Šta je novo?

Android navigacija i mape

Imas ona podešavanja samog uredjaja, pa tamo gledaj... Nije sigurno u samim android podesavanjima.
 
Od jutros radi pozadinsko osvetljenje, ali kada upalim svetla opet se izgubi. Nisam imao vremena danas, probaću kasnije da se malo bakćem sa tim.
 
Drugari može pomoć? Telefon sa kineskom multimedijom preko aplikacije AA mogu povezati na dva načina preko Bluetooth-a ili USB kabelom. Da "kloniram" ekran svog telefona na multimediji (da bih koristio navigaciju) telefon i multimediju moram povezati USB kabelom, da li sam ja dobro skapirao taj detalj. Multimediju povezanu preko Bluetooth-a mogu samo koristiti za slušanje muzike tj. da bude FM transmiter i to je to. Ukoliko bih hteo da multimediju koristim i za navigaciju moram je povezati preko USB kabela?
Cekaj. Zasto bi klonirao ekran telefona ako si rekao da imas AA!? Ako imas AA onda nema potrebe za kloniranje vec telefon koristi multimediju kao dodatni ekran. Nema potrebe da ti budu oba upaljena + verovatno bi odvratno izgledalo.
 
Pomoć prijatelja 🙏. Ugradih danas kinesku multimediju na citroen c4. Nešto sam čačkao i isključim pozadinsko osvetljenje za ove tastere skroz levo prema volanu, i ubih se tražeći da to ponovo upalim ali uzalud. Ako neko zna neka pomogne. Vraćanje na fabrička podešavanja je zadnja opcija jer sam izgubio danas dobrih 2 sata na podešavanje svega i svačega.

Koja je navigacija?
 
Nazad
Vrh Dno