Šta je novo?

Benchmark Computing for Research - Folding@Home

Jeste, dobro je... ali malo je slabije nego sto mi komp trazi :D Msm, moze radi lepo, ali napon malo vise varira + sto ploca za sebe trazi 8pin, a napajanje ima samo 4pin prikljucak :d
 
hm cudno meni seasonic napajanje od 500W vuce quad i 4870 i nemam nikakvih problema
 
Imam 3 završena proračuna koji sad stoje na Ready to report. Jel treba tu nešto podešavati u Network delu? Sve mi stoji na 0 osim Connect about every 0.2 days i additional work buffer 0.3 days.
 
Opusti se, otići će to samo kada se klijent bude sledeći put kačio na server.
 
kod mene je aditional work for 3 days, zna da se radi nesto na serverima ili samo odu u offline i onda tako cekas :) ovako uvek ima nsto da se krcka :)
 
hm cudno meni seasonic napajanje od 500W vuce quad i 4870 i nemam nikakvih problema

Kako da bude problema kad to sve trosi oko 300w u najgorem slucaju?
Meni vuce quad i 4850 i ni da se zagreje :)
 
pa on ima problema sa napajanjem od 550W :) znam ja sta znaci +12V
 
Da, prijavio sam nas na neki challenge( sa oko 10 timova za sad) i od 15. pa sledecih mesec dana radimo Help Conquer Cancer, tj da vidimo koliko cemo da dobijamo poena.
 
Ček ček, znači da deaktiviram druge zadatke i ostavim samo HCC?
 
Hehe, nemoj sad, tek od 15.
Ja sam se sad prebacio opet na C4CW , barem do 15.
 
Koliko će da traje to HCC prženje? Do kog datuma?
 
Aaaa... konačno privodim kraju proklete Milkyway pakete...
Da mi je znati zašto ih je skinuo 10, a svaki traje više od 20 sati??
 
Prokleti WU-i, nocas se CPU bas i nije naradio, tj. nije bilo WU-a da radi :mad:. BTW, trenutno radim C4CW.

15-og se prebacujemo na HCC :)
 
Poslednja izmena:
Aaaa... konačno privodim kraju proklete Milkyway pakete...
Da mi je znati zašto ih je skinuo 10, a svaki traje više od 20 sati??

Ako traju toliko dugo onda ti radi na cpu.
Trebao si u opcijama Milkyway(na njihovom sajtu) da naznacis da ti radi sam na GPU.
Meni na 4850 radi WU oko 3 minuta.
 
Ako traju toliko dugo onda ti radi na cpu.
Trebao si u opcijama Milkyway(na njihovom sajtu) da naznacis da ti radi sam na GPU.
Meni na 4850 radi WU oko 3 minuta.
Ma ti GPU WU-i meni se završavaju za malo preko 2 minuta, ali ove za CPU mi je skinuo prvog dana kada sam se registrovao i tek sada ih raskrčavam. Očigledno postoji razlika u WU-ovima i ne mogu da se rade ili na CPU ili na GPU, već su predviđeni za jedno od ta dva.
 
^
Hahahaha :D. May it rest in peace :(
 
Poslednja izmena:
Evo, i ja sam se prikljucio timu. Ionako mi komp. bleji kuci da zena pogleda FB i klinci pesmice i crtace sa Youtube-a.
Nek radi nesto da mu ne atrofiraju tranzistori :)
 
Daj da vidimo screenshot.
Jel ti je upaljen firewall, sta si podesio od projekata?
 
Jel može neko da mi napiše kako da uposlim ovu GTS 250? Keleraba na 4ghz je počela danas da radi...
 
gpugrid.net
 
Covece, koliko je brze racunanje na GPU-ovima, juce ili prekjuce sam krenuo sa tim i vec imam preko 20 000 poena. Za to isto vreme, skupio sam tek 3k na WCG. Jel ima klijent za telefone? :D :D :d
 
Poslednja izmena:
Ubacio sam jos jednu QC masinu da radi compute, jel treba nesto posebno da se podesava ili samo da je ulogujem na moj nalog?
 
Poslednja izmena:
Daj da vidimo screenshot.
Jel ti je upaljen firewall, sta si podesio od projekata?

Završava se na ovome:
wcg.jpg


wcg2.jpg


Tako će do sutra, ništa se ne menja, gasio sam firewall i sve ostalo (AV recimo).

Možda ima veze način na koji idem na net, na krovu zgarde je AP, a ja sam kablom povezan sa AP-om i tako idem na net.
 
Ako se ne varam za neke odredjene projekte ti treba minimum 128kbps.
Sad, ti mozda imas vise, recimo ja koristim WCG preko laptopa i wirelessa i nisam imao problema, doduse udaljen je samo jedan sprat u mojoj kuci.
Daj nam jos samo zalistak messages screenshot.
 
Ubacio sam jos jednu QC masinu da radi compute, jel treba nesto posebno da se podesava ili samo da je ulogujem na moj nalog?

Samo se normalno ulogujes i to je to.

Nacuo sam da ce biti za android telefone, tako da eto prilike :p
 
Nazad
Vrh Dno