Šta je novo?

Najlepse kuciste

Solidno kuciste, dosta fanova se moze montirati, 4 usb-a na prednjem panelu i 6 mesta za hdd-ove, deluje vrlo funkcionalno, sigurno je i cena vrlo funkcionalna :D
 
šta kažete na ovo kućište...
 

Prilozi

  • 85.jpg
    85.jpg
    87.3 KB · Pregleda: 186
  • g2back.jpg
    g2back.jpg
    48.4 KB · Pregleda: 97
  • 518.jpg
    518.jpg
    77.6 KB · Pregleda: 105
225284_10150306716782576_13848807575_9760733_6419492_n.jpg


:)
 
mirza82 upravu si ali stvarno je kućište OK,verovatno izgleda tako zato što je namenjeno za Water cooling sisteme...
 
^ Moj usisivac jako lici na ovo.
 
Crveni sokovnik :)
Al dobro, ukusi su razliciti ;)

CM Silencio 550 ne izgleda lose. Simple & black

Nadam se samo da ovaj panel napred nije mnogo glossy, svidja mi se kuciste inace.
Moram da procitam ovaj ''nas'' test.

au, nemoguce da sam dospeo u neciji potpis :d :-devil-:
 
Čini mi se da nisam vidio sliku ovog, mada sam preletio nabrzinu.
 

Prilozi

  • thermaltake_level_10_1.jpg
    thermaltake_level_10_1.jpg
    140.5 KB · Pregleda: 254
  • thermaltake_level_10_extreme_gaming_station.jpg
    thermaltake_level_10_extreme_gaming_station.jpg
    29.5 KB · Pregleda: 200
Od kad sam ovde video TJ07, sva druga su mi bezveze ... dok nisam naleteo na pricu o TJ11
TJ11-3-4-01.jpg


KLIK
 
^ Ako mislis na TJ11, onda ovoliko, ima u Bgu, ceka se 30-45 dana.
 
lol, ~570e dati samo za kuciste, koje je pritom ruzno i jos je neki BTX, neka hvala.
 
Pa rekoh neki,BTX je standard koji nije zaziveo, ali je imao sa desne strane providnu stranu umesto regularno sa leve, kao i napajanje na donjoj strani,e sad ove fore sa plocama rotiranim CCW 90 stepeni, to mi nije jasno.
 
Ima Silverstone par kucista u bas tom fazonu. A poenta rotirane ploce je da vruc vazduh odmah ide na gore, a ne da npr. sa GPU toplota prelazi malo na CPU itd. - posto vruc vazduh i tezi da ide ka gore, right ? Uglavnom tako je na papiru.

Napajanje i treba da ide dole kako bi fan uvlacio spoljasnji vazduh, a ne vruc sa CPU hladnjaka. Ti si malo zaostao u tamo nekoj 2006/7 :D

Sto se cene tice - suludo ..
 
Napajanje i treba da ide dole kako bi fan uvlacio spoljasnji vazduh, a ne vruc sa CPU hladnjaka. Ti si malo zaostao u tamo nekoj 2006/7 :D
Ma jasno je meni sve to,ja imam vodeno pa mi je u principu sve jedno, mislim par stepeni gore dole, briga me, Kandalf ima prilicno dobro hladjenje tako da me temp hardova, i ploce ne brine. Ali kada je vazdusno hladjenje u pitanju kapiram da je bitno u kom smeru ide vreo vazduh.
 
Meni je desna providna strana taman jer mi je do leve strane zid, sto taj regularni, levi plexi cini besmislenim. A to je verovatno najslabiji argument u prilog 11-ci...
 
Mislim da se fantom vec provlacio kroz temu od kad je najavljen. Definitivno prelepo kuciste. Kod belog neki detalji dolaze do izrazaja koji se ne vide kod crnog, ali meni je crni i dalje lepsi. Darth Vader vs storm trooper,
 
fantom je stvarno prelepo i odlicno provetrno kuciste, a tek crno kida koliko je dobro, ali ipak 140 jura :(
 
Nazad
Vrh Dno