Šta je novo?

Razer Lycosa

Probao sam ovo za COD BO i ne funkcionise.
Napravim macro i on funkcionise sa ctrl+z (z sam stavio za pucanje) posto mi misa ne detektuje za snimanje macros sto se tastature tice.
U wordu radi, ali u BO nece.
 
poz ljudi srecna vam nova godina :)... bas sam gledao tastature i zanima me da li ova razer lycosa vredi tih 10k? Citao sam po netu razne komentare, gledao review na youtube, ali kada sam procitao aleksov komentar razoracarao sam se skroz. Zeleo bih neku tastaturu koja je estetski ok, kvalitetna, sa osvetljenim dugmicima. Nisam zaludjeni gamer, odigram ponekad css, ali pretezno bi mi sluzila za rad na racunaru, programiranje, itd... pa me zanima ukoliko ova ne vredi ovu cifru, koju biste mi preporucili?
 
vredi brate 35 max 40e kolko se i prodavcala//


aj srecna ti novas dofina i bezi od tog djurb eta cvec sam pisao o tome.. .kakvih 10 0000 dainadra ... to je ludilo mnogo para... !!!!1 : )


bolje ujuri artcosa-u...

aj zhifveli
 
Arctosa ne svetli a mislim da je mozda pametno da pogleda ako nadje Logitech G110 ako mu se svidja. Neko je kupio za 5.900 jer one cene od skoro 8000 negde i preko jos malo pa ima G510.
Ali ako vec razmislja da da 10.000 moze i G510 da pogleda ako mu se svidja. Ima na Youtubu klipova koliko volis.

I ja sam nameravao kada mi dosadi Saitek mish da promenim sve u Razer prvo tastaturu obicnu Logitech pa opnda misa , medjutim nisam smeo da rizikujem. Procitao sam najmanje 30 komentara gde ljudi preklinju druge bukvalno da je ne kupuju. Ono nikada ni za jednu komp onako nisam citao i da iskace opcija problem u pretrazivacu maltene cim otkucas Razer Lycosa. Ovako uzeh G510 a ovaj Saitek ne vidim foru uopste kako bi mogao da prestane da radi. Ali posle njega... pa verovatno DeathAdder 3.5.
 
Poslednja izmena:
hahaha vidim da se neko lepo provodio za novu godinu :) salu na stranu, hvala vam na pomoci, skroz sam odustao od razer lycosa, gledao sam na youtube g510, ok je iako ja pola funkcija ne bih korisio, ali mi se ne svidja sto nema slim tastere. Jel postoji jos neka osim Razera Lycosa i Logitech illuminated koja je osvetljena a ima slim tastere?
 
Mislim da je pametnije ići na g110 koja je slična ovoj razer lycosi a jeftinija je sigurno od razera
 
ljudi evo da javim, odustao sam od razera, g510 i g110 posto mi ne trebaju takve tastature. Na kraju sam se odlucio za logitech illuminated. Platio sam je oko 7000, i stvarno je fenomenalna, bas ono sto meni treba.
 
Ako mi ne bi trebala za igrice i kada bi koristio samo za kucanje i ja bi izabrao nju.
Volim taj Logitech nekako sam siguran u njega, ne znam. Nema bas najlepse miseve jedino.
 
Jedno pitanje za vlasnike Lycosa tastature, a to je zvuk tj audio jack ,kako vam radi?
Na dve tastature je isti problem, kad se zabodu sluske u tastaturu zvuk je izoblicen kao da fali neki kanal(kao kad bi pustio 5.1 zvuk na stereo sistemu)
Pozz
 
ljudovi naplaćuju izgled i marku ništa više ...primer jedan samo-zapitajmo se kako neka no name tastatura može da gura 10 god aktivnog korišćenja? kucanje igre i tako to...
 
jesi li svestan da budis teme stare vise godina bez ikakve poente?
 
ercim pa ne može da spavaju teme toliko dugo to nije dobro ;) listam teme koja mi zapadne nakuckam ponešto a stvarno možda i koristi nekome ko zna :p
 
Nazad
Vrh Dno