Šta je novo?

Najlepse kuciste

danas ce postati moje, videcemo mozda i napravim od njega nesto zanimljivo. . .
 
Brate...izlomljeno je...i to ne mozes da popravis...-_-
 
odosmo mi u off, vidim da je osteceno (izlomljeno) bilo mi je zanimljivo jer nije bas tako cesto kao naprimer Aurora koju ima svaki treci vlasnik racunara, a inace platicu ga sa svim komponentama unutra 120 din tako da nema veze u kakvom god da je stanju nisu neke pare.
 
To je stvarno ruzno ali G5 bih vec,ja licno,voleo iskoristiti za neki mod :)

Power_Mac_G5_hero_left.jpg


powermacg5v2.jpg
 
Poslednja izmena:
uzgred zna li neko oznaku ovog kucista, da li je g3 ili samo lici
 
jeste G3
 
uzeo sam kuciste (tacnije ceo G3) i ne izgleda tako gadno kako sam ocekivao. a kao vrhunac gluposti ceo racunar radi a placen je samo 120 din
 
Poslednja izmena:
Nzm meni su te plasticne drske ili sta vec jako ruzne,ako je nekako moguce treba ih skinuti ili bar prefarbati...
 
Poslednja izmena:
E taj lian li je super,kao i sva njihova kucista :)
 
Pošto sam frik da kućište ima što veći kuler meni je ovo kućište extra
 
lool, sta je to ?
 
:vomit:

Izvini.. meni je ovo kuciste jedno od najruznijh koje sam video...
 
lool, sta je to ?
U pitanju je serija kućišta iz Aerocool kuhinje Aeroracer inače izašla su još 2008god. ima više modela ali svima je taj fazon da sa strane imaju 400x400mm case fan koji je po recenzijama extra tih i spušta temp sistema baš lepo proguglaj ako te zanimaju.
Da to su jedina kućišta na tržištu sa 40cm case fanom.
2 ostoja88 evo ti još jedno da se zgadiš :d
 
meni ok izgleda..samo bi odma modovao ovaj fan grill..ruzan je xd
i gde da nadjes 40 cm fan kad ovaj ode dodzavola ? xD
 
Pa i meni je ok a koliko sam goglao nema nigde da se kupi 40cm fan (30cm max) a tu bi morala neka improvizacije od filtera da se pravi jer kapiram da ovaj fan uvlači prašinu ko blesav.
 
Popio si ti malo više jer tvoje mašine nema :D
 
Stavio je dupli http. Ovo je hteo.

br1z62ckxn.jpg



@popiosam, ovo je tema o lepim kucistima. Postoji druga tema o unutrasnjosti kucista. Sa ove slike se nista ne vidi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno