Šta je novo?

Kako zabraniti ikonici ultraVNC-a u systray da promeni boju tj. da signalizira konekt

Učlanjen(a)
25.03.2005
Poruke
950
Poena
345
Ne zelim da disejblujem tu ikonicu, znam da ima ta opcija, nego da ostane ikonica na tom udaljenom racunar ali da ne promeni boju kada se ja nakacim na taj udaljeni racunar?
 
Čekaj ti hoćeš da ikonica nemenja bojuna tvom računaru ili na tom udaljenom računaru?
 
Ako koristis UltraVNC posle instalacije udjes u Start>All Programs>UltraVNC>Edit Settings u novootvorenom prozoru odaberes tab Misc/logging i stikliras prvu opciju "Disable Tray icon". :rtfm:
 
Ništa onda ti jedino preostaje da na tom računaru posadiš daltonistu :-devil-:
 
....a pa nisam odma skapirao o cemu se radi.

Samo nadji negde koja je ikonica koja se promeni kad se nakacis na taj udaljeni racunar i zameni je drugom iknicom. Prosto ko pasulj. :banana:

A jel nema negde opcija "don't change icon color on connect"?
 
Poslednja izmena:
Evo ja imam ideju , nadjes gde je fajl te ikonice i rucno je ofarbas u istu boju (u nekom programu za crtanje) kao i ona sto se inace vidi i iskopiras na taj udaljeni racunar ( ako to moze tako , a trebalo bi da moze ) ... :)
 
Ma samo iskopira onu originalnu i promeni joj ime u ovu ofarbanu :)
 
Sto imate ideje da pomognete coveku. Slicna stvar i meni treba samo za Radmin iliti Remote Administrator. :) I ona nakon connect-a pocrveni. Sigurno moze na neki nacin da se to odradi. A te ikonice sigurno ne drze u jpeg formatu da bi mi mogli tako da se igramo sa bojama itd.
 
Nazad
Vrh Dno