Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

Supraland

Neverovatna igrica, koja vas tera bas da ukljucite fijuge do zadnje i da pokusate da resite zagonetke. Od onih najprostojih do onih za koje ce vam trebati vise vremena. Nekada je resenje toliko ocigledno da vam je pred ocima ali jednostavno ne vidite ga.

Tu sam na 50% igre a imam preko 20 sati igre. Da vas ne zavara njen izlged, pocetak jeste lak ali kasnije je mnogo teze. Ali pokusavam da nadjem sve skrivene prostorije i to zahteva vracanje cak nekada i na pocetni deo mape, srecom ima teleporti pa se lako vracate na neke lokacije.

Hvala na preporuci, odigrao sam demo i odmah kupio igru, odlična je. Imam je odavno na wishlist-u, ali skroz zaboravih na nju.
 
Kompletirao sam SD, poslednjih nekoliko misija i kraj su malo popravili utisak, ali i dalje to nije ni blizu bilo kog GTA i sigurno neću igrati ponovo.
 
Hvala na preporuci, odigrao sam demo i odmah kupio igru, odlična je. Imam je odavno na wishlist-u, ali skroz zaboravih na nju.

Ovo je stvarno remek delo od igre. Toliko prosta igra a opet toliko komplikovana. Ali ne zalim ni jednog minuta provedenog u igri. Stavrno sam uzivao prelazeci je i konacno posle vise od 35 sati sam je zavrsio. Doduse meni je trebalo toliko jer sam bukvalno trazio svaki kovceg koji se mogo naci u igri i opet nisam presao igru 100% ali to ostavljam za drugi prelazak.
 
1. Metro Exodus - presao upravo
2. The Witcher 3 Wild hunt - prelazim drugi put
3. Battlefield V
4. Thief Simulator
5. Rage 2
 
Svaka ti cast, ja sam w3 pocinjao pet puta i svaki put mi se volja za igranjem izgubi posle barona :D
 
Ja sam ga 3 puta na najtezoj tezini, i opet planiram sada na PC-u (neizmenicno svake godine PC/PS4 do sada).

Igram Diablo 3 sezonu, A Plague Tale Innocence preko dana na dzoju i TV-u, i Sekiro u kombinaciji sa DS2 na par dana sednem pa nolife-am kad me drzi mesto.
 
Crysis po n-ti put.
War thunder.
 
Samo PES online, 2-3 partije dnevno. Čekam Hollow Knight i nadam se da će mi uzeti 80+ sati kao prvi deo.
 
Uglavnom WoT ali nisam igrao ozbiljno (da sam sastavio nedelju dve neprekidno) odavno.

Završio sam u proteklih nekoliko meseci na PS4: Horizon Zero Dawn, The Last of Us Remastered i God of War.

Sve tri planiram ponovo da obrnem na godišnjem odmoru, ne mogu da se odlučim koja je bolja, sve tri su remek dela.

Kupio sam sinu disk Uncharted 4: A Thief's End kao nagradu za kraj školske godine, nisam mu još dao, pa planiram i to da odigram :D

Nekako, od kako smo uzeli konzolu ps4 pro i igranje na 55" u FHD i 4k rezoluciji za komp mi se i ne seda da igram nešto. :)
 
Poslednja izmena:
Trenutno, modovani Diablo 2 (Path of Diablo server). Ništa mi ne zadrži pažnju naročito dugo kao ARPG a D2 je zakon...

Titan Quest je dobio novu ekspanziju, Atlantis, ali mi je patch ukakao mod koji koristim pa ću sačekati novu verziju moda da popravi stvari i da igram to.
 
Path of Exile, mada se spremam da krenem Witcher 3 po treci put, imam dva New Game Death March prelaza , ovaj ce da bude NG+, imam jedan 60 level save koji samo ceka :D
 
Moze li mi neko preporuciti igru slicnu Wikings Wolves of Midgard ili Diablu 3, da pikam sa devojkom u coop.. Wikinzi su nam se bas svideli iako igra nije pokupila neke dobre ocene i sad ne znam, gledam Divinity Original Sin 2 jel to uopste slicno?
 
Battlefield 1942, throwback
 
Moze li mi neko preporuciti igru slicnu Wikings Wolves of Midgard ili Diablu 3, da pikam sa devojkom u coop.. Wikinzi su nam se bas svideli iako igra nije pokupila neke dobre ocene i sad ne znam, gledam Divinity Original Sin 2 jel to uopste slicno?

Divinity Original Sin 2 ti nije toliko akcioni hack&slash RPG kao ove što si naveo, ali je dobar u coop. Taktičko izvođenje, punokrvni RPG, sa poteznom mehanikom igranja. Ako baš planiraš u dvoje možda je bolje da probate prvi deo Original Sin 1 on je namenjen baš u duo coop-u, ovaj drugi je više za 4 igrača coop.
 
Moze li mi neko preporuciti igru slicnu Wikings Wolves of Midgard ili Diablu 3, da pikam sa devojkom u coop.. Wikinzi su nam se bas svideli iako igra nije pokupila neke dobre ocene i sad ne znam, gledam Divinity Original Sin 2 jel to uopste slicno?

Probaj Grim Dawn, Divinity nije slasher i potezna je.
 
^ Jes' da Divinity nije slasher, i skroz je drugi gameplay, ali je jedan od boljih coop igara svakako. Preporuka od mene i za nju svakako (tj samo sam keca igrao, al kažu da je 2 još bolji).

Od sličnih Diablu bi mogli probati i Torchlight 2. Malo je stariji, ali zabavan. Žena i ja samo se zabavili i uz How to Survive, nije ni on loš.
 
Grim Dawn i Borderlands 2 i cekam da izadje Borderlands 3 :)
 
^ Jes' da Divinity nije slasher, i skroz je drugi gameplay, ali je jedan od boljih coop igara svakako. Preporuka od mene i za nju svakako (tj samo sam keca igrao, al kažu da je 2 još bolji).

Od sličnih Diablu bi mogli probati i Torchlight 2. Malo je stariji, ali zabavan. Žena i ja samo se zabavili i uz How to Survive, nije ni on loš.

Aha, ajd bas cu da vidim i ove igre sto kazes :D
 
Trenutno, ovih dana. :wave:

 
Poslednja izmena:
Assassin's Creed: Odyssey

Nisam igrao AC još od prvog dela i dopada mi se mehanika igre za sada. Kombinacija AC, Tomb Raider, Witcher i Far Cry.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zadao mi domaće zadatke Steam na ovom trenutnom tzv. "Prolećnom Čišćenju" backloga. Pa sam probao nekoliko igara koje su čekale u libu:
- Dont Starve Together
- FTL
- Neverwinter Nights 2
- Spacechem

Naravno da ove igre nisam sada igrao i prelazio u potpunosti, već ih instalirao i pokretao na neko vreme i taman da probam. Ali svakako eto nekome možda će značiti ova lista :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da su uradili remaster Neverwinter Nights 2.
 
Ne, uradili su remaster keca
 
Zavrsio World War Z, ovo sto je moglo offline, simpaticna je igra, moze malo da se provoza.
Zavrsio i Fallout 4, preso skoro sve, sa svim DLC-ovima... mogao sam i bez ovog iskustva, previse izgubljenog vremena, a ni 30% nisam uzivao.
 
Poslednja izmena:
Zavrsio i Fallout 4, preso skoro sve, sa svim DLC-ovima... mogao sam i bez ovog iskustva, previse izgubljenog vremena, a ni 30% nisam uzivao.

Hvala što si ovim postom uštedeo vreme i meni ;) Mene čeka Fallout New Vegas, verujem da je bolje iskustvo?
Mada do sada nisam imao prilike da igram STALKER serijal, sada uz ovu novu seriju Černobil dok gledam, sve više bih probao tako nešto.
 
Hvala što si ovim postom uštedeo vreme i meni ;) Mene čeka Fallout New Vegas, verujem da je bolje iskustvo?
Mada do sada nisam imao prilike da igram STALKER serijal, sada uz ovu novu seriju Černobil dok gledam, sve više bih probao tako nešto.

Pa ja i jesam uzivao, zavisi sta volis, ako tako donosis odluke hehe.

Diablo 3 i nista vise, Sekiro i DS2 na standby.
 
Nazad
Vrh Dno