Šta je novo?

Benchmark Wallpaper Contest 2010

ma brate istripovo sam da uradim neshto "from scratch" - sto je nemoguce. da napravim robota nindzu, od hardvera, sa machovima, a da pritom izgleda awesome.

uzeo sam sve zivo, optimusa prajma, one cool ninja figures, modelirao robotske delove u 3d, da dobijem 2d, i sta sve ne, ali jednostavno - ne umem. to jes - nisam toliko dobar u dizajniranju 2d prikaza, 3d figure.

moracu da smislim neki "good ol' wallpaper" koristeci poznate graphic veshtine .. :)
 
daj da vidim ?
 
Imate li nameru da menjate taj uslov mozda? Mislim lajkovacu i poke-ovacu sa burazerovog naloga, isto se prezivamo, znacete da sam ja..

Neće se menjati i veoma su jasne. Dva uslova postoje, da si regovan na forumu i da si "lajkovao" Gigabyte (pored očiglednog da imaš rad koji dostavljaš). :)
 
Poslednja izmena:
Rok se produzava do kraja decembra, do Nove godine...

Razlog: sajt ce se uskoro menjati, logo trpi izvesne promene a font natpisa Benchmark definitivno nece ostati isti. Mozete i dalje pripremati wallpapere kojima cete u datom momentu promeniti detalje, ali zelim da naglasim da ce do ovih promena doci - nema nikakvog smisla da usvojimo wallpaper sa starim logotipom

Nadamo se da cete uvaziti ove promene
 
Mene interesuje samo kako je Gigabyte uspeo pre desetak meseci da obezbedi nagradu koja je videla svetlost dana pre mesečak i kusur dana :D

Šteta. da sam znao ranije možda bih i učestvovao :)

Jel sad vidiš koliko je to moćna firma? :D

Nisam ja menjao datum! :p
 
Poslednja izmena:
Rok se produzava do kraja decembra, do Nove godine...

Razlog: sajt ce se uskoro menjati, logo trpi izvesne promene a font natpisa Benchmark definitivno nece ostati isti. Mozete i dalje pripremati wallpapere kojima cete u datom momentu promeniti detalje, ali zelim da naglasim da ce do ovih promena doci - nema nikakvog smisla da usvojimo wallpaper sa starim logotipom

Nadamo se da cete uvaziti ove promene

onda cete dobiti wall sa praznim mestom za logo pa ubacite sami :d
 
Cela ideja wall-a mi je zasnovana na ovom sadasnjem obliku logoa :) Hoce li se radikalnije menjati oblik?
 
Igoritza ponovo počeo sa onim svojim, kao kad se birao wallpaper za Bench-House računar :D

"Sutra moj rad...i sutra moje rad...ja rasturam PS, sutra kačim rad....još samo malo i kačim moj rad"

Stvarno si kralj :D

I kada ga ne na kraju prestavio usledilo je :bottle:
 
hehe rama klasican si primer psiholoshkog zamorceta.

onaj rad koji sam uradio je bio odlican, nego si naseo na kutijinu foru da me izvredja bezveze. izvoli, nadji temu, pronadji sliku, okaci je na neke dizajnerske forume, pitaj za mishljenje.
 
Mozes da okacis? Ja sam zaboravio sta je bilo.. jel to bio pobednicki rad? :)
 
hehe rama klasican si primer psiholoshkog zamorceta.

onaj rad koji sam uradio je bio odlican, nego si naseo na kutijinu foru da me izvredja bezveze. izvoli, nadji temu, pronadji sliku, okaci je na neke dizajnerske forume, pitaj za mishljenje.

Ma daj, čim sam video onu psihodeliju pao sam sa stolice, mada sam se tada susdržao od kometarisanja, stvarno misliš da bi neko ono držao na desku? :)

attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Poslednja izmena:
travuljage su radi fore, i iz zezanja, a pritom su ekstra zanimljive, sto je potvrdilo vise njih, a poslednji rad je sasvim solidan wallpaper. kapiram da se drzis svog stava, jer si naseo na foru od kutije pa ti sad trulo da priznas.
 
Da, secam se ovog treceg :D Ne, super su boje i sve, ali sta je ono trebalo da predstavlja igoritza, totalno random :D :p A travke su super majkemi..
 
Razlog: sajt ce se uskoro menjati, logo trpi izvesne promene a font natpisa Benchmark definitivno nece ostati isti. Mozete i dalje pripremati wallpapere kojima cete u datom momentu promeniti detalje, ali zelim da naglasim da ce do ovih promena doci - nema nikakvog smisla da usvojimo wallpaper sa starim logotipom

Nadamo se da cete uvaziti ove promene

Da li Benchmark logo ostaje isti? Da li ce novi font takodje biti u crvenoj boji? Bitne su mi te informacije zbog samog wall-a...
Kada mozemo da ocekujemo novi font?
 
Evo jedan pokusaj na brzinu sa starim logo-om :). Cisto mi palo na pamet da iskombinujem benchmark.rs i forum stranicu.
 

Prilozi

  • Nenad2.jpg
    Nenad2.jpg
    194.2 KB · Pregleda: 321
Poslednja izmena:
Odlična ideja :)
 
Da li Benchmark logo ostaje isti? Da li ce novi font takodje biti u crvenoj boji? Bitne su mi te informacije zbog samog wall-a...
Kada mozemo da ocekujemo novi font?

Sam logo ostaje isti ali se menja njegova boja. Font se znacajno menja, i njegova se boja takodje menja. Barataj za sada sa grafitnim logom i belim (ne bas cisto belim) fontom - ako ista znace ove informacije

Po ugovoru sa izvodjacima radova, sajt bi trebalo da bude online prvog decembra - no nista od nas ne zavisi. Ako ne bude, 100 evra cemo manje placati za svaki dan zakasnjenja. Ja ne bih zeleo da se to desi, zelim sajt online na vreme
 
Ako "benchhouse" nije mogao da se zavrsi ni nakon 100 godina, otkud sada toliki optimizam :)
 
Pozz...
A... ima li neka tema sa radovima, ili ne? Ako ima, okacite link ako nije problem, ne mogu da nadjem.
 
Još uvek radovi nisu poslati na mejl adresu. Čim bude stigao prvi rad, biće otvorena tema. :)
 
Hahaha vec vidim kako vam placaju sto su vam radili sajt :p
 
sto ne sacheka, zbog logo-a ? inace, fin rad :)
 
ma bilo mi ekstremno dosadno :| , tnx btw
 
Super je.. Vidi da uracunas koliki je taskbar u Win 7, da ne ide preko ovog dole, mislim da je oko 42, 43 piksela..
 
Nazad
Vrh Dno