Šta je novo?

Najlepse kuciste

Mislim da ste promašili temu.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
^
^
kupio sam preko njihovog sajta.... postarina je kostala 20-25 USD za Slovacku. i tamo su lupili carinu i porez ukupno 55eur, znaci 185USD+20USD+55EUR i po meni vredi te pare s obzirom kakve ogavne gejmerske kante prodaju za 150-200eur.... ovo je precizno i kvalitetno, a kostur mu je jaci o bilo kog kucista koje sam imao prilile da vidim.... jak i lagan, i mogu crne stranice da se poruce pa da imas dve varzije.... ali to je vec previse para...
 

Prilozi

  • 11-124-170-11.jpg
    11-124-170-11.jpg
    89.8 KB · Pregleda: 206
Ovo uzivo jako dobro izgleda...

lenovo-desktop-ideacentre-y710-cube-pc-lighting.png
 
meni taj lenovo izgleda kao kao furanje zesce industrijskog dizajna. ni prici po elegantnosti i prefinjenosti Fractalu.
 
Video si uzivo?
 
dwARFxc.jpg

InWin 509 ROG certified :D
 
Au lutka! :) Red je bio, a ne da ti radijator stoji na stolu. :p Koliko parica?
 
Kosta me jedan lep build video :d
 
Ceka 6 vardara i 240PE + 360SE :D
 
Ako nije tajna gde nabavljaš Vardare? Može i na PM.

Послато са Nexus 5X
 
Steta sto je ono itx plasticno i nema tempered glass... inace bih ga uzeo 100 posto i sklapao bih itx konfu :(
 
Slabo madjari donose kućišta, ne isplati se zauzima dosta mesta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@KOLOS Tacno tako :)
@Dr.Mare Evolv TG sam kupio u Austriji... Ovde na nasim prostorima nema nazalost.
 
Šteta što kod nas osim Cooler Mastera drugih firmi retko ima, phanteksa nema uopšte. Ne videh madjara da nudi Atx verziju ovog kućišta ili nešto propuštam?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Moguce je pronaci Phanteks kod nas. Jedna online prodavnica u svojoj ponudi ima preko 20 modela. Licno sam kupio nekoliko kucista i nikakvih problema nisam imao.
Da, medju njima se nalazi Phanteks Enthoo EVOLV ATX. Ukoliko je nekome potrebno, imaju i Phanteks Enthoo Evolv ITX. Window verzija. Kosta oko 13 000 dinara. Prvopomenuti model je najmanje 20.
 
Lian Li PC-V1100

Meni je u ovom trenutku ovo najlepse sa slika, datira od 2007, a slikacu ga kad ubacim komponente, treba da porucim srafove za hdd, ubacim ventilatore, maskice i jos neke sitnice :)
Siverstone mi je isto favorit, ali tek posle Lian Li-a, strasno su dobro uradjena ova starija kucista. Kao bivsi vlasnik Corsair-a (700D Obsidian), mogu slobodno da kazem da Cors ne moze prici tom kvalitetu izrade, detalja, zavrsne obrade i dizajna.
 

Prilozi

  • Image00001.jpg
    Image00001.jpg
    732.2 KB · Pregleda: 163
  • Image00002.jpg
    Image00002.jpg
    567.7 KB · Pregleda: 197
  • Image00003.jpg
    Image00003.jpg
    376.8 KB · Pregleda: 164
  • 7c9108e9_in_situ_02.jpeg
    7c9108e9_in_situ_02.jpeg
    837.5 KB · Pregleda: 181
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno