Šta je novo?

Benchmark Computing for Research - Folding@Home

Evo jurim Ziku ,jos 20D mi fali za 20G :D
 
Najzad malo bolje da je krenuo ARP
 
@ness1602: Ako nije tajna, na koliko ti to računara vrtiš WCG kad za nedelju dana vratiš ~9000 rezultata i ~4M poena?

BTW, posto WCG ne upošljava GPU-ove, da li iste koristiš na nekom drugom Boinc projektu?
 
Poslednja izmena:
Trenutno 6 racunara,ali su i neki serveri ,a 2-3 su ryzeni 2600/3600, nego sam sada imao dosta pending (tipa 50 stranica) pa mi se sada sve sljustilo.
GPU nemam nigde, ranije sam radio ,ali su mi precrkli.
 
Da, CPU-ovi su definitivno primereniji za 24/7 rad.

Grafičke kartice sa svojim komponentama i rashladni sistem nisu baš projektovani za takav režim upotrebe nego za par sati igrica dnevno, pa pri 24/7 radu češće crkavaju - pokazalo se to na majning rigovima (koliko je CPU-a a koliko grafičkih crkavalo), iako su GPU-ovi često bili undervoltovani što donekle produžava njihov životni vek.

I mene kod WCG-a nerviraju kratki rokovi, jer šta ako koristiš lični PC, odeš na zimovanje ili letovanje, gomila WU će da istekne. I ne samo to, zbog (pre)kratkog roka, na ne-fer uzimaće često vreme od drugih projekata iako ne bi trebalo prema raspodeli prioriteta. Ali dobro, šta da se radi, tako su ga namestili da fercera...
 
Krenulo je i OpenPandemics beta testiranje. Za sada dobio tri WU-a , oko tri sata po komadu.
 
Nazad
Vrh Dno