Šta je novo?

Problemi sa kompom ili trip?

vlado111

Cenjen
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruke
22
Poena
154
Narode kupio sam komp.iz potpisa,nalozio se na testove nehlema uz dobru maticnu gpu i memoriu i skocio do Beograda i trgova.E sam kad sam sklapa, cpu mi je pao na parket al ne na onu stranu dje su mu nozice,ubo sam ga u soket instalira sedmicu i sve je islo bez greske.Medjutim sistem mi je nekako tranjav,nemam osjecaj zivosti i odziva on radi al imam osjecaj da bi trebao mnogo bolje.Ja nisam totalni laik ali nisam ni daleko od toga,i kao usko grlo vidim jedino hhd,jer ne bavim se zahtjevnim programima ka fotosop ili rending,a ovo sto ja koristim spada u grupu malo zahtjevnih programa i trebalo bi da leti na ovu masinu.Pogajte ljudi slomicu ga zivota mi,bolje da ga nemam no sam da toliko para a nije ispunio ni minimalna ocekivanja.
 
Narode kupio sam komp.iz potpisa,nalozio se na testove nehlema uz dobru maticnu gpu i memoriu i skocio do Beograda i trgova.E sam kad sam sklapa, cpu mi je pao na parket al ne na onu stranu dje su mu nozice,ubo sam ga u soket instalira sedmicu i sve je islo bez greske.Medjutim sistem mi je nekako tranjav,nemam osjecaj zivosti i odziva on radi al imam osjecaj da bi trebao mnogo bolje.Ja nisam totalni laik ali nisam ni daleko od toga,i kao usko grlo vidim jedino hhd,jer ne bavim se zahtjevnim programima ka fotosop ili rending,a ovo sto ja koristim spada u grupu malo zahtjevnih programa i trebalo bi da leti na ovu masinu.Pogajte ljudi slomicu ga zivota mi,bolje da ga nemam no sam da toliko para a nije ispunio ni minimalna ocekivanja.

masina je u redu nego tvoja ocekivanja nisu istestiraj ga malo pozz:crash::crash::crash:
 
??

Pogledaj moju konfiguraciju,mozemo da se menjamo,kod mene sve leti na high:type:
P.S Ne moras nista da doplatis:D
 
Poslednja izmena:
testirao sam ga svim zivim do cega sam moga doc,nego mi rece drug da bi dobro bilo ssd da kupim,kao to bi trebalo da promijeni stvar,hvala na trudu momcine!
 
i7 dusu dao za OC :) samo ako imas neko malo bolje hladjenje.
 
nisam uzima jos nista,al je u planu h70 ili neki ekvivalent,a klokovao sam ga do 3.6 nisam htio vise sa box kulerom,bez dizanja napona
 
Koja je fora da se klokuje ionako jak procesor a da sistem pri tom ima samo 3 GB memorije???!!!!
Pritom spor disk
 
pa prvo 3 gb- mi je trenutno sasvim dovoljno,hdd- pa svi su tu nedje po brzini osim raid i ssd-a, a za klok nijesam izdrza morao sam malo cisto iz radoznalosti, a ne zbog nekih benefita.
 
Stavi ti njemu jos 3 Gb junacino,greota je na tu konf da nema.Mislis da ti nije potrebno....reci cu ti da moja masina na poslu ima 4,i ume da pojede,kucna odavno ima isto toliko,ali sluzi samo za igranje i ima XP paaa...to je taman za nju,a na njoj nista sem gaminga.notebook koji je samo za surf ima 2 i ima sedmicu x64,i nije mu dosta.Realno nema potrebe za klokom.Na kucnoj masini za gaming imam RAID0,jeste osetno,SSD bi verovatno bio jos vise,sta da ti kazem,taj konjic ispod haube moze mnogo da potera,a ne tera trenutno ni pola.

Za kraj..
http://www.youtube.com/watch?v=96dWOEa4Djs ;)
 
drug nijesam ja reka da ne treba dodavat svakako da treba,samo meni sad trenutno ni da imam 12 gb ne bi bilo od neke koristi,kad bude zatrebalo ja u prodavnicu po jos 3gb i kraj.
 
Nazad
Vrh Dno