Šta je novo?

My Mac - Showroom

Evo i mog kutka... Slikano sa HD2 i ispala je krsh slika nazalost, dosta je mracno u sobi a tad je kamera bukvalno neupotrebljiva...
 

Prilozi

  • IMAG0157.jpg
    IMAG0157.jpg
    66.1 KB · Pregleda: 637
Nije jos zavrseno (recimo 90%), ali je to ta forma. Ostaje jos samo da izgletujem, osmirglam, nalepim tapete i to je to.
E, da u pitanju je MacBook Pro 13" 2.26GHz, 4GB rama, Nvidia GeForce 9400, 160GB HDD.
Logitech S 530 wirelles keybord+mice for Mac.
 

Prilozi

  • proba.jpg
    proba.jpg
    23.2 KB · Pregleda: 628
Poslednja izmena:
Koliko para je S530 i gde i kako si zadovoljan?

:wave:
 
Koliko para je S530 i gde i kako si zadovoljan?

:wave:
Vidi, uzeh S530 jos proslo prolece (par meseci pre nego li sam uzeo MacBook) i radi sjajno. Pre S530 sam imao isto komplet (ne mogu da se setim tacnog naziva ali je bio Logi), ali je baterija i na misu i na tastaturi "umirala" posle mesec dana. Kod S530 sam zamenio tek pre dve nedelje PRVI put baterije u misu, a u tastaturi jos uvek ferceraju.
Sto se tice nekih gamer-skih iskustava, tu sam slab za savete, igrah samo COD i stalno sam ginuo (verovatno sto nisam dovoljno uvezbao a ne zbog manjkavosti misa ili tastature :-devil-: )
E, da, stajalo me neverovatnih 6669.00 (ovo neverevotnao stoji zbog tri 6), a na Uscu sam je uzeo u COM-trade
 
Evo moj novi Imac ,stigao juce..super stucka hehe..ne vracam se na win:p
 

Prilozi

  • 01012008001.jpg
    01012008001.jpg
    20.2 KB · Pregleda: 628
27-ica jelte? :)

Izgleda sjajno, neki i5 ili?

:wave:
 
Gde je uzeta? Koliko novaca ako nije tajna? Garancija? Novo polovno?

Prelepo izgleda, a sigurno lepse i radi. Samo da ne zvrji za neki facebook i chat nego da se upregne malo i sve ce biti u redu.
 
Uzeta je u Nemackoj pre mozda nedelju i po ali sam dobio prekjuce jer su moji dosli:p eheh
Inace kostala je oko 2300e i ima garanciju full,novo.:p
E sad ima i apple care ali pitanje koliko je to ovde upotrebljivo kod nas ..mada tih hladan i super radi:p tako da nece biti problema nekih kapiram.
Imao sam super desktop ranije tj pre ovoga ali ovo je neuporedivo zaista:p
 
Poslednja izmena:
Evo moj novi Imac ,stigao juce..super stucka hehe..ne vracam se na win:p

E ovako kompjuter treba da izgleda. Ne moze biti lepse, prakticnije i jednostavnije.
Kao sto neko rece, ovakav iMac zasluzuje umetnika da radi na njemu. Zlostavljanje bi bilo da se koristi samo za facebook i bench.
Aj napisi, ako ti nije tesko, kakav si PC imao pre ovoga, da ljudi shvate koja je razlika.
 
Bravo, odlicna konfiguracija i ozbiljna kintica! Ma meni ne smeta i kad neko blejka na azdajici i kad je ne upreze nesto bitno, ali u tom slucaju moze da se uzme i i3 ili i5 ne mora najjaca varijanta :)

Makina koja izaziva ljubomore :)
 
Hvala na komentarima drustvo..Pa da cu je koristiti to stoji:p
 
Eto mozes za pocetak da zumiras desni deo tvog avatara i okacis u full res :)
 
Evo jos neke slike
 

Prilozi

  • 01012008028.jpg
    01012008028.jpg
    83.6 KB · Pregleda: 578
  • 01012008026.jpg
    01012008026.jpg
    88.6 KB · Pregleda: 500
  • 01012008027.jpg
    01012008027.jpg
    92.7 KB · Pregleda: 497
A pre ovog sam imao phenom x4 920, 8gb rama, 500 gb hard disk, i nvidia gtx 260,mislim jos uvek imam ali se ne vracam na to hehe:p
Cekam jos da mi dodje xbox 360 slim i zavrsio sam sa pc fazom:p hehe
 
Poslednja izmena:
Hehehehe, pade mi nesto na pamet, mozda da se preimenuje naziv ove teme iz show room u SHOW OFF (s'obzirom da ima 4 strane, od kojih tek par fotki) :smoke::d:D
Samo ideja....
 
Uzeta je u Nemackoj pre mozda nedelju i po ali sam dobio prekjuce jer su moji dosli:p eheh
Inace kostala je oko 2300e i ima garanciju full,novo.:p
E sad ima i apple care ali pitanje koliko je to ovde upotrebljivo kod nas ..mada tih hladan i super radi:p tako da nece biti problema nekih kapiram.
Imao sam super desktop ranije tj pre ovoga ali ovo je neuporedivo zaista:p
Iskustvo iz prve ruke, CarePack znači, ali ćeš morati ovde u Beogradu da u ovlašćenim servisima pokažeš dokaz da si kupio taj računar, i dok ti oni uvaže tu garanciju načekaćeš se (cirka mesec dana). Takvu situaciju smo mi u firmi imali sa jednim MBP 15 kupljenim u Americi, načekali smo se, ali su ga ipak popravili za džabe (promenjena ploča i dvd drajv)
 
Što loš? Ja razmišljam da uradim istu tranziciju, da prodam PC i uzmem iMac i xbox360, ne igram toliko često igre, ali zatreba ponekad, tačnije samo NBA 2k i igram. :D
 
Raso sve... ali taj mis... a i mozda da nabavis neki fotoaparat pa lepe slike da napravis, a ne ovako komp od skoro 2500€ a slikas mobilnim telefonom :)
 
Kakav problem imate sa magic mouse- om? Meni je mozda udobniji za koriscenje nego logitechov koji imam na pcu, a imam onaj s 510 model.
 
Iskustvo iz prve ruke, CarePack znači, ali ćeš morati ovde u Beogradu da u ovlašćenim servisima pokažeš dokaz da si kupio taj računar, i dok ti oni uvaže tu garanciju načekaćeš se (cirka mesec dana). Takvu situaciju smo mi u firmi imali sa jednim MBP 15 kupljenim u Americi, načekali smo se, ali su ga ipak popravili za džabe (promenjena ploča i dvd drajv)

Drugo iskustvo iz prve ruke kaže da je samo potreban dokaz o kupovini:
1. datog kompjutera
2. samo Apple Care-a.

Nakon toga možeš da uzmaš nazad mašinu i da je koristiš dok ne stignu u servis potrebni dijelovi, pa te zovu da dođeš i doneseš mašinu da zamijene šta treba...
 
Što loš? Ja razmišljam da uradim istu tranziciju, da prodam PC i uzmem iMac i xbox360, ne igram toliko često igre, ali zatreba ponekad, tačnije samo NBA 2k i igram. :D

Zato shto je bolja kombinacija Mac + PS3 :) Na kraju ce svi na to preci, samo nisu svesni :)
 
Da,nisam ja rekao da ne bih da uzmem ps3:p ja samo rekoh da mi je nekako lepse resenje imac i neka konzola:p
Pa daj ko jos slika racunar sa nekim fotoaparatom ovo sam uslikao da postavim bre slike onako jer volim inace teme vezane za sobe i kako ljudi sreduju okruzenje svooje.Nisam ni razmisljao o upotrebi fotica..
A na magic mouse sam navikao:p
 
Nazad
Vrh Dno