Šta je novo?

Benchmark Wallpaper Contest 2010

sirNemanjapro

Slavan
VIP član
Učlanjen(a)
29.11.2006
Poruke
4,511
Poena
440
Biramo Benchmark wallpaper za 2010. godinu.

Uslov:
- da ste registrovani član Benchmark foruma

- da ste prijtelj sa Gigabyte Srbija na Facebook-u​



Propozicije:
- 1 član 1 wallpaper 1 pobednik *

- rezolucija za prijavu (slanje) wallpapera 1440px x 900px (@72 dpi) **

- prijem radova traje od 1. novembra do 31. DECEMBRA (edit Peca)

- radovi se šalju na mejl adresu [email protected]

- pobednik se proglašava 5. januara 2011. godine ***

- pobednika bira administracija foruma

- nije dozvoljeno upotrebiti/refabrikovati gotova rešenja​



Resursi:
BENCHmark logo - horizontal - vertical



Nagrade:
- Gigabyte ATi Radeon 5670 (GV-R567OC-1GI courtesy by Gigabyte Srbija)

- .rs/.com/.net/.org domen po izboru i hosting paket Mint Easy (courtesy by Mint Services)​



NAPOMENA:
* Nije neophodno da imate status membera, dovoljno je da ste registrovani. Pobednik nosi sve, zato se potrudite da to budete baš vi.

** Predlažemo da svoje radove pravite u 16:10 formatu u što većoj rezoluciji, a zatim uradite resize na 1440px x 990px za potrebe prijave.

*** Nakon proglašenja pobednika nagradne igre, od istog se očekuje da svoj rad dostavi u rezolucijama od 800x600 do 2650x1920.

Administracija foruma/sajta nema pravo učestvovanja u nagradnoj igri.

Pored pobedničkog devet radova će dobiti počasni pomen.
 
Poslednja izmena od urednika:
А шта ће они који немају (нити желе да имају) фејсбук?
:)
 
Pa oni nece nagradu :)
 
e odlicno, bas mi treba graficka :d

koja je ovo, od dve pomenute teme ?
 
jel sam ja blesav, il ne mogu da nadjem ista o ovome, nema ljudi da su se prijavili, i teme druge .. ? treba izgleda da ih ja animiram, takmicenje je takmicenje, ako se niko drugi ne prijavi - aj vin, i tako to :d

elem, za koji dan moj rad.
 
ubija me ovo - jedan wallpaper :d imam dve ideje, obe do pola realizovane, moracu da se odlucujem .. :)
 
Ja necu da se prijavim, evo ovo cisto iz fazona, mocno mi izgleda (naravno, sve je moje sa ove slike - mislim - ja radio).
 

Prilozi

  • bench2k7a.jpg
    bench2k7a.jpg
    358.7 KB · Pregleda: 514
sutra moj rad! :D samo da najavim. :)
 
Kako cemo sad da spavamo :(
 
Ево ја поранио... не могу да дочекам...
 
pa, bitno je to za ovu temu, jer sve nekako garantujem da tek kad ja okacim moj, onda ce da krenu i drugi. aj se kladimo ? :)
 
pa, bitno je to za ovu temu, jer sve nekako garantujem da tek kad ja okacim moj, onda ce da krenu i drugi. aj se kladimo ? :)

Ти ниси прави Игорица! Он би рекао:
'' ...кад ја окачим мој, онда други неће качити. Одустаће кад виде да је мој најбољи.'' :)
 
jel vas dvojica za*ebavate ? :d

schielkin - ce da popijes ban

midgard - znajuci te kako radis, kapiram da si ovo uradio pod drogama, na dopu, vezan naopachke, sa vuvuzelom u ushima.
 
ja finishiram moj, evo ga, samo sto nije :) tune in at 2:00!

ipak ne - zakomplikovao sam :d

koristim nindze, japan, samuraje, IT, hardware, i pixel art, teshko da cu veceras da zavrsim .. izvinjavam se svim fanovima :)
 
Poslednja izmena:
Sta tacno znaci, "nije dozvoljeno upotrebiti/refabrikovati gotova rešenja" :) Moze li se upotrebiti neka slika sa interneta, kao baza?
 
Sta tacno znaci, "nije dozvoljeno upotrebiti/refabrikovati gotova rešenja" :) Moze li se upotrebiti neka slika sa interneta, kao baza?

ajd ja da ti pomognem -

nije dozvoljeno da uzmes recimo - wallpaper od windows XP-a, recimo - onu livadicu, i da okacis benchmark umesto toga.

oblik, neki, mozes da upotrebis recimo, ali tako da po tvom nahodjenju, nece da pretstavlja kopiranje necijeg originalnog rada, u tvom radu.

primer koji ne valja:

uzmes wallpaper od windows 7mice, sa onim apstraktnim sharama, i izbreises oznaku windows-a, i stavish benchmark znak

primer koji valja:

uzmes recimo, neki automobil, uslikan, nek bude recimo - dodz vajper. i onda ga celog kastomajzujes, promenis oznake na autu, boje, upotrebis preko nega odredjene tehnike crtanja, i napravis ga da bude - benchmarkomobil.
 
Npr. scheilinkin-ovo rešenje:p
Stvarno, scheilinkin-ova slika propuštena kroz neki ascii art editor, sa crnom pozadinom i malo podebljanim slovima bila bi prva liga. Slika je neobrušeni dijamant, ima da oduva igoricino rešenje, vidite da se uplašio da postavi:p opipava puls javnog mnjenja:d
 
ajd ja da ti pomognem -

U principu, nasao sam fotografiju kao da sam je ja uradio :) istu takvu ideju sam hteo, mogu u svojoj sobi isto tako uslikati, samo da imam dobar aparat i da znam kako, ali to je taj ugao i ostalo.. e sad me zanima da li je to dozvoljeno iskoristiti, naravno malo je izmenjeno..
 
Igoritza je već objasnio šta znači "pozajmljivanje materijala". Inače, da bi ste prijavli rad, moraćete na mejl da ga šibnete. :)
 
Poslednja izmena:
Nemam FB nalog, niti imam nameru da ga otvaram, mogu sa burazerovog naloga da postanem 'prijatelj' sa Gigabyte Srbija? :)
 
I onda pošalješ pod burazerovim imenom. :) Samo posle, ko će da bude vlasnik kartice? :D

btw.
Brat treba da bude član foruma. :)
 
E stvarno sa tim lajkovanjem, kao uslovom za prijavu, smorili ste.. :) A bas sam zadovoljan kako je ispao wall.. ;)
 
Imate li nameru da menjate taj uslov mozda? Mislim lajkovacu i poke-ovacu sa burazerovog naloga, isto se prezivamo, znacete da sam ja..
 
Igoritza ponovo počeo sa onim svojim, kao kad se birao wallpaper za Bench-House računar :D

"Sutra moj rad...i sutra moje rad...ja rasturam PS, sutra kačim rad....još samo malo i kačim moj rad"

Stvarno si kralj :D
 
Nazad
Vrh Dno