Šta je novo?

Najlepse kuciste

Au, pretekao si illidan-a :D

Meni se licno svidaju, i u najuzem izboru su : NZXT Phantom, CM Cosmos 1000 (Pure je jos bolji, naravno), CM ATCS 840, Silverstone TJ07, Tagan Black Pearl ...mogao bi da ubacim jos po koje, ali eto ovo mi je sigurno u top 5. I zapravo mislim da bi tim redom i mogao da idem :). Svidjaju mi se i jos po neka, mislim, svidja mi se i HAF 932 i X ali njih kao ne smatram za "lepa".

Corsair ima jako uredna i kvalitetna kucista, ali mi nisu bas po ukusu. Obsidian 800D mi npr. izgleda previse dosadno a i ruzno sa onakvom providnom stranicom ..

P.S ako gledamo i "ne-stock" kucista tu mi se dosta svidjaju (i ne gledam komponente, vec samo kuciste) jbl-ov 830 Stacker kao i Malik-ov 810 sa mdpc sajta.

http://www.million-dollar-pc.com/systems-2010/twentynine/twentynine.htm

http://www.million-dollar-pc.com/systems-2008/coolermaster/stacker/malik.htm

A i ovaj LL sto me podseca na SS je opasan ..

http://www.million-dollar-pc.com/systems-2009/lian-li/franky-blaxxxun/030.htm
 
Poslednja izmena:
sBSea.jpg

xpXrq.jpg
 
Ja sam pre za nesto ovako:smoke:
 

Prilozi

  • x2000f-01.jpg
    x2000f-01.jpg
    232.1 KB · Pregleda: 523
  • x2000f-09.jpg
    x2000f-09.jpg
    343.4 KB · Pregleda: 592
HAF_912_Plus_1.jpg

ovako nesto mada ......................:laugh::laugh::laugh:
 

Tvoje kućište? :)
Hteo sam da ga uzmem ali sam odustao pošto ima "samo" dve 18ice, Raven 02 ima jedan ventilator više. Kućište koje sad merkam nije ni približno lepo kao Raven 01, ali ima više (većih) ventilatora.
 
Evo jedna slika ravena od od pozadi :d
 

Prilozi

  • raven 01.jpg
    raven 01.jpg
    37.3 KB · Pregleda: 496
Poslednja izmena:
evo jedno lepo :)

dscf3553i.jpg
 
Vidim da se postuju i modovana/pravljena kucista.Ponavljam se ali za mene jos uvek nenadmasan Yugi.Da je mdpc postojao tad kuciste sigurno ne bi bilo izostavljeno.
 

Prilozi

  • final09b.jpg
    final09b.jpg
    104.1 KB · Pregleda: 720
Po meni najlepse kuciste

200912217265762270.jpg

Ali se moram sloziti sa nsdrazom , da je i kandalf u vrhu
 
Corsair Graphit

Mozda ce neko reci da izgleda dosadno ali meni se svidja :eyebrows:
 

Prilozi

  • 600t_opensideangle_h50.jpg
    600t_opensideangle_h50.jpg
    125.8 KB · Pregleda: 497
Onaj Corsair gore je jedan od najlepsih kompova koje sam video. Mislim sa 3 graficke ali ne zbog toga.
Bas mi se svidja sto je je sve Corsair a ne jedno ovo a jednio ono pa mesavine Noctuinih pastelnih boja i Arctic Cooling plus neka firma koja vise ima silver fanove i ostalo silver stvari.
Svaka firma ima neki svoj stil i mnogo mesanja mi se ne svidja. Mozda su i performanse 2-5% bolje ako se izmesa ali ne izgleda tako lepo. Zamisli na taj gore komp stavis recimo neki dajem primer extra Zalman cooler sa ljubicasto zutim bojama. Ali je to Zalman taj i taj **** kevu... Ako ga ne otvaras sta hoces moze ali opet ako je i izgled vazan izabrati 2-3 firme i gotovo.

Neke mozemo da sanjamo jer drzava nema masine kojima bi obradili i napravili nesto sto sto covek zamislili.
Ja bi recimo voleo debelu stranicu providnu izbacenu na metalnim nosacima koja se otvara kao vrata stim da ima cudno staklo malo uvelicavajuce i kada ga pogledas iz ugla da daje bolji uvid na ono unutra. Da je blizu 1 cm debelo. A spolja klasican sa sto ravnijim ivicama i coskovima.
 
Poslednja izmena:
Moja iz potpisa ( i Haf 932, on je vec rasprostranjen kod nas), a narocito cudesni Thermaltake Mozart Tx - ovo je sa zvanicnog sajta:

http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1134&ID=1415

Specificno je po tome , sto U OVOM KUCISTU IMA MESTA ZA MONTAZU DO DVE MATICNE PLOCE, i DO DVA NAPAJANJA (jedno klasicno i drugo napajanje kao za desktop racunare (ono manje) znaci DVA NEZAVISNA RACUNARA KOJI RADE POSEBNO! Jedna maticna bilo kog formata i druga mikro atx(sve integrisano - i cpu i gpu ...) namenjena za povezivanje sa 7" monitorom-displejem koji se moze ovde namenski ugraditi - i upravo tako pratite dve nezavisne stvari-jedna preko klasicnog monitora-hdtv-a i sl, a drugo preko tog 7" displeja!!! Naravno,ima mogucnosti ugradnje i vodenog hladjenja, kao i kontrolne jedinice sa displejem za daljinsku kontrolu kompa (bez misa i bez tastature)...
Postavicu slike svog Mozarta za koji dan!Pozz
 
Cim dodjem na forum idem da gledam Corsair kuciste koje je postavio Ateluv, automatski mi je izbacilo iz plana kupovinu V6GT i sada razmisljam o Corsair H50 posto za H70 nemam kesh. To bi tbilo bolje zbog fanova na vrhu kucista koji bi izvlacili toplotu a koje bi V6 zaklonio, Koju Toplotu pitam se samo???
 
moja LEXICA....:)
 

Prilozi

  • IMG_1134 [1600x1200].JPG
    IMG_1134 [1600x1200].JPG
    87.3 KB · Pregleda: 358
Nazad
Vrh Dno