Šta je novo?

nejasno stanje

magicna_ruka

Cenjen
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruke
431
Poena
180
nedavno sam pazario masinu

Procesor:
> Naziv: AMD Athlon II X3 440, 3,00GHz, 64bit Box:
> Kolicina: 1:
>
> MaticnePloce:
> Naziv: GigaByte MA770T-UD3:
> Kolicina: 1:
>
> Memorije:
> Naziv: 2 x 2GB DDR3 Patriot Viper Series PC1600 CL9, PVS34G1600ELK:
>
> Graficke:
> Naziv: PowerColor ATI 5750, 512GB DDR5:
> Kolicina: 1:
>
> DVD:
> Naziv: DVD+-RW LG GH22NS50:
> Kolicina: 1:
>
> Kucista:
> Naziv: LC Power ATX Midi Tower, 914BII, 600W, 12cm fan:
> Kolicina: 1:
>
> HDD:
> Naziv: 500GB Hitachi, SATA2 16MB:


instalirao sam win 7 na 32bit nemajuci disk za 64bit i danas iskusio prvi problem.
elem, ono od cega je sve pocelo bila je situacija kada je drug doneo eksterni hdd sa masom igara.
instalirali smo daemon tools i magic iso kako bismo mogli da radimo vise instalacija uporedo i to je uzrokovalo probleme sa usb portom.
naime, od tada kompjuter registruje samo usb flasheve, bilo ukljucene direkt u kuciste, bilo u produzni usb kabl.
ne registruje drugov hdd na produznom kablu, ne registruje moj sansa clip player bio on konektovan na kabl ili kuciste (plug n play je) niti moj mobilni (sony ericsson k750i, driveri instalirani).

je li ovaj problem hardverske ili softverske prirode? i ima li sanse da prodje bez rusenja windowsa?


hvala unapred nikad jace.
 
softwerski sigurno
 
instaliraj samo jednu igru u isto vreme...
 
Mislim da će biti dovoljno da deinstaliraš ta dva programa za virtual CD.. Resetuj računar i eventualno uradi rescan device managera..
 
...od tada kompjuter registruje samo usb flasheve, bilo ukljucene direkt u kuciste, bilo u produzni usb kabl.
ne registruje drugov hdd na produznom kablu, ne registruje moj sansa clip player bio on konektovan na kabl ili kuciste (plug n play je) niti moj mobilni (sony ericsson k750i, driveri instalirani)...

Jesi proverio da li vidi taj HDD i Sansa Clip u Device Manageru kao nepoznate uređaje?
 
Nazad
Vrh Dno