Šta je novo?

My Mac - Showroom

al ste bezobrazni...udarate ceznju samo :eyebrows: al kupicu i ja :)
 
nov prostor :)

u nekom efemernom stanju - izmedju zavrsenog i useljenog... :)
 

Prilozi

  • IMG_3690.jpg
    IMG_3690.jpg
    395.6 KB · Pregleda: 823
Poslednja izmena:
Jel blizu Slavije, standardno?:)
 
MBP 15" i7 2.66
Apple Cinema Display 20"
Apple Keyboard & Magic Trackpad
Apple TV 2

soba001.jpg
 
Da osvezim temu :)

iMac otisao, zamenjen ovom varijantom (MBP 13" Early 2011 i Dell U2412M):

Dd8u7.jpg
 
Ponovio se i ja u novoj :)

:wave:
 

Prilozi

  • IMG_0647.jpg
    IMG_0647.jpg
    226.6 KB · Pregleda: 670
Ponovio se i ja. Otišao iMac8,1 - 24" C2D E8435 3.06 GHz sa 4GB RAMa, 500 GB HDD i nV8800GS sa 512 MB VRAMa, što je bila.

Stigao MacBookPro8,1 - 13" Core i5 2.3 GHz sa 4GB RAMa, 500 GB HDD i integrušom. Mašina nova, radi kao sat.

Uskoro se planira i Crucial M4 128 GB... ;) ;) ;)

Slika za koji dan...
 
Shiki lepo lepo :) samo makni taj sat, kvari koncepciju :)
 
Shiki lepo lepo :) samo makni taj sat, kvari koncepciju :)

Već je maknut nego za sliku ostao tu :)

A treba još ponešto da se odradi, za početak da se izbuši nova rupa za kablove, ali nikako da stignem, bitno da je mašina tu :)

A na proleće će verovatno i ceo sto da se menja, u neku sivkastu boju, mislim da će to da bude pun pogodak :)
 
@simma koje je to postolje i ako nije tajna gde si ga kupio + koja je ovirna cena :)?
 
Ponovio se i ja. Otišao iMac8,1 - 24" C2D E8435 3.06 GHz sa 4GB RAMa, 500 GB HDD i nV8800GS sa 512 MB VRAMa, što je bila.

Stigao MacBookPro8,1 - 13" Core i5 2.3 GHz sa 4GB RAMa, 500 GB HDD i integrušom. Mašina nova, radi kao sat.

Uskoro se planira i Crucial M4 128 GB... ;) ;) ;)

Slika za koji dan...

Đole, aj slikaj i stavi fotke

prošlo je 2 nedelje :d
 
@simma to postolje sluzi da i radis sa laptopom (kao podigne visinu monitora u visinu ociju ali kako onda kucas po tastaturi??) ili sluzi samo da laptop bude podignut?

ja kuci imam isti Dell monitor i 13" MBP samo gurnem ispod monitora...
 
U principu mu je glavna namena da izdigne displej na neku prihvatljivu visinu, neprakticno je za kucanje na laptopu, jedino sa zasebnom tastaturom i misem: http://www.macobserver.com/imgs/reviews/20110214mstand2.png

Meni to svakako ne treba, jer MBP koristim u clamshell mode-u, uzeo ga radi estetike i da MBP radi iole hladnije tako izdignut. Rupa za cable management je takodje plus, buduci da su mi maltene svi portovi (osim firewire-a) zauzeti :)
 
Ah damn... Znao sam da sam trebao da ga kupim kad sam naleteo kod jenog lika za 3k za ovaj mStand :(... krastavac, better lick next time, inace stvarno ti je cool radno okruzenje izgleda bas lepo :)!
 
Đole, aj slikaj i stavi fotke

prošlo je 2 nedelje :d

Jbga, vrijeme me ubija. Ovih dana ću, samo da postignem. Inače, stigao Crucial M4 128 GB, ubačen i mašina radi kao satić. Sad još samo da nafatam 8GB RAM-a i kraj. :D :D :D
 
img9838n.jpg
 
Hm nije se nista postovalo godinu dana :), daj da razbijem monotoniju. Ovde stvarno ima prelepih set upova.
Macbook pro i7 early 2011 sa nekim lg generickim monitorom od 21.5 :). Vise bi voleo TB display ali za sada i ovo funkcionise.
WP_000054.jpg
 
Nazad
Vrh Dno