Šta je novo?

Benchmark Wallpaper Contest 2010

jel mozete da otvorite topic sa pristiglim radovima ?
 
^ To je top secret :p Every intruder will be shot.
 
Izvinjavam se ali nece biti otvorenog konkursa - pravila govore da se radovi salju na mail i da cemo mi odabrati najbolji. Takva odluka je donesena zbog ranijih negativnih iskusstava gde je zajednica glasala za bilo koga, da bi se smirile navijacke strasti. Od pristiglih predloga odabracemo JEDAN i proglasiti ga za pobednika - vreme u kome se glasalo za pobednika je proslost
 
sta se desava sa radovima na kojima je stari logo a ne ovaj novi jel su i oni u igri ili ne?

Nisu u igri, novi logo je dostavljen na vreme a ima i vremena da se radovi koriguju i ponovo posalju
 
Dobro de produzismo rok (opet), ali otvorite zaboga vise tu temu u kojoj mogu da se vide pristigli radovi.

Jos jednom posebno da napomenem - nece se otvarati poseban thread, bez obzira sto je Nemanja rekao (izvinjavam mu se sto ga nadglasavam). Pravila su donesena pre nego sto smo imali jos jedan (po meni neuspeo) contest na sajtu - u medjuvremenu se desilo sta se desilo i od sada za sve nagradne konkurse ovog tipa ostavljam tu privilegiju clanovima Benchmark tima ili clanovima mod tima ovog foruma
 
moj shaljem sutra, pred kraj roka! ali znajuci kako Midgard kida, NE kazem da ce da pobedi, vec da je konkurencija prejaka :) nek pobedi najbolji
 
kako mrzim kompjutere, i internet i sve shto ima vese sa istima .. pravim neshto je*enih 4-5 sati, bolestan ko mrtvak, i fotoshop mi odradi error ... to mi se deshava vec 10ak puta, a NE UMEM da odradim save ruchno svremena na vreme ...

propade mi rad, pa ovog trenutka shaljem neshto shto je vishe kvalitetno kao ideja, nego grafichka umetnost ...

stvarno umem da ispadnem shaban. Midgarde i Gorane, sa srecom
 
E krastavac., trazio si i produzenje, na kraju te zeznu brat adobe i ne mozes da posaljes rad koji si hteo. Ja bih razmisljao i da ih tuzim:) da sam na tvom mestu. Mislim nema smisla.
Nego ja bih zamolio upravu foruma ako moze da se produzi rok do Srpske Nove godine. Nema smisla, covek se trudio da napravi rad, i na kraju mu se srusi abobe-ovo cedo. Dajte jos tih sedam dana, da decko bude konkurentan sa ostalima. Mi smo strpljivi clanovi:D.
 
ma neka bre, ionako znam, odnosno verujem da znam ko ce da pobedi, a mogu lagano da kazem da je dvaput bolji shoper od mene + ima smisla za dizajn :)
 
Ma pusti ti to "bolji shoper, ima smisla za dizajn". Mozda je bio u minus fazi pa nije imao ideju. E tu je tvoja prednost, losiji si shoper, ali imas ideju. Jos samo da se produzi konkurs jedno sedam dana, da imas i vremena da tu ideju sprovedes u delo, tako da to delo bude zadovoljavajuce. I nagrada je tvoja :banana:.
Ma kada je bal, neka bude sa muzikom :guitar: , proglasice se pobednik do 2012., posle toga je i onako smak sveta :-devil-: . Daj bar da uzmes nagradu, lakse ces podneti kraj ,) .
 
Ja mislim da su modovi i admini zaboravili za ovaj topic...:trust:
 
Sta ste zapenili, zar nije odlozeno do bozica.. (zbog Igoritze :d ), sad verovatno vecaju...
 
Topic nije zaboravljen...

Urednistvo sajta je glasalo i donelo odluku da najboljim od pristiglih predloga proglasimo Midgardov rad. Uz svo postovanje ostalih pristiglih radova, misljenja smo da je ovaj predlog bio najbolji i odluka je donesena skoro jednoglasno

Cestitamo korisniku Midgard na ovoj nagradi, urucenje nagrade bice naredne nedelje, po mom povratku u bgd
 

Prilozi

  • B2010.jpg
    B2010.jpg
    682.1 KB · Pregleda: 343
svaka cast , cestitke pobedniku :)
 
Bravo, hocemo li sada videti poslate radove? To bi bilo zanimljivo :)
 
Midgard Pokidao :) bow to the master :)
 
Svaka cast, mada sam ja mislio da mora onaj logo i font da bude :D
 
Nije ni trazeni font a ni rezolucija za prijavu, ali ruku na srce - rad je odlican.
Cestitke Midgard! :)

Mozda je protivno pravilima ali cu biti slobodan da pokazem i rad koji sam ja poslao...
Eventualno bi mogli i ostali ucesnici da okace svoje radove, ne da bi pricali koji se kome vise svidja (to je vec izglasano) vec da zadovoljimo radoznalost. :D
 

Prilozi

  • Benchmark wallpaper.png
    Benchmark wallpaper.png
    595.2 KB · Pregleda: 453
Moze li pobednicki rad u rezoluciji 1080p ?
 
Da li bi moglo da se odradi i glasanje publike za naj rad?
 
ja nisam u administrativnom timu, ali znam odgovor, shapnule mi barabe - ne. :)
 
Cestitke Midgard! :) Mogli bi da okacite i druge radove stvarno..
 
Hvala prvenstevno bench redakciji sto su izabrali moj rad, a hvala i vama na komentarima i kritikama, one su uvek dobrodosle. Na proslom takmicenju sam bio blizu, al ove godine sreca mi se osmehnula.

Saljem rad Peci u 1080p (i svim ostalim rezolucijama) uskoro. Hvala jos jednom. Poz :)
 
Nazad
Vrh Dno