Šta je novo?

Benchmark Computing for Research - Folding@Home

Možda ima veze način na koji idem na net, na krovu zgarde je AP, a ja sam kablom povezan sa AP-om i tako idem na net.

U Boinc klijentu u meniju Advanced->Options vidi pod connections ili pod HTTP proxy da li možeš nešto da namestiš...
 
Poslednja izmena:
sta ti u c:\windows\system32\drivers\etc\hosts stoji za 127.0.0.1 ?
 
localhost i treba da ti bude.
REce ti ja, probaj da skines novu verziju klijenta.
Bas cudan problem, po defaultu, on treba da radi bez problema.
 
Cek malo, jel si ti dodao WCG u listu projekata?
Sad vidim da ti je prazno sve na onoj listi?
 
M_M cestitam na 300k poena!
samo napred :smash:
 
Poceo je sa radom i Clean Energy Project windows client od danas.
Dobio sam jedan wu, ali nije na redu , tako da ne mogu da kazem koliko mu treba za kompletiranje, ali po njegovoj proceni oko 17 sati, sto je malo puno.
 
Iskreno...mene taj projekat ne zanima. :trust:
Trenutno sam na HCC i HCMD P2
 
juce sam radio ceo dan HCMD P2 i pomislio sam da cu na kraju dana imati 500 poena.
U proseku mi je radio oko 9 sati WU, ali na kraju sam dobio ok poena.
 
Vise ni ne gledam koliko poena dobijam. Ne radim non-stop tj ponekad iskljucim ili smanjim % ;)
 
Meni sad dok sam na poslu radi na 100%, taj jedan CEP2 WU i jos C4CW , barem jos par dana a onda krecem da se zagrevam za challenge.
Ima na sajtu WCG, da su ovi iz HFCC zavrsili jos jednu fazu istrazivanja i koliko sam razumeo ostala je jos jedna da se zavrsi istrazivanje.
 
Komp mi radi 24/7 i kad nisam kuci ili kad spavam radi punom parom ali kad radim na njemu nesto ozbiljnije ili igram cw iskljucim ga za svaki slucaj da mi ne secne kad ne treba :sceptic:
 
Ja trenutno ucestvujem sa 4 masine - 2 QC, 2 DC :)
 
I r back :d Sad cu lagano da vozim komp, necu da mi i chieftec zavrsi kao nesretni LC :D

Znaci, za par dana samo HCC da furamo zbog challenge?
 
Poslednja izmena:
Aha, od 15. , a do tad skupljaj znacke :p
 
Ja sa tri: B50(quad), x2 5000+ povremeno i laptop na poslu dualcore.
 
Svaka čast ljudi, napraviste po farmu :).
Farmeri kutija i ness :D
Nešto nemamo pojačanje, samo 21 član, a kidanje počinje za 4 dana :party:
 
Hehe, nije jos farma, cek da pocnemo po podrumu da sklapamo kompove :p .
Ma juce mi tri puta nestajalo struje, poludeo sam.
Prvi put 3 wu na 75%, samo ih je vratio na 0, a sledeca dva puta sam radio CEP2,tako da sam isto odlepio.
21 clan, ali svi rade po malo, to je bitno, da imamo aktivnih clanova.
 
Primetio sam da u zadnje vreme dobijam manje poena nego inace. Danas sam usao u advanced view, i imam sta da vidim (attachment)
Kako ja sad da uploadujem te gotove WU-ove, nigde ne vidim dugme report ili nesto tomu slicno :smash:

Edit: resio sam problem. Samo sam u projects delu stisnuo update, i sad je sve OK.
 

Prilozi

  • blabla.png
    blabla.png
    219.1 KB · Pregleda: 88
Poslednja izmena:
Ideš na Projects, klik na projekat pa Update sa leve strane
 
Zavisi koliko si stavio dnevno da ti radi update, tj da ti salje te WU-ove.

Btw, sta se desava sa onim ljudima koji nemaju ni jedan poen?
Chupo,fantomx,daxyco i bole, jel imate problema sa podesavanjem klijenta ili jednostavno nemate slobodnih ciklusa?
 
Daj da ti pomognemo, ti si bese preko wirelessa?
Mora da ima neki workaround, bez obzira sto imas malo brzinu, nisu veliki fajlovi koji se downloaduju.
Ajde probaj na njihovom sajtu da se prijavis samo na HCC, posto su njegovi WU najmanji, pa mozda uspe.
 
hm, probaj pa javi.
I ako te ne mrzi, nacrtaj tacnu strukturu mreze, da vidimo kakvi su to problemi.
 
BTW, ako ćemo da ganjamo HCC challenge, trebalo je (ako već niste) da na websajtu, pod "My Projects" odštiklirate sve projekte osim HCC-a, jer u suprotnom u baferu imate gomilu ostalih projekata koji će "uzimati vreme"...
 
Zato danas iscistite sve ostale projekte, pa da od 00:00 krenemo Challenge.
 
Nazad
Vrh Dno