Šta je novo?

My Mac - Showroom

Pa kad mu je kratak :)
 
Nije nesto, nego verovatno sve :)

Najzesce mi sto se buni covek na HM Embody... :d

Pa kad kod nas cile sa ytb dobija zakrivljeni lg 34 incha i sav ostali hardware logicno je da je ovaj sve dobio free
 
Pa kad kod nas cile sa ytb dobija zakrivljeni lg 34 incha i sav ostali hardware logicno je da je ovaj sve dobio free
Hahahaha... Zar je tolko dogurao covek koji je vodio tutoriale i pricao o hardware-u a da nije imao pojma o istom... :d
 
Trenutni mac setup :D MBPr 13". Uskoro pravim sam sto gde će stajati Dell Ultrasharp 24" koji sam koristio na PC-u.
Pravim full minimalizam sto, gore neko dobro drvo i metalne noge. Razmišljam da li da pazarim Magic Trackpad, mnogo mi se sviđa surfovanje preko toucha, sve "klizi" :)
IMG_7528.jpgIMG_7531.jpg
 
Ne znam, meni se iskreno pegla kada ih vidim svu tu nasu youtube kompaniju (mada ni stranci nisu bolji). Ja znam da bench tu i tamo pogresi neke stvari u klipovima, i nekad ih i kritikujem, ali razlika izmedju bencha i nekog takvog je nebo i zemlja. Da ne govorimo o onom gameru sto prica (dere se) ko da sedi na wc solji, a pati od zestokog zatvora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas stigla zverka :)))
Imac 27"(late 2015)5k, i5 e.2ghz, 16gb rama, 512 ssd, kako ovo radi nije mi dobro :)))
mnogo godina sam propatio i izgubio ivremena i novca na pc-u :)...

No , evo ssd bench , na kompu sa 2x480gb intel730 sam imao 900/900 :)))

578c697aca869bc67c87dcdeed66d13d.jpg


Sto se tice prvih utisaka , kako se pokrenula slika i kada sam seo nesto neverovatno, 32" 4k dell up3214q nije bio ni blizu sto se tice kvaliteta slike, ostrine itd.

Onda taj momenat da ono radi, a pri tom se ne cuje, nema beep kada se ukljuci , zvucnici ne znam gde su smesteni daju perfektan zvuk itd.

Haos majke mi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hehehe... Jos kada se navuces i na citav ekosistem gotov si :d


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
meni se jedino ne svidja sto mi fhd klipovi na yt izgledaju lose zbog 5k rezolucije :D
 
Ja sam se oduvek pitao sta je potrebno da se u BlackMagicu popale sve zelene kvacice :D
 
Uglavnom XXXX EUR [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno