Šta je novo?

Najlepse kuciste

Meni ovaj Stryker izgleda kao jeftina bela tehnika (Beko, VOX...) :)

Po meni, najlepše belo kućište je Corsair 600D u ograničenoj beloj seriji (koja se nažalost nije mogla poručiti kod nas).

corsair-cc600twm-whtextr.jpg
 
definitivno najlepse, sve na njemu je tip top, samo steta sto ga nema kod nas :S
 
Juce dobio,mogu reci da izgleda dobro.
 
Ma Arc je meni trenutno najlepsi, zato cu i da ga porucim cim ode moje CM 690 :)
 
Meni ovaj Stryker izgleda kao jeftina bela tehnika (Beko, VOX...) :)

Po meni, najlepše belo kućište je Corsair 600D u ograničenoj beloj seriji (koja se nažalost nije mogla poručiti kod nas).
A drugaciji fazon sasvim, krastavac... ovaj Cors je elegancija, smekerica, sve umereno, ravno, oblo, ciste linije... Stryker pak vise neki agresivan dizajn, space, robustan, ostrih linija, uglovi, coskovi... 'bem li ga, prakticno i ne mogu da se porede, osim sto su oba bela :D
 
Poslednja izmena:
Hahaha, a ja vidim odnekud mi poznato :D
 
Nisam ni znao da postoji Trooper :d To kuciste je 5x lepse.
 
ajd i ja da predstavim moj rad ,od ado š je je licno moj rucni rad
DSC03160.JPG
evo i video linka

interesuje me dal vam se svidja ,slike radjene airbrush-em.
 
ma fora je sto nisam imao cime da slikam lepo ,ljudi su dolazili i licno gledali i odusevljeni su uradjeno je do dedalja reda velicine 1mm cak problem je sto w800sony ericson ne moze bolje hehe
 
Izvinite za mali off topic... Da li na kucistima moze da se zameni USB 2.0 sa USB 3.0 ulazima?
 
Osim motiva sa slike dole desno, sve je fenomenalno!!! Ideja je odlicna, realizacija takodje, ali meni bode oci taj "estetski nedorastao" detalj.

pogledaj video postoji ta slika samo malo bolje slikana
i da , aj molimte zaokruzi na slici sta tacno pa mi objasni sta ti se ne svidja iskreno voleo bih da znam mozda mi se iskralo nesto?
evo slike malo je bolja
DSC03014.JPG
 
Poslednja izmena:
Video sam klip, na osnovu njega sam i rekao da je fenomenalno, sa slika se to ne vidi dobro. Nije ti se nista potkralo, meni se cela ta slika ne uklapa, jer su ti svi detalji odlicni - 3D prsti, probijeno kuciste, vent, boje...i onda mi ta slicica nikako ne lezi, nekako mi je decja i nooby u poredjenju sa ostatkom. Ali svejedno za ukupan utisak desetka, sigurno je u top 5 najboljih custom-made kucista ovde.
 
hvala ,iskreno volim i kad mi se ukaze na gresku i to vise znaci ponekad nego pohvala
a i kako da prestavim l4dead 2 case bez glavnih likova hehe
 
Poslednja izmena:
Meni je BitFenix Ghost zapao za oko, jedno od lepših kućišta koje sam video u poslednje vreme.

bfg.png


Još da se po nekoj normalnoj ceni pojavi kod nas.
 
Odlicno kuciste :)
 
Da nema logo licilo bi na frizider.
 
16092012456-002.jpg

Thermaltake Level 10 GTS
Kupio sam ga i prezadovoljan sam . Mesta kolko hoces,menadzment kablova,zavrsna obrada,dizajn.
Po meni jedno od boljih jeftinijih kucista
 

Prilozi

  • 24082012440.jpg
    24082012440.jpg
    970.1 KB · Pregleda: 199
  • 16092012453.jpg
    16092012453.jpg
    870.7 KB · Pregleda: 191
Poslednja izmena:
^Definitivno ide u top 5 najruznijih kucista svih vremena.
 
Verujem da je funkcionalno i kvalitetno, ali meni je ružno za medalju :p

Ali mu je oprošteno, ukoliko je to sa strane držač za slušalice.
 
Nazad
Vrh Dno