Šta je novo?

Najlepse kuciste

Sto, jel treba da sija ko ciganska satra da bi bilo "kul"?
 
A kako izgleda ciganska satra ?
 
A kako izgleda ciganska satra ?
gypsy%20tent%20003_full.jpeg


:d
 
mnogo mi se svidja ova fora sa farbanjem unutrasnjosti u boji ventova. bas daje smek :)

Pogotovo ova green verzija

Meni se samo to i dopada na ovom kucistu :p

Ove ATi/NVIDIA varijante :d... i takodje mi nekako vise oku odgovara green varijanta - ne zato sto favorizujem nV, vec mi jednostavno interesantnije izgleda :)
 
Mislimo da je CM 690II u malo lepsoj oblandi ;)
 
Sta mislite o ovom kucistu?
Meni je enterijer veoma dobar (mada je, sto se mene tice, dovoljno da ima crnu unutrasnjost, pristojno hlajdnje u vidu nekih vecih&tihih ventilatora i nesto rupa za cable management - i to je to! :D)... a sto se exterijera tice - svidja mi se! :)

Sto je iznenadjenje za mene licno, jer inace ne volim ove tzv. "ciste oblike" (iliti najobicnije bezlicne kutijetine, kako bih ja to nazvao :d)... ja sam ipak pre pristalica Stacker/Cosmos kucista sto se spoljasnjosti tice... ali sta znam, ovo mi se nekako svidja :)
Mozda je to zbog one prve slike, nesto mi je kliknulo kada sam nju video...
 
Mislimo da je CM 690II u malo lepsoj oblandi ;)
Sem zaobljene gornje ivice (i sto je crno :D) ne vidim neku slicnost, al dobro. :)
Ovo sam bezveze postavio, nije bas najlepse kuciste ali je skroz ok.
Inace, radi se o Anidees AI-6B kucistu, novo ime na trzistu.
 
uzeh danas Fractal Design Define XL black pearl, ja sam odusevljen, fenomenalno kuciste , nije bas kao Chiftec po jacini i kvalitetu , al ima neki svoj trip i nesto sto kod chifteca nisam imao .... nego , ne znam gde je reset dugme, gore ima samo Power i to je to.... a ima konektor za reset, power i led power.....
 
Kad otvoriš prednju masku, pa sa desne strane gornjeg ventilatora (negde u visini gornjeg desnog šarafa)
 
nikakav problem :) dođeš mi gajbu piva :)
 
Mada se kod njega 90% "cooling power-a" zasniva na onom ogromnom bocnom ventu, njemu je namenjena glavna uloga u razhladjivanju unutrasnjosti... a samim tim kada se isti skine (kako bi se montirao neki visi tower cooler), celokupan koncept hladjenja se gubi.[/QUOTE]

Stacker je to lepo resio,na dnu ima 2 venta koja idealno hlade umesto bocnog i resen problem.
 
Super izgleda ovo kuciste jedino mi se ne svidja sto su prekinuli taj neki cist izgled sa onim USB ulazima na vrhu. Power, reset dugme itd. vec mogu da prodju na toj lokaciji.
 
Kicerica, gde na ovu temu da ga okacis, pre je za smesne IT slicice!
 
23052012359.jpg

22082011187.jpg

23052012364.jpg

Nije tako lose za jedan matori Chieftec :)
 
Poslednja izmena:
Ne volim bela kucista al ovo ok izgleda :) Ide uz beli HTC One X :D
cm_stryker_1.jpg
 
Poslednja izmena:
Stryker stvarno super izgleda. I Trooper je meni odlican, ali bela je nekako vise fancy.
 
Nazad
Vrh Dno