Šta je novo?

Android navigacija i mape

^Pitanje je samo koliko moze da bude precizna sa GPS uredjajem na telefonu.
Pozdrav
 
Ooo da, ni traktori nisu kao sto su bili. Prica mi komsija koji radi u austrijskoj firmi koja se kod nas bavi semenima i poljoprivredom, da sada traktorista bukvalno sedi u kabini i prati jel ima goriva i da se ne upali neka crcena lampica... Sve je uneto GPS, obidje prvi put vozac, GPS snimi i cepaj...
"Narani majmune i nista ne diraj..." [emoji2]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, samo ti sistemi kostaju par hiljada evra, ne moze field navigator i telefon...
 
^^Da, samo što taj samovozeći traktor ima malo precizniji (čitaj: mnogo skuplji) GPS modul od nekog budget telefona/tableta.
No, sve zavisi i od potreba konkretnog korisnika.
Pozdrav
 
Trimble 250 može da se nabavi i za 850 €, sama navigacija bez dodatnih izvršnih modula.
 
Google mape, nove opcije:
 

Prilozi

  • IMG_1381.PNG
    IMG_1381.PNG
    178.7 KB · Pregleda: 207
Koja navigacija na mobitelu ima upisane stacionarne kamere,nekad sam cini mi se copilot testirao i bila je ok..kakva je here za to ? Zanima me BiH i Srbija hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Igo ima, uz odgovarajuci speedcam fajl, za ostale ne znam...
 
Ima i Sygic

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Imaju sve. Kod nekih se lakše dolazi do fajlova, kod nekih malo zaobilaznim putem :)
 
da li je moguce na google mapama izabrati offline mapu da bude veca .. ja nikako ne mogu da napravim da uhvatim od Beograda do Halkidikija, stagod pokusavao ... jos me za iste mape zanima jel normalno da ne moze da nadje rutu ako ima ucitanu offline mapu a nema data niti wifi? na kraju, ima li neka free alternativa event da moze posluziti bolje za do Grcke? da sigurno radi offline itd, da ne zabada i ne daje prekasne notifikacije?

Sent from my SM-A320F using Tapatalk
 
Ima, Offline Maps & Navigation
To ti je besplatna verzija Sygic navigacije.
Pogledaj samo šta je izbačeno, imam kod kuće tabelu mislim speed kamere da su izbačene i neke sitnice, ali radi svoj posao.

U njoj možeš besplatno ubaciti mape iz celog sveta, a u Google maps ne može ni cela Srbija da stane

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imaš i Here WeGo, odlična je.
Gmaps zna baš da zeza kada si offline.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
da li je moguce na google mapama izabrati offline mapu da bude veca .. ja nikako ne mogu da napravim da uhvatim od Beograda do Halkidikija, stagod pokusavao ... jos me za iste mape zanima jel normalno da ne moze da nadje rutu ako ima ucitanu offline mapu a nema data niti wifi? na kraju, ima li neka free alternativa event da moze posluziti bolje za do Grcke? da sigurno radi offline itd, da ne zabada i ne daje prekasne notifikacije?

Sent from my SM-A320F using Tapatalk

Možeš da snimiš mapu iz više delova... Imaš i magic earth, čini mi se da je ok, koristi open maps
 
Neka aplikacija sa Offline mapama i ulicama. Isao sam skoro iz CG u SRB i nece sa offline mapama ulice da trazi,a skinute su i slicno. Sve sam pokusavao. Cak nece ni Zlatibor. U pitanju je HereWEGO app

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Neka aplikacija sa Offline mapama i ulicama. Isao sam skoro iz CG u SRB i nece sa offline mapama ulice da trazi,a skinute su i slicno. Sve sam pokusavao. Cak nece ni Zlatibor. U pitanju je HereWEGO app

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Magic Earth, vec je bilo reci, odlicna navigacija. Imas offline mape, za vece drzave ne moras celu mapu da skidas, nego samo regione. I ja sam primetio da su nacisto upropastili here navigaciju...
 
Neka aplikacija sa Offline mapama i ulicama. Isao sam skoro iz CG u SRB i nece sa offline mapama ulice da trazi,a skinute su i slicno. Sve sam pokusavao. Cak nece ni Zlatibor. U pitanju je HereWEGO app

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
Probaj Sygic, jedino nema glasovnu navigaciju u free varijanti

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Moze neko da slika kako izgleda app? Ja ne mogu da je nadjem na playstore

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Sygic ima na mnogim drugim jezicima.

Imaš i MeMaps, ja koristim i jedne i druge za različite stvari.
 
Naravno da ima i na srpskom.
Ja je nemam na srpskom

f772bcd5fef5623d6c857ba9be779634.jpg

A ovo je link do aplikacije
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura
 
Jel' si probao link koji je okačio kolega?
Inače, imamo temu za Sygic.
 
Poslednja izmena:
Kako nema? :)
Verzija je 17.4.8 ali srpski postoji u sygicu jos odavno...

5496558b06ba048b9cf3ca2cf4bfe7bb.jpg


Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da je dostupno i za srpski Play Store, neka neko potvrdi.
Da bi se dodao srpski jezik, kliknuti na +, zatim na standard voice.
Mod neka prebaci ovo gde treba.
 
Nazad
Vrh Dno