Šta je novo?

Android navigacija i mape

Ja imam iGo Primo na mojoj Xperiji koja ima tu rezoluciju, u portrait modu ima dole tu crnu traku debljine 54 pixela, a u landscape modu je fullscreen, nema nigde crne trake.

Imam Xperia Arc S sa istom rezolucijom i pre mesec dana sam sa nekog DOMAĆEG sajta skinuo Igo Primo sa OK rezolucijom i bez crne trake u landscape i portrait. Ne sećam se koji sajt je bio...

Šaljem uvodni ekran radi orijentacije.
 

Prilozi

  • screenshot_2012-11-03_1251.png
    screenshot_2012-11-03_1251.png
    413.4 KB · Pregleda: 368
Probao sam novu Contrastovu mapu i nesto mi ne mirise bas... Nijr me vodila po obilaznici oko Bgda iz pravca Hr prema Nisu.
 
Meni je Nevena na iGO-u za GNex juce po Sarajevu predlagala da skrenem u zid kuce, zgrade, i slicno dok je sama putanja radila dobro. :D
 
@Swiper: naravno, jer obilaznicom nije ni najkraci ni najbrzi put.

Obilaznica je dobra, jer se izbegava eventualna guzva u gradu, ali navigacija te stvari ne uzima u obzir.

Pozdrav
 
Meni je Nevena na iGO-u za GNex juce po Sarajevu predlagala da skrenem u zid kuce, zgrade, i slicno dok je sama putanja radila dobro. :D

Koju mapu Bosne imaš?
Mene je Nevena bez problema dovela u Prag, vozila me po Pragu i do malog grada u blizini, a i šetala sa mnom po gradu dobrih 7-8 kilometara.
Ako je lepo tretiraš,... :)
 
Koju mapu Bosne imaš?
Mene je Nevena bez problema dovela u Prag, vozila me po Pragu i do malog grada u blizini, a i šetala sa mnom po gradu dobrih 7-8 kilometara.
Ako je lepo tretiraš,... :)

I mene je prosle godine navodila kako treba dok sam je "vozio" na SGS-u sa mapama od te godine. Prag, Budimpesta, Mannhaim... Mape su bile Navteq-ove.
Sadasnja Nevena se "vozi" u GNex-u sa 2012.Q2 NAVTEQ (120731)
 
Jel ima neko ovakav problem da ne može broj da ukuca za neku ulicu? Samo zasivljeno, ne znam zašto se to dešava za neke ulice...
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1353497827391.jpg
    uploadfromtaptalk1353497827391.jpg
    53.4 KB · Pregleda: 179
Ne mogu da verujem... Najveca ulica u NS-u i tu nisu uneti kucni brojevi... Znaci kad bi skinuo nove mape moze biti da je to sredjeno?
 
Da, to je u redu.

Za tu konkretnu ulicu nisu uneseni brojevi, zato se ne moze nista ni uneti.
 
Jel ima neko ovakav problem da ne može broj da ukuca za neku ulicu? Samo zasivljeno, ne znam zašto se to dešava za neke ulice...

Stara ti mapa, na novoj imaju (a nisam baš siguran da je ova tvoja predzadnja).
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1353509076815.jpg
    uploadfromtaptalk1353509076815.jpg
    40.3 KB · Pregleda: 159
Poslednja izmena:
Koja je poslednja kontrast mapa, jel su I dalje najbolje? Izvinjavam se ako je bilo...
 
2012.07_120910 ti je poslednja mapa od Contrasta. po meni je najbolji Gugl map samo što mora da si na netu stalno i kida sa potrošnjom :(
 
2012.07_120910 ti je poslednja mapa od Contrasta. po meni je najbolji Gugl map samo što mora da si na netu stalno i kida sa potrošnjom :(

Zar nemaju sad Guglove neku offline varijantu, secam se da su nesto hvalili kao feature u nekoj novijoj verziji... doduse, ne znam ima li bas za Srbiju, nisam u toku, pa zato pitam :)
 
mozda, mada Maps u zadnjih nekoliko verzija srce bateriju samo tako - pa sam skinuo...
 
Samo grad... i samo jedan? Bezveze.

Ali dobro - jel' moze bar BG... ili pak moraju neki od vih sveCkih (po mogucstvu americkih) - NY, LA, WA itd.? :D
 
mozes da imas koliko god hoces offline area :) oznacis i to je to
 
Aaaaa, blagodarim, Djilke, blagodarim :D
 
Pa moze da ti obuhvati ceo grad, uzmes za svaki grad po jednu oblast i to je nekih 4-5 MB i to je to, dovoljno da se snadjes...
 
hoću da putujem od grada x do grada y, recimo od beograda do ljubljane i hoću da mi oba grada budu iskeširana, kao i put imzeđu njih sa mrežom puteva i svim mestima od oko 20 kilometara u krug ako odlučim negde da skrenem sa glavnog puta zbog nekog razloga. moram da selektujem jedno 200 oblasti, ukoliko je to uopšte moguće, umesto da selektujem celu oblast koja obuhvala ta dva grada. da se ne lažemo, google offline sux
 
ako ti treba to onda uzmes pravu navigaciju nabacis, ovo je samo onako ko nema navigaciju i mrzi ga da se petlja, a ide u neki grad, pa da ima sve na jednom mestu sasvim dovoljno...
 
Nazad
Vrh Dno