Šta je novo?

Benchmark Wallpaper Contest 2010

korigovacu to :|
 
Poslednja izmena:
ja sve cekam novi znak, pa da smishljam novi koncept, jer sam utripovo proshli :)
 
^ Dakle prangija.
 
benchmark prangija ? dobra ideja :)
 
Uh, ja ga imam vec, naravno...samo ne znam da li da ceka novi sajt i novi izgled foruma. Danima se razmisljam da li da ga okacim da vi mozete svoj deo posla da obavite
 
Meni bi dobro dosla informacija o kom se fontu radi zbog samog koncepta, kasnije je lako prilagoditi eventualno boju i ostalo.
Znaci odaj nam novi font... :)
 
cek, ako ce nov sajt i izgled foruma 1. a predaja radova je do 31. , to ne ostavlja bas veliki gap da se srede radovi :)
 
Ako sam ja dobro skontao, danas je planirano pustanje novog sajta?
 
ako sam ja dobro skontao, ja cekam novi logo. :d
 
isti oblik logo-a, druga boja = razlicit logo. citaj pazljivije :p
 
Jel' ti to ozbiljno?
U svakom slucaju izvini ako si se nasao uvredjen mojim komentarom.
 
Poslednja izmena:
Da ne otezemo u nedogled...da ne zavisite od izlaska sajta/foruma

Izvol'te :)
 

Prilozi

  • Benchmark_logo_NEW.rar
    1,013.9 KB · Pregleda: 143
  • neuropol.zip
    33.3 KB · Pregleda: 95
  • forum.jpg
    forum.jpg
    36.8 KB · Pregleda: 226
Moze li logo u PNG fajlu? Ilustrator kad mi ga otvori izgleda drugacije nego na ovom preview-u..
Ako smem da dodam, mnogo lepse je izgledao ovaj stari logo, i ovako a i na wallpaperu.. ;)
 
Poslednja izmena:
Ne uklapa nam se u dizajn novog sajta stari logo...
 
Lepši je novi logo... ako će uz njega ići i adekvatan skin na forumu! Mislim na boju.
 
Naravno, noviji i lepsi...
 
Sve pohvale za novi logo i skin. Pa taman bili i najružniji na svetu veoma je lepo što ste rešili da malo osvežite. Svaka čast:wave:
 
Sam logo ostaje isti ali se menja njegova boja. Font se znacajno menja, i njegova se boja takodje menja. Barataj za sada sa grafitnim logom i belim (ne bas cisto belim) fontom - ako ista znace ove informacije

Po ugovoru sa izvodjacima radova, sajt bi trebalo da bude online prvog decembra - no nista od nas ne zavisi. Ako ne bude, 100 evra cemo manje placati za svaki dan zakasnjenja. Ja ne bih zeleo da se to desi, zelim sajt online na vreme

7x100 (za sada),na kraju ces dobiti sajt,free :)
 
Ehhh, kad bi izrada sajta bila tako jeftina :)
 
Mozda su radni dani u pitanju :)
 
kad beshe poslednji rok ?
 
Hoce se i forum budziti ili samo sajt >?
 
Nazad
Vrh Dno