»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 3 od ukupno 3

Tema: winrar pakovanje raspakivanje itd...

Member Avatar korisnika a c a
        Na forumu od
        Nov 2003
        Poruka
        5.529
      2. Moja mašina
        • CPU: Athlon II X4 620 Propus unlock@Deneb
        • MoBo: FOXCONN A88GMV
        • RAM: 2x4 GB DDR3 Kingston HyperX 1600 Mhz
        • VGA: ATI 4250
        • MON: Samsung 913V
        • HDD: WD5000AAKX, WD20EZRZ
        • OPT: Pioneer 108D, LiteOn iHAS122
        • Case: CM 690 II A & Antec TP Trio 550W (Seasonic)
        • SND: int. 7.1
        • LAP: Asus X501A
        • TV: Samsung 32F5000
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Canon LBP-1120, HP Scanjet 3970, Canon A60
      3. winrar pakovanje raspakivanje itd...

Uzmem da zapakujem fajl od 4 GB i podelim po 100 MB radi uploada. Uploadujem ja sve delove i slucajno obrisem na hostu poslednji fajl misleci da je greska u velicini, bio je oko 2 MB, toliko je preostalo. I sad se razmisljam, da li da sve obrisem na hostu pa opet zapakujem i uploadujem iz pocetka ili da probam da zapakujem opet i uporedim ovih 39 dobrih delova koje sam vec uploadovao sa ovim novim zapakovanim. Kad sam vec krenuo hajde da probam ovo drugo, ide brze download nego upload. I na moje iznenadjenje dobijem novim pakovanjem identicne rar delove I tako ja krenem da uporedjujem ovih 39 delova i svi su bili identicni OSIM jednog, 32. dela. Fajl se razlikuje u samo jednom bitu sto bi rekli TC>compare by content je nasao samo jednu jedinu razliku.
        I sta sad mi nindze da radimo? Posto sam kako sam koji deo skinuo tako i posle uporedjivanja obrisao, sta mislite da li ce proci spajanje fajlova sa ovom jednom greskom/razlikom? Znaci da ponovim, fajl ima 40 delova, prvih 39 je od ranije a 40. deo je nov od novog pakovanja. Delovi 1-31 i 33-39 su identicni novi i stari, 32. se razlikuju u jednom bitu a 40. deo postoji samo nov.
        Menjao a c a : 26.10.2010. u 17:18

Member Avatar korisnika TwistedMind
        Na forumu od
        May 2009
        Poruka
        5.184
      5. Moja mašina
        • CPU: Intel i7 8700 and Be quiet Dark Rock Pro 3
        • MoBo: MSI Z370 SLI Plus
        • RAM: 2x8GB DDR4 Kingston HyperX Predator 3000MHz
        • VGA: Asus 1080TI turbo + Accelero Xtreme III
        • MON: Dell P2414H @80Hz
        • HDD: Samsung M.2 960EVO 250GB + WD Caviar Black 1TB
        • Case: Cooler Master Trooper + Cooler Master V750
        • SND: Sennheiser HD 555 modded to 595
        • Ostalo: Mionix Naos 7000 + Xiaomi XL podloga
      6. kada si vec poskidao sve delove za uporedjivanje mogao si da probas da ekstraktujes celinu. znaci skines sve uploadovane fajlove i dodas novonapravljeni poslednji. ako se sve ekstraktuje lepo onda nemas sta da brines.
        moram priznati da sam zapanjen kako te nije mrzelo da skidas sve da bi uporedio samo velicine, a nisi sacuvao te fajlove i u praksi probao ekstrakt.

u principu ako se radi o maloj razlici trebalo bi da radi. mozes i napraviti one fajlove za recovery koji sluze za popravljanje lose skinutih arhiva.

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        9.546
      8. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, SEAGATE IronWolf Guardian 8TB, SEAGATE Archive 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG LCD 32LW5590 i CONAX CAM modul :o)
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master
      9. Nenako mi ovaj naslov bio najprikladniji da u ovoj temi postavim pitanje...

Odjednom mi pocelo otpakivanje, odnosno izvlacenje fajla iz arhive mali problem.

Primer:
        Skinem prevod (slika 1), kad otvorim iz ff na strelicu da je skinut materijal mesto gde je skinuti fajl (slika 2), winrar (neki noviji valjda, 5.70, 32-bit) otvori arhivu (slika 3), ja levim drzecim klikom hocu da izvucem arhivirano na desktop ali mi ne dozvoljava (kliknem i drzim pa hocu da prevucem na desktop), ima znak "zabrane" kao da je zabranjeno parkiranje, a ranije sam ovo radio bez problema (slika 4).
        Da bi izvadio raspakovani sadrzaj arhive na desktop sada moram da kliknem u onaj simbol foldera (slika 3) sto mi otvori folder gde ide sav download i tu onda otvorim arhivu i prevucem na vec opisan nacin sadrzaj (prevod) na desktop.
        Ovo mi pravi korak-dva vise i nervira me, kako sve vratiti na staro, da mogu sadrzaj arhive izvuci odma na desktop bez odlaska u DL folder?

Mozda se to desilo nakon update-a FireFox-a ali nisam siguran.
        Sta se razdesilo i prepodesilo?
        Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	1.JPG‎ 
Views:	30 
Size:	29,8 KB 
ID:	272635   Click image for larger version. 

Name:	2.jpg‎ 
Views:	29 
Size:	53,1 KB 
ID:	272636   Click image for larger version. 

Name:	3.JPG‎ 
Views:	28 
Size:	104,1 KB 
ID:	272637   Click image for larger version. 

Name:	4.jpg‎ 
Views:	27 
Size:	1.014,6 KB 
ID:	272638  
        ***************** Vozite kola...? *****************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •