Šta je novo?

Android navigacija i mape

A-GPS troši jako malo, ali u nekim paketima postoji zaokruživanje na neku vrednost podataka što onda na kraju zna da ispadne nešto više para.
Tacno... i to bese na 100KB either way, sto je mene (po)skupo kostalo jednom prilikom dok sam se u Italiji igrao dzi-pi-eisanja.
iGo lepo radi i sa isključenim tim A- na džipiesu, s' tim da mu tada treba malo više vremena da se locira. Koliko sam do sada primetio, dovoljno je držati isključen prenos podataka pa tada ni assisted GPS ne troši ništa. Kod Androida, ko se boji većih računa, svakako treba prenos podataka da drži isključen u romingu jer Andra malo malo pa nešto sa nečim razmenjuje, sinhroniše, apdejtuje...
Upravo tako. Better safe than sorry ;)
 
Ima li za Navigon (4.1.2) srpski glasovi i metricke jedinice? Ne mogu da slusam engleski i imperijalne jedinice...
 
A za Copilot?
 
Ne znam za CoPilot, moguce da ima mada mi je CoPilot-ov UI odvratan, tako da sam ga deinstalirao posle 2 minuta probe... :)
 
Super. Hvala.
 
Izasao je iGo Primo 2.0 za android- podrzava sve rezolucije... Radi savrseno na mom Galaxy S3 1280x720
 
Ok, nisam znao, video sam tako u uputstvima za instalaciju, a i čitao sam da ljudi nisu uspevali da instaliraju na nerutovanom HOXu.
Može li još neko da potvrdi da ne mora root?
 
Ne mora root (SE Xperia Arc S, SGS2, SGS3 i Note) ;)
 
Poslednja izmena:
:) ne mora root (acer tab a200, motorola motoluxe, samsung galaxy mini) hvala deki30 :)
 
Brat mi je na poslu dobio HTC Explorer, adroid 2.3.5 , 3.2" 320x480, osim sto mu treba micro sd mem. kartica (neka od 4GB recimo ili 8GB, klasa 4 je li dovoljna) sta jos mu treba i gde to da mu nadjem da bi mogao instalirati mu iGO primo2 ili koja navigacija vec moze da radi na ovom telefonu...?
Hvala
 
Odakle skidate iGo primo? Samo Google ili imate neki link sa svim mapama? Moze I PM
 
meni takodje moze na pm sve sto znate sa detaljnim i jasnim objasnjenjima sta i kako (ne umem da "gatam")

nadam se da ce i meni licno trebati za s2 a do tada bi bratu da ubacim na njegov novopridosli android
 
Sad sam uploadovao ovo sto sam ja skinuo za S3 i radi savrseno. Ali ponavljam ovo je verzija napravljena za S3! Najverovatnije nece da radi na vecini drugih telefona.


hxxp://www.sendspace.com/file/8m9v25
 
Poslednja izmena:
Moze li link za mape (CG i SRB) i srpski voice na p.m? Hvala.
 
Ima li .apk file za rezoluciju 320x48 ( ili 480x320) ?
Kako naterati .apk 800x480 da radi na rezoluciji 320x480 ( ili 480x320) ?
 
Ima li .apk file za rezoluciju 320x48 ( ili 480x320) ?
Kako naterati .apk 800x480 da radi na rezoluciji 320x480 ( ili 480x320) ?

Probaj da staviš ovaj sys.txt fajl umesto postojećeg posle instalacije.Ako uspeva instalacija preko bilo kog apk-a.
 

Prilozi

  • 320x480 sys.rar
    1 KB · Pregleda: 64
Nece druze ni to ...
Uspesno on instalira, ali nece da pokrene, jabja gresku ......

Ne znam vise sta nisam probao, skidao svasta kojekuda, neki su me na serbian forumu "zezali" sa nekim "ruski jezikom", jbt sve u nekim siframa pricaju ko da su ilegalci na zadatku... neka prenesena znacenja pa ti ajde pogodi i na kraju nisu ni stigli lepo na srpskom da objasne vec pobrisase izgleda citavu temu...
Nekome radi, nekome ne radi...

Toliko sam "nanerviran" sto ovu budalastinu ne mogu da pokrenem da mi dodje da zafrljacim kroz prozor i telefon i komp i sve u 3 p.m.
 
Ako koristis novi Igo primo ili iGo my wave 8.4.3.1799 uputstvo se nalazi u samom direktorijumu.
 

Prilozi

  • Problemi.txt
    468 bajta · Pregleda: 139
Problem resen!
Ne ne, nisam zafrljacio telefon kroz prozor, ne ne nisam sebi prerezao "zile" na rukama, uspeo sam instalirati navigaciju. :)

Zelim i javno da se zahvalim @Falcon na pomoci, uputio me je na PRAVI LINK sa koga sam skinuo pravi dodatak za 480x320 rezoluciju (isto je to kao i 320x480, da razjasnim jer je bilo dilema oko toga), kad sam upotrebio pravi fajl sve je ocas posla bilo odradjeno...
Hvala i svima ostalim koji su mi se javili i cije savete nisam stigao primeniti, kad nesto radi ne popravljam... ;)
Pozdrav svima!
 
Naše sam ga ali neće nešto da radi, počne da se učitava izaberem jezik i ostane još 4mm da učita i pukne (vrati me na desktop, i ništa ne piše) Može se eka pomoć? S2 je u pitanju
 
Nazad
Vrh Dno