Šta je novo?

Chieftec DX-01 MOD

i ja sebi radio spajalicama, duzi proces ali zavrsava posao
 

Prilozi

  • P9120332.JPG
    P9120332.JPG
    79.8 KB · Pregleda: 65
Puno mi 30e za onaj mdpc alat,budzet mi je jaaaakooo ogranicen :wall:

Videcu ovu foru sa pincetama...

osim ako mi JBL ne pozajmi njegov :eyebrows:
 
XAaxaxaxaxxa.... Naplacuje uslugu 20e meni rekao :D. Salim se pa sta znam vadio sam ja one molekse sa ultra takmi srafcigerima ali brate naj lakse je sa pincetom nekom mnogo tankom da oba metana ustipka pritisnes u isto vreme, pa sada i smislili original alat da uzimaju pare al krastavac biznis je cudo,mada stoji da je sa original i kvalitetnim alatom najlakse. Znam po sebi secem stranicu sa ubodnom sa buvdze razvalim se dodje cale sa makitinom ubodnom odsece ko 2 i 2 :D Zakljucak je da ne znam sta nam je ciniti:p
 
Moze da se radi sa raznim pomenutim alatkama ali ako je corsair napajanje u pitanju.. ili prsti odu i zivci ili pravi alat u ruke :)
 
prsti prvi odu :D
 
Onda da ženi ukradem neku pincetu, pa na brusni kamen da se preradi malo. :d
 
mdpc pinceta je skoro ista kao obicna tanka pinceta kakvu svaka devojka ima (za trimovanje obrva). Tako da nemojte da se mnogo gubite na te "specijalne alate"
 
nije ista
 
Nije bukvalno po izgledu ali radi isti posao.
 
nisam ni mislio po izgledu :)
jesi probao?
 
to ce ti puci posle tri izvadjena kabla :)
 
ok, probaj pa ces videti :)
 
Jesam zainteresovan,odavno planiram nesto raditi ali nema se vremena.Ali opet vise sam pobornik vec pominjanih metoda-modovane pincete,metalnog punjenja za hemijsku olovku i spajalica.Izgubis malo vremena i zivaca ali ostanu parice za solidan vent ili 2 komada u slucaju mdpc alatke :)
 
ovaj sleeve sto sam pre neki dan video od 6mm razvlaci se na 1.5cm ako ne i vise. Nema potrebe skidati konektore sa fan-a da bi se on navukao,a mozda moze i molex od napajana da prodje
 
ma ok,ima kod nas da se nadje od 3,6 i 10mm,nego sam se odusevio kada sam video koliko se razvlaci al ako se tako namesti na kablove veceg precnika nije bas estetski,bude mrezica koja se providi umesto da pokriva. Ac Ryan nisu losi,naravno posle nzxt-ovih al ne mogu da nadjem crne ,trenutno se valjaju crveni i zuti
 
Evo malo novih slika,bio sam lenj ali nesto se ipak radilo :)
 

Prilozi

  • Image0088.jpg
    Image0088.jpg
    263.8 KB · Pregleda: 93
  • Image0089.jpg
    Image0089.jpg
    392.5 KB · Pregleda: 138
  • Image0093.jpg
    Image0093.jpg
    305.6 KB · Pregleda: 135
joj imam takvu 12icu zelenu,bucna je ko avion,thermaltake je navodno
 
Ova je samo za probu,da vidim da li sam dobro probusio rupe ;) danas idem da kupim 2 scytche slipstream za gore i 2 slipstream slim za napred :) Nece biti kod mene nikakvog sarenila,samo crnilo :D
I planiram da ih ukrotim nekim kontrolerom da ne budu bucni...
 
Lepo zvuci samo nastavi :). Hoces li farbati unutrasnjost u crno?
 
imam jedan predlog crno-bela kombinacija,elegantno i na nivou,sigurno si vodeo jbl-ov mod,ekstra .
Sta planiras za fan kotroler,neki sa lcd-om ili standardno sa potenciometrima. Ja sam bas sinoc gledao kako se prave,ko se razume nije tesko,za 300din uradi se ono sto inace kosta 2000 kada se kupuje gotovo.
Posto sam malo zardjao sto se tice elektronike ja cu da napravim 3 switch-a za 3 fana,odabir 12 ili 5v,prosto je ko pasulj

ima vise modela slipstream -a neki su dosta bucni dok su neki oko 10db,cena 8e. Ako bi nasao za te pare AC F12-icu to bi ti bilo ekstra(sada tesko da ih ima) ili SHARKOON
Silent Eagle 1000 (10e)

Moj mod trenutno stoji,ceka se ujak i brusiclica :whip:
 
Naravno i unutrasnjost u crno :) A kad malo skupim para zamenicu i komponente pa u zavisnosti od seme boja na ploci takva ce grafa da ide,a i sleeve kombinacija :angel:

A sto se tice kontrolera,verovatnio ce biti nzxt sentry1 posto taj imam for free skoro :)
 
Evo i jedne slike od danas :wave:
 

Prilozi

  • Image0100.jpg
    Image0100.jpg
    274.4 KB · Pregleda: 143
o druze,pa lepo ti napredujes,samo lagano i bez zurbe!:wave:
 
A da i plz uzajmi neki foto aparat da malo das smeka MOD-u :D
 
Nazad
Vrh Dno