Šta je novo?

Benchmark Computing for Research - Folding@Home

Pa trebalo bi da je ono connect every 0.20 days, to ti je okidac.
Ne znam sta drugo moze da bude problem.
 
Bitno je ako hoćeš da postigneš više poena za Bench.
Ako mislis da to uradim zbog challenge-a, mislim da 1k nece napraviti neku razliku.


BTW, stavio sam u activity - Network activity always available. Pre je bilo na based on preferences. Valjda je to to :D
 
Poslednja izmena:
Gledaj rezultate ovde. Češće se osvežavaju (par puta dnevno) nego na zvaničnom wcg sajtu.
Ako si na to mislio.
 
@Chupo: "Accounting" radi samo jednom dnevno, tj. u ponoć. Onda ubraja ono što si do tada poslao.
 
Meni treba oko 1:45 po HCC WU.
Q9550 na 3.4GHz.
 
Hm... Ja se registrovao na World Comm... Logovao se, ali ne vidim da se bilo sta desava. Na onoj listi na drugom sajtu ima 19 ljudi, a mene nema?! U tim sam usao i navodno sam u njemu. Odradio sam vec 4 komada i to se samo poslalo ili sta vec. Jos uvek se nisam bas skapirao sta i kako...
 
meni treba 2:30 po WU... athlon II quad na 3GHz.

@va milos
sve ce doci na svoje... samo sacekaj sledeci update i bices na listi.
 
Ovaj Illidan nam totalno upropastio ranks :) pao sam za jedno mesto :(
 
Oooo, ilidan, dobrodosao!!!!
 
da izadjem :) nije mi problem :p
 
Nemoj da zezas :p
S tobom cemo imati najzad nekih 20k ppd, sto je odlicno! :type:
 
E jesi materijalista...misli na svoju reputaciju! :d:d
"Izađi mala, izađi mala..." :d

Šalim se naravno, dobro ti nama došao cheers
Koliko dugo si u projektu? Milioner jbt...illidan "je Tiiiiito za sve nas!" :d:D
 
Eheehheheh... Mora da je i tebe kutija zajebao :)
Verovatno ima 2x4q i 2x2dc :p
 
Ne rade mi sve masine sada na zalost, samo 1 QC i 1 DC. Medjutim, posto mi Domcale opasno bezi, moracu da upotrebim svu raspolozivu silu a to je nekih 10 i7-970 masina... :D
 
Znaci ako nestane struje u bg, to si ti pustio sve masine u WCG :)
 
@kUdtiHaEX
Ja cepam sa samo jednim quadom tj. ovim iz potpisa. Moracu da uposlim moju staru soc. A masinu :d

edit: sad se setih da nema hdd... krastavac :p
 
Poslednja izmena:
Onda ništa, spremi se da mahneš kutiji kad te bude obilazio :D :p
 
Mogu ja lako da uposlim jos 3 DC AMD masine. Samo ponesem na flashu Boinc manager, ortak ode iz sobe i ja sve lepo podesim i oni nece ni da primete da to radi (posto kada pocnu da igraju igru, boinc ce prestati sa radom i sve ce biti ok). To bi bilo 2x 5000+ i jedan 7550 (nije 7750, nego 7550 na 2.5GHz, KUMA). Imam i komsiju sa matorim Phenom I quadom, mogao bih i tamo :d

Tako da ako bude potrebno imam ja dovoljno compute power-a :d :d :d

Salu na stranu, nisam ja dosao da jurim poene, vec samo da doprinosim koliko mogu :)
 
Poslednja izmena:
meni treba 2:30 po WU... athlon II quad na 3GHz.

Kako to sad ? Evo koliko treba meni:

wu.jpg


Nameshteno je da kad nisam kod kompa koristi 100% procesorske snage...
 
Pa tebi je CPU na 4GHz, sta se cudis :D. Al' ja sam opet brzi, jer za 2.5h ja odradim 4 WU-ova, a ti za 1.5h odradis 2, pa jos dva, i to dodje 3h :D
 
6 BENCHforum 103,414

Nije lose za prvi dan 6. mesto.
Doduse ,ispred nas su nacionalni timovi i jedan koledz tako da je ovo odlicno.
Kutija, pali te corei7 da preteknemo ovaj college :)
 
Opet mi nije up-ovao WU-ove, cak je jedan i pukao, pise computation error :mad: Sta da radim vise, dosta mi je ovoga :wall:

Stavio sam da ima stalan pristup netu, neznam u cemu je problem. Kad ih rucno uploadujem sve je ok, ali me nervira sto nece sam to da odradi :mad:
 
Poslednja izmena:
podesavanja1.PNG


Evo ti moja podesavanja na laptopu, nadam se da ce ti koristiti.
ne znam sta vise moze da bude problem.
Kakva su ti podesavanja na WCG sajtu?
 
Opet mi nije up-ovao WU-ove, cak je jedan i pukao, pise computation error :mad: Sta da radim vise, dosta mi je ovoga :wall:

Stavio sam da ima stalan pristup netu, neznam u cemu je problem. Kad ih rucno uploadujem sve je ok, ali me nervira sto nece sam to da odradi :mad:
computing error ako koristis recomended verziju BOINCa (ne poslednju beta) moze da znaci da CPU nije 100% stabilan (dolazi do gresaka pri racunanju)

ako zelis da ti se WU odmah uploaduje kada se odradi, nadji u BOINC work folderu fajl cc_config.xml i u njemu ubaci:

<report_results_immediately>1</report_results_immediately>

da izgleda ovako:

<cc_config>
<options>
<report_results_immediately>1</report_results_immediately>
</options>
</cc_config>

posle odradi Read config file iz Advanced menu
 
Poslednja izmena:
Ne znam za vas ali moj Q6600 je na 85C zbog ovoga :D
Moram pod hitno da menjam hladjenje jer ovako jos dugo nece izdrzati....
 
Ne znam za vas ali moj Q6600 je na 85C zbog ovoga :D
Moram pod hitno da menjam hladjenje jer ovako jos dugo nece izdrzati....

Najavljuju zahladjenje od sutra, otvaraj prozore :).
Ja držim ovaj moj na 59-60 na 4G.

Sent from my HTC Magic using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno