa valjda postoji neki kupoprodajni ugovor koji traže, nisu mutavi. Pa ako si novi korisnik, onda si novi korisnik i traži maksimum popusta. A ove priče, neću da obnovim jer me ne poštuju, su za *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*e i kontam da su proseravanja na dokolici i da samo lože ostale. *mjau**mjau**mjau*, sve što ide u moju korist, naravno da uzimam.
 
Pa valjda postoji neki kupoprodajni ugovor koji traže, nisu mutavi. Pa ako si novi korisnik, onda si novi korisnik i traži maksimum popusta. A ove priče, neću da obnovim jer me ne poštuju, su za *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*e i kontam da su proseravanja na dokolici i da samo lože ostale. *mjau**mjau**mjau*, sve što ide u moju korist, naravno da uzimam.

Upravo tako! A šta ja imam od toga da sad filozofiram sa starim trio premium 40/2 pa još za drugi tv dodatnih 300 pa ubrzanje 20/1 i sve za 3590 din kad sve to i duplo više imam za 3150 din i još 3 meseca popusta..Ili da plaćam taj 40 mbit net ili da potpišem lepo novi ugovor koji je povoljniji od starog ili da se vratim na stari adsl koji kod mene ne može više od 10/1 pa još onaj smešni iptv a sve za iste pare i svi traže da se vežeš na 2 godine..hahaha ili da sve ugasim pa kao u starim dobrim 80im
 
Da li je jos nekome discoveri kanal tj prevod na ruskom? I da li to moze da se menja?
 
Ne moze, kako ukradu signal i reemituju tako ti je

Послато са MI 9 уз помоћ Тапатока
 
@Goanfurslf
ne mogu se oteti utisku da si na nekoj "misiji" , mogao si se suzdrzati komentara...

Ali da se vratimo na temu. Korisnik sam pomenutog catv provajdera od samog pocetka tj dok su bili BE net ili tako nesto. Mogu da kazem da smo nas nekoliko sa mreznim iskustvom cak i ucestvovali na izgradnji sistema, naravno savetodavno.
Nekoliko nas entuzijasta je napravio i DC mrezu za deljenje fajlova i chat posle je to postao i svojevrstan servis na mrezi zbog kojeg su se mnogi prikljucili itd... ali sve je to istorija. Kvalitet tokom godina se zaista popravljao i ne mogu nista lose da kazem, cak mogu da ih pohvalim sto se tice odziva na reklamacije,kvarove itd.
Ono zbog cega sam pisao i zbog cega sam i dalje razocaran je razlika izmedju novih i starih korisnika. Meni se to svede na belci crnci .... i niko me nece ubediti da je to tako ispravno i moralno.
novi ugovor je za mene novi ugovor. Da li je u pitanju postojeci korisnik ili novi, u pitanju je novi ugovor.
E sad, sto se to uopste nigde ne spominje na sajtu ili na brosurama se smatra laznom reklamom, ako ne gresim, ali mene ni taj deo bas ne interesuje. Mene samo dotice taj deo gde sam ja crnac a neki drugi su belci..... ili obrnuto.
 
Nazad
Vrh Dno