Šta je novo?

Benchmark Wallpaper Contest 2010

Nije ni trazeni font a ni rezolucija za prijavu, ali ruku na srce - rad je odlican.
Cestitke Midgard! :)

Mozda je protivno pravilima ali cu biti slobodan da pokazem i rad koji sam ja poslao...
Eventualno bi mogli i ostali ucesnici da okace svoje radove, ne da bi pricali koji se kome vise svidja (to je vec izglasano) vec da zadovoljimo radoznalost. :D

Ovo je stvarno sjajno, ruku na srce vise mi se dopada nego onaj koji je izabran za pobednika.
 
Oba rada su fenomenalna! Svaka cast obojici! :)
 
I meni vise lezi Goranov rad, cisto iz ugla sta je lepse kao wallpaper, Midgardov ima vise 'tutorijala' u sebi :) i super je odradjeno, ali meni licno nije za wallpaper :)

Kad sam radio svoju varijantu vise sam gledao iz ugla wallpapera, da ima veze sa bench-om i dopadljive boje.. iako mozda tehnicki ne izgleda toliko zahtevno :)

Voleo bi i ostale radove da vidim..
 

Prilozi

  • Bench keyboard wallpaper 1440x900 copy.jpg
    Bench keyboard wallpaper 1440x900 copy.jpg
    395.3 KB · Pregleda: 265
Poslednja izmena:
^ Cool :) Ti bi bio drugi po mojim merilima :)
 
Ne bih da optužujem pošto nisam upoznat sa pravilima, ali veoma sličan wallpaper (smanjen za potrebe kačenja) imam duže vreme.
 

Prilozi

  • black-keyboard-wallpapers_8707_1600x1200.jpg
    black-keyboard-wallpapers_8707_1600x1200.jpg
    18.4 KB · Pregleda: 199
Poslednja izmena:
Pa dobro nisam ja crtao tastaturu sigurno u photoshopu :D :) Da imam kvalitetan foto aparat mogao sam i ja da uslikam isti ugao na svojoj tastaturi.. :) I ako nadjes ovu originalnu sliku na google-u, primetices da je dosta veca i da se vidi skoro i ekran.. ova sto si ti okacio je ladno skoro isto crop-ovana kao moja varijanta :D
 
Poslednja izmena:
Svi su bar jednom uskljocali tastaturu iz tog ugla, ne palite se :D . I meni se bas svidja Goranov, ne samo da je dobar za ovu priliku, nego je generalno dobar. Daleko od toga da je pobednicki "manje dobar".
 
Ne bih da optužujem pošto nisam upoznat sa pravilima, ali veoma sličan wallpaper (smanjen za potrebe kačenja) imam duže vreme.


Pa dobro nisam ja crtao tastaturu sigurno u photoshopu :D :) Da imam kvalitetan foto aparat mogao sam i ja da uslikam isti ugao na svojoj tastaturi.. :) I ako nadjes ovu originalnu sliku na google-u, primetices da je dosta veca i da se vidi skoro i ekran.. ova sto si ti okacio je ladno skoro isto crop-ovana kao moja varijanta :D

10 Results

Svaka cast pobjedniku.
 
neky, to je i sushtina, boris je sasvim lepo iskoristio stock sliku, i napravio super lep wallpaper. nije to ne znam kakav infragment of kopirajts


elem, Midgard je profesor. da znate kako mi je pomogo par puta , al ne smem da kazem , sramota me .. :p (muvanje fejs devojchica uz fotoshop)
 
Poslednja izmena:
Više nego jasno je naznačeno da ne dolazi u obzir korišćenje radova sa neta i njihovo dorađivanje i takvi radovi su diskvalifikovani u startu.
 
Evo i moje slike :) Nisam nesto imao vremena pa sam zurio da posljem do 31.12 a na kraju produzili rok :( stari i novi logo....
 

Prilozi

  • 01.jpg
    01.jpg
    363.9 KB · Pregleda: 115
  • 02.jpg
    02.jpg
    484.4 KB · Pregleda: 115
Više nego jasno je naznačeno da ne dolazi u obzir korišćenje radova sa neta i njihovo dorađivanje i takvi radovi su diskvalifikovani u startu.

Zato sam i pitao na pocetku sta se podrazumeva pod time.. Nije to bio neki wallpaper sa nekim logoom pa sam ga ja kao izbrisao, vec genericna slika tastature koja mi se svidela a koju sam i ja mogao da uslikam da ispadne identicno, samo da imam dobar aparat.. :) al dobro, nebitno..
 
konkurs ko konkurs ;) cestitke pobedniku mada bilo je boljih radova, nekako deluje genericki.
 
Zato sam i pitao na pocetku sta se podrazumeva pod time.. Nije to bio neki wallpaper sa nekim logoom pa sam ga ja kao izbrisao, vec genericna slika tastature koja mi se svidela a koju sam i ja mogao da uslikam da ispadne identicno, samo da imam dobar aparat.. :) al dobro, nebitno..

Odgovoreno ti je na početku konkursa, u prvoj poruci.
 
Evo i ja kacim moj predlog, pa kome se svidja, a koristi 22" monitor moze da sebi ulepsa desktop :p

Edit:imgur.com i veca rezolucija :)



 
Poslednja izmena:
ljudi, za slike ali mooolim vas, ili imgur.com ili tinypic.com

ja dok na imageshack ili photobucket prodjem ceo set od 45 reklama, i zoom pic, i tri popup-a, izgubim zelju da vishe gledamu te slike. kakvi oloshi od sajtova, to je strashno.
 
^ +100

Koliko ja puta popizdim kada gledam npr. rezove koje ljudi masovno kace na mrtvi imageshack, nikad da dodje na red opcija za zum. Sve reklame procitam dok se ucita slika. Dobar je i imagevenue, kao i domaci ultraphoto.
 
Slazem se milijardu posto, pogotovo kad imas kantu od kompjutera, cekanje da stignes do slike je pain in the ass! Dodaj.rs ili imgur.com su dobri primeri kako treba da bude, a za prvu pomoc moze da posluzi ova skripta:

http://userscripts.org/scripts/show/78214
Script Summary: Removes garbage from some image hosting sites and displays the image only. It can also center it, display full screen and don't change the url.
 
Poslednja izmena:
Oba dva rada su stvarno super.
Cestitke Midgardu na pobedi.
Goran M-ov mi se licno vise svideo, stoga moze li 1080p varijanta? :)
 
I ja bih voleo da dobijem 19x12 verziju tog rada ;)
 
Evo momci izvolite:
 

Prilozi

  • Benchmark wallpaper 1920.jpg
    Benchmark wallpaper 1920.jpg
    332.2 KB · Pregleda: 156
Nazad
Vrh Dno