Šta je novo?

Android navigacija i mape

Free, a obavezan je dodatak turn by turn navugacijama jer za razliku od njih ima i slova pored brojeva u pretrazi adresa, tipa 23đ.
 
ma nisam ni znao da imaju aplikaciju... sad vidim da je free... a jel ima reklama? kako zaradjuju? steta sto nema opcije da kesira mape :( u stvari pise da je dodato, ali ne znam da li kesira sve bas sve, ili samo poslednjih par mapica...
 
KOje su najdetaljnije mape za iGO za ove prostore (Srbija, HR, BiH, CG, SLO...) Navteq, Tom Tom, TopMap... :)
 
Aha. To je ovo TopMap / Local providers/ :thumbup:
 
To je to. Često po imenima samih fajlova tj. mapa ima i naziv provajdera.
 
Vidim u Igo-u na sadrzaj/mape pise kontrast, navigon...itd

Mape su jul 2012 :thumbup:

Igo mi je najbolja navigacija/ i mape kao i sam program, funkcije i interfejs/ ubjedljivo probao sam i druge...
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da misliš na ove. Nisu jul al nema veze.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1363600803121.jpg
    uploadfromtaptalk1363600803121.jpg
    55.2 KB · Pregleda: 172
Ko nije probao Waze, obavezno neka to ucini. Poslednja verzija malo baguje, ali dajte joj sansu.
Imam i jedno pitanje, instalirao sam kolegi Igo Primo i cesto nece ni da se pokrene, tj. kresuje na startu. Neki VIP telefon je u pitanju, rezolucija je odgovarajuca. Da li bi instalacija MyWay umesto Primo bila od pomoci? Koliko se secam, content folder je isti za obe aplikacije, samo je apk drugaciji (naravno i same opcije aplikacija). Yes or no?
 
Ako ste to razjasnili, da se vratimo mom pitanju, ako neko zna odgovor.
 
Mislim da je i data.zip drugačiji. Stavljao sam myway na svakakve dreševe od telefona, mislim na hw i na svima je radilo.
 
Ok, probacu za par dana, javicu da li je pomoglo.
 
Mom drugu je slične probleme pravio Galaxy S1. Problem je rešio kad je stavio u telefon SD karticu :)
 
Nije pomoglo, probacu My Way.

Najpouzdaniji i bug free. Kopiras knaj folder i jedan apj instaliras i nema @ebade. Imao sam par izleta sa iGO Primo medjutim vratio se na MyWay.
Svakako program ne igra veliku ulogu. Bitne su mape :)
 
Poslednja izmena:
Ja nisam imao problem ni sa jednim ni sa drugim :) Primo mi je bolji zbog tastature, na MyWay je retardirana
 
Jel postoje neke mape za Igo koje pokazuju koja je ulica jednosmerna i u kom pravcu je jednosmerna?
 
Ko nije probao Waze, obavezno neka to ucini. Poslednja verzija malo baguje, ali dajte joj sansu.
Imam i jedno pitanje, instalirao sam kolegi Igo Primo i cesto nece ni da se pokrene, tj. kresuje na startu. Neki VIP telefon je u pitanju, rezolucija je odgovarajuca. Da li bi instalacija MyWay umesto Primo bila od pomoci? Koliko se secam, content folder je isti za obe aplikacije, samo je apk drugaciji (naravno i same opcije aplikacija). Yes or no?

Preimenuj DCIM folder na kartici
 
Kako je to povezano sa navigacijom? Ali ok, koji drugi naziv da mu dam, bilo koji? Da se to ne odrazi na rad kamere?
 
da, taj problem postoji. ne znam jel to kod tebe. ili ga preimenuj ili nadji cerziju igo u kojoj pise cini mi se nodcim
 
na htc ne radi igo primo ako se ne preimenuje dcim folder u nesto drugo... konkretno na htc one x. dva sata sam izgubio da nateram primo da radi na one x i kad sam reimenovao dcim folder proradio savrseno!

inace, ja sam ubacio navteq mape cele evrope iz 2012 q3, ima tu oko 3.2gb... ne znam, meni najbolje da imam mape jednog provajdera samo, lakse i lepse radi rutiranje kroz zemlje...
 
Ne radi lepše nego sa Navteq mapama samo tako i radi (a NQ mapa Srbije je osetno lošija od Contrastove koja spada u Topmap).
Da kombinuješ možeš samo Teleatlas i Topmap tj samo u ovoj kombonaciji radiće ti rutiranje između država.
 
Poslednja izmena:
Ja imam kombinovane NQ i TopMap i bez problema radi rutiranje, samo me upozori "The planned route involves maps from different map providers" i to je to.
 
na htc ne radi igo primo ako se ne preimenuje dcim folder u nesto drugo

Nije istina :) Na Evo3d radi sve ok bez ikakvog preimenovanja, verovatno je do modela.
 
Ja imam kombinovane NQ i TopMap i bez problema radi rutiranje, samo me upozori "The planned route involves maps from different map providers" i to je to.

Što bi ljudi onda radili ovako sa duplim folderima. Ako je tako onda je to nešto od skoro, probaću čim dođem kući. Probao si između dve strane zemlje ili je i Srbija u kombinaciji? Napiši koje.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1363860528355.jpg
    uploadfromtaptalk1363860528355.jpg
    43.9 KB · Pregleda: 143
Nazad
Vrh Dno