Šta je novo?

Benchmark Computing for Research - Folding@Home

Prikljuchicu se i ja ovom projektu. Ionako mi PC radi 24/7 ali u IDLE pa da ga malo uposlimo.
Preko zime mi nesmeta toplota koju ispusta CPU ali leti mi je ionako u sobi toplo pa mi netreba josh CPU u 100% loadu da mi zagreva sobu...

Koji client mi treba i gde treba da se registrujem ?
Imam E5300 @ 4.0Ghz + 4890 1GB.
 
Poslednja izmena:
I naravno odaberes tim 26290 :)
 
Current Work Unit
-----------------
Name: Gromacs
Tag: -
Download time: October 29 09:37:56
Due time: November 17 09:37:56
Progress: 1% [__________]

:D
 
Evo i mene u WCG Bench grupi. :banana:
Odabrao sam Cure Muscular Dystrophy jer mi je deda bolovao od te bolesti, kao i blizak porodicni prijatelj. R.I.P.
P.S. Ladno je decko sa mog cs servera danas umro od srcanog napada sa 19 godina. :S: Zivot je qrva :mad:
 
Evo ss. Jel treba na jos nesto od podesavanja da obratim paznju?
 

Prilozi

  • wcg.jpg
    wcg.jpg
    56.3 KB · Pregleda: 150
Kod mene je isto, evo ss.
 

Prilozi

  • contribute.png
    contribute.png
    364.6 KB · Pregleda: 132
Kako ovaj Milkyway prži GPU :p
Znam već odavno da mi je ovo stock hlađenje truba. Kada nagazim Milkyway, ventilator počne da se čuje i temperatura ode na stabilnih 90 stepeni.
 
Koliko vidim podesavanja su u redu.
Jedino u preferences imate podesavanja, koliko ce vam biti zauzece cpu-a.
 
Poslednja izmena:
Stigli su i rezultati za prvi dan.
13,331 poen za pocetak. Nije lose, koliko vidim ima nas vec 8!
 
Bice i vise :D, jer ja sam poceo oko 11~12h juce (tj. kad sam se registrovao odmah sam poceo). Nisam gasio uopste, radilo je citav dan, nocas, i trenutno radi, nema stajanja. Mislio sam da necu moci da koristim masinu zbog opterecenja, ali ovo je milina, kao da ni ne radi. Normalno surfujem, igram CS, i nema nikakvog kocenja :)
 
Poslednja izmena:
Bice i vise :D, jer ja sam poceo oko 11~12h juce (tj. kad sam se registrovao odmah sam poceo). Nisam gasio uopste, radilo je citav dan, nocas, i trenutno radi, nema stajanja. Mislio sam da necu moci da koristim masinu zbog opterecenja, ali ovo je milina, kao da ni ne radi. Normalno surfujem, igram CS, i nema nikakvog kocenja :)

Ja sam mislio kad sam rekao za stucanje, da se to desava kad radi grafa.
BOINC je dobro optimizovan, zato i nema seckanja,tj samo uzima slobodne cikluse.

Ja sad radim samo C4CW, jurim srebrnu znacku , a onda se vracam na HCC i HFCC :type:
 
@illidan Gde/kako upload-ujes takav ss?? btw ti si ono bese na q9400 i hd4870?
 
Jeste, to je on :D.
BTW da pitam, da li je moguce da moj cpu grabi 8k poena dnevno?! Prosle ponoci je bilo 1k, ove ponoci je 9k. Pitam jer je neko u temi spominjao da sa PII 550/B40 izvlaci 4k poena. Ili je u pitanju razlika izmedju BOINC i WCG poena?
 
Poslednja izmena:
Moguce je da toliko dobijas, zavisi naravno kad zavrsis WU-ove.
A 4k poena je bilo u F@H-u :)
Verovatno zavisi od projekta do projekta.
HCC zavrsava za oko 3h , a HFCC za oko 6 ,tako da imas vise WU-ova da uploadujes.
 
@ ness1602
Trenutno radim c4cw, i za svaki WU mu treba nesto malo manje od 4h. Ali nije ni bitno, koga briga za poene :)
 
@illidan Gde/kako upload-ujes takav ss?? btw ti si ono bese na q9400 i hd4870?
KTTNS je hosting site koji je svojevremeno bio invite-only. Danas, pozivnice su ukinute i koriste ga samo oni koji su uspeli da otvore nalog.

Screenshot je regularan screenshot (print screen + paste u Paint, save as PNG). Preview sličicu možeš naći na mnogim forumima koji se bave customizing-om. Ovde imaš nekolicinu odličnih.
 
Ne znam sto ja imam tako malo poena u odnosi na vas? Jesam smanjivao prioritet jer sam radio nesto drugo i trebao mi je procesor al bas ovolika razlika... Jel ima veze sta sam odabrao - Help Cure Muscular Dystrophy - Phase 2?
 
Ne bi trebalo da ima.
Jel pratis kako napreduje obrada?
Mozda ti je u suspended stanju,pa trebas da mu povecas prioritet
 
Ti kidas bre, imas oko 2.2k poena dnevno, a ja 1.1k :S:. Mislim po merilu na onom sajtu, na WCG sajtu imam po 9k dnevno.
 
Ma to je to valjda. Ja sam ukupno radio 24h i imam 3,722p sa 3 Results Returned.
Domcale sa skoro 72h ima 9,202 sa 18 Results Returned ;)
 
Dobro, nisu losi rezultati za sad.
Treba samo malo videti oko te statistike.
Cim ugrabim malo vremena, napravicu user guide za BOINC, mozda cak i sutra, tako da ko god zeli moze lako da se oproba ovde.
 
Meni se jedan zaglavio na 100% Valjda zato sto nisam imao net 2-3sata pa nije mogao da posalje rezultate :mad:
Na kraju pise ready to report :trust:
 
To je normalno, onda ako nece da posalje ,kliknes u okviru prozora projects, na update i on odma posalje
 
@illidan Gde/kako upload-ujes takav ss?? btw ti si ono bese na q9400 i hd4870?
napisao ti je RCW za prvo pitanje.
drugo pitanje ati mi ne radi nista (na njemu se igram :D) samo cpus rade q9400 i e5300

btw da se izmeni naziv teme, nesto tipa Benchmark computing for research ili tako nesto
 
Poslednja izmena:
Ime teme bi trebao da se izmeni i da se u prvi post stave linkovi za team BENCHteam i info.
 
Nazad
Vrh Dno