Šta je novo?

Najlepse kuciste

Najnoviji update. Ignorisite parce kanapa :) Ne znam ni ja sta pokusavam da uradim sa tim. Pokusacu da napravim i crevo za odvod pa sada krecem da se igram sa tim. Fali mi jedan ventilator pa je trenutno takvo stanje. Stize sutra ujutro ako je verovati UPS-u.

Ako neko zna proveren nacin da crevo poprimi oblik kakav zelim neka pise. Pretpostavljam da se moze zagrevati ili nesto. U kranjem slucaju cu ga vezati crnim vezicama za nesto kada dodje vreme.

hsgTecT.jpg

Ne volim kada creva prelaze jedno preko drugog, izgleda neuredno, e sad, greota tolikog kucista a tolicnih redijatora :D
 
Mislim da sam sada sve zavrsio sto se tice loop-a i iskreno veoma sam zadovoljan. Ne svidja mi se samo gornje crevo koje malo visi ali videcu da sredim i to kada dodje vreme. Trudio sam se koliko sam mogao da ispratim neke uglove a svidja mi se kako je ispao draining valve. Nadam se samo da ce da radi posao i da sam ja to dobro uradio.

Inace creva nigde ne prelaze jedno preko drugog nesto znacajno. Na dva mesta su samo jedno iznad/pored. Nema preklapanja. Mozda se ne vidi lepo na slikama. Veci radijatori ne bi odgovarali osvetljenju/ventilatorima. Sve sam ja to premerio pre porucivanja.

Sada se bacam na montazu ventilatora i osvetljenja.

RtnJrds.jpg
zHOYt9X.jpg
GtDsblO.jpg
rwuero4.jpg
 
Poslednja izmena:
I posle par dana sklapanja konacno je dosao red da se prvi put upali racunar. Ovo je takozvani leak test i za sada nema nikakvih problema. Ima tu da se podesi jos nekih sitnica ali sada se vide plodovi mog rada :)

Slike govore vise od reci :)

P3G7HEm.jpg
kcDSeB3.jpg
1ojbt7T.jpg
 
Auuu, brate, kako mocno deluje. Svaka cast na makini! Mozes da okacis i neki video na YT, pa postavi link ovde.
 
Pogledajte sta se kod nas u radnjama pojavilo: jedan zanimljiv open frame Raidmax X08. Kosta tricavih 20k.

81c0i01z.png
 
Super je to, može da košta i sto hiljada, ali tema je najlepše kućište. :d
 
Lep toster :d
 
Dobro ljudi, sto ste toliki hejteri, zar niste culi za ono: "lepota je u oku posmatraca"? :D
 
Konacno je sve zavrseno. Igrao sam se par dana sa overklokom i podesavanjem svega u iscekivanju monitora. Sada je i on stigao i ovako izgleda konacan build. Snimio sam i video svega ali nemam vremena sada da se igram sa tim. Treba probati igre :)

Inace overklokovao sam sistem za nekih 30-ak posto. CPU radi na 4.8GHz sva jezgra, grafika je 2.1GHz/11.5Ghz i memorija je na 4.133MHz

FhG4Km0.jpg
 
Konacno je sve zavrseno. Igrao sam se par dana sa overklokom i podesavanjem svega u iscekivanju monitora. Sada je i on stigao i ovako izgleda konacan build. Snimio sam i video svega ali nemam vremena sada da se igram sa tim. Treba probati igre :)

Inace overklokovao sam sistem za nekih 30-ak posto. CPU radi na 4.8GHz sva jezgra, grafika je 2.1GHz/11.5Ghz i memorija je na 4.133MHz

FhG4Km0.jpg

Nek te lepo sluzi!
 
Baci još slika od kućišta sada kada je kompletan build :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odlican setup sve cestitke za prvi water cooling build. Ne bi bilo lose naknadno da ubacis jedan flowmeter i termometar za temperaturu vodu. Korisne su stvarcice a bice build jos lepsi.

Pozdrav
 
Tema je Najlepse kuciste, a ne stolovi, tegovi i ostalo.
 
prelepota:

[YOUTUBE]AbDtYkmFzzU[/YOUTUBE]
 
Sad bih sklopio ITX konfiguraciju samo da bih imao razloga da kupim to kuciste... Idem da se lecim. XD

Da, mene baš "vuče" za jednog Ryzena da sastavim ....

Volio bih da su za ovaj prvi izlazak ubacili i model sa drvenom gornjom stranicom, ali za sada samo ova dva izgleda.

HnvkfyR.jpg
 
Poslednja izmena:
Kutija sa rupicama jedno od najlepsih kucista?
 
Nazad
Vrh Dno