Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

Igrao Warhammer: Vermintide 2, grindovao šta mi je bilo potrebno za trenutne heroje, probao World War 3 na Steamu/GTA V ponekad.
A otkad sam uradio pre-order sam se potpuno koncentrisao na Division 2, loot/gear grind. Odlična igra, ima izazova ali je zabavno za igranje.

Kakav je Vermentide 2 sada ? Ja ga dobio pre par dana, ali ne skida mi se 100gb vec mi sve krcato.
 
Ace Combat 7 - Skies Unknown, zabavna (meni su sve zabavne,.. :party: :beat:)

1a.jpg 2a.jpg
 
Odustao od Yakuze, smorio se.
Igram već par sati Final Fantasy XV, jel igrao neko, jel valja, drži pažnju do kraja, makar samo main quest?
 
Tower of Time, bukvalno početak. Juče sam instalirao, gledaću ovih dana da nastavim. Po recenzijama deluje OK.

dd86fad4807ad320d58ca89b9175697f.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Obzirom da sve ovo sto igram u zadnje vreme, nema teme na ovom forumu, moram da obitavam ovde :D
Odustao sam od FF XV, zverski me je smorio.
Sad igram DRAGON QUEST XI Echoes of an Elusive Age, koji je prokletno fenomenalan, ja inace i obozavam ovaj serijal, doduse igrao sam samo jedan deo, back than kad sam imao ps2, mislim da je bio osmi deo u pitanju i secam se da sam bio odusevljen grafikom najvise, atmosferom i gameplay-em, igra je zarazna kao Heroes of M&M, ne mozes da se odlepis od ekrana i sve to vazi i sad za XI deo, samo sto je grafika naravno jos bolja, koristi Unreal Engine 4.
E pre kad sam bio igrao, igra mi je bila preteska, pa sam odustao, videcu kakva ce mi ova biti kad malo odmaknem.
Igra fenomenalno izgleda i radi na velikom 4K TV-u, jeste da imam samo oko 35 fps, ali takav je tip igre da se nizak fps uopste ne oseca, igra je neverovatno glatka.
Dal ima HDR nisam siguran, mislim da mi TV pokazuje da je HDR ukljucen dok je igram, provericu uvece, obavezno probajte svi, ja inace ne volim bas japanske igre, ali ovaj JRPG je odlican.
Interfejs, meni i kontrole, i to sve moram da pohvalim, igram preko xbox like dzojpeda.
 
Poslednja izmena:
Tom Clancy's The Division® 22019-3-31-23-10-2.jpg

Division 2, slikica u duhu današnjih igara :p
 
Dangerous Driving, naslednik poznatog Burnout serijala, koji je po mom misljenju najbolja arkadna voznja koja postoji.
Isti tim je radio na ovoj igri, ali nije toliko dobra kao Burnout, fizike skoro nema, nema onog lepog unistavanja vozila, vec nesto malo, skoro da ne postoji, prakticno samo su dodali efekat explozije, a kola ostaju fazon celovita.
Nije losa igra, deluje kao neka siromasna kopija pravog Burnouta i zabavna je, moze malo da se odigra.



Naravno, Road Rage mod je i dalje najbolji i daje satisfakciju, skoro kao original.
 
Poslednja izmena:
sekirče. videćemo koliko još dugo
 
Pošto sam uzeo Origin Access i XBOX game pass, uglavnom te igre trenutno igram (mada sam propustio skoro ceo pass zbog Sekiro-a :D ).

Titanfall 2 - odlična kampanja, nisam ovako uživao u FPS-u ne pamtim. Sad krećem polako MP, deluje zabavno.

Igram i BF1 MP pomalo, nisam igrao BF od prvog, drži mi pažnju više nego što sam očekivao.

Odigrao i SW:BF2 kampanju, nije loša (gameplay je njanjav, ali je zanimljivo za odigrati ako ste SW fan, a i izgleda jako lepo). MP mi nije legao.

Na Windows-u sam igrao Forza Horizon 4, odlična arkadna trka stvarno, i grafični impresivna. Probao i Sea of Thieves, delovao je bolje nego što sam očekivao, ali ne može se igrati solo, pa sam batalio. Igrao malo i State of Decay 2, deluje ok isto (nisam daleko odmakao).

Pored toga, na Steam-u, odlični Shadow Tactics i Mafia 3 (ne mogu reći baš odlična, ali očekivao sam jako malo. pa mi je i ok. Svakako nije za porediti sa prethodnim delovima).
 
Bloo Kid 2, Super Mario klon. Čisto da je pređem i precrtam.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Mutant Year Zero: Road to Eden. Igra je za veterane žanra, pošto je dosta teška. Nije uopšte loša, ali vam nikad neće u srcu zameniti Shadowrun, jednostavno nema tu raznolikost.
 
Vec neko vreme picim Fallout 4, preduga igra, preko 200 sati ako radis bukvalno sve, sto radim za sad, ali me polako smaraju ti side fetch questovi, pa cu se verovatno uskoro koncetrisati samo na main.
 
krenuo polako Forzu Horizon 4, odlicna razbibriga i opustanje mozga.
 
da li vredi uzeti Ashes of Malmouth ekspanziju za Grim Dawn?
imam igru na steamu i planiram da krenem u skorije vreme kad dodje na red pa ne znam da li da uzmem sad i ovaj dodatak.
 
Days gone, detaljno, lagano... Fantastična igra.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Supraland

Neverovatna igrica, koja vas tera bas da ukljucite fijuge do zadnje i da pokusate da resite zagonetke. Od onih najprostojih do onih za koje ce vam trebati vise vremena. Nekada je resenje toliko ocigledno da vam je pred ocima ali jednostavno ne vidite ga.

Tu sam na 50% igre a imam preko 20 sati igre. Da vas ne zavara njen izlged, pocetak jeste lak ali kasnije je mnogo teze. Ali pokusavam da nadjem sve skrivene prostorije i to zahteva vracanje cak nekada i na pocetni deo mape, srecom ima teleporti pa se lako vracate na neke lokacije.
 
Poslednja izmena:
Sleeping Dogs

GTA IV za sirotinju. Misije prelake i kratke, priča uglavnom tupava (lik ubija sve redom kao undercover policajac i nikom ništa, niko ga ne juri zbog toga), cutscenes mlake, male misije repetitivne i ima ih previše... Cela igra ima arkadni osećaj, iskreno. Stigao sam do dela kada Uncle Po umire, ne znam koliko ima do kraja odatle, pa mislim da ću da je batalim ako se oduži.
 
Sleeping Dogs

GTA IV za sirotinju. Misije prelake i kratke, priča uglavnom tupava (lik ubija sve redom kao undercover policajac i nikom ništa, niko ga ne juri zbog toga), cutscenes mlake, male misije repetitivne i ima ih previše... Cela igra ima arkadni osećaj, iskreno. Stigao sam do dela kada Uncle Po umire, ne znam koliko ima do kraja odatle, pa mislim da ću da je batalim ako se oduži.

Cek cek polako brale... U SD ti je tupavo sto ga niko ne juri (iako ce se ispostaviti da ga jure i namestaju) a u GTA ti nije tupavo sto pobijes pola stanovnistva odredjenog grada i sto te jure od FBI-a do vojske i svima uspesno pobegnes i nakon toga slobodno setas gradom? :trust:

Sto se tice tezina misija, mislim da igra moze da se bira tezina igre pre samog pocetka pa povecaj tezinu. Sto se tice cutscenes nek proba jos neko igru pa nek kaze, po mom misljenju su jedno 10x (bar) krvavije i opasnije nego u GTA 4 (pogotovo) (GTA 5 je druga prica zbog Trevora :d)

Slazem se da podseca na arkadu al mislim da im je to i bio cilj ;)

Od Uncle Po-a imas jos nekih 20tak misija cini mi se
 
Poslednja izmena:
zahvaljujem, uzimam onda.
 
Sve zavisi kako kome legne. Ja sam sleeping igrao na xbox jos pri izlasku i bio ozbiljno uzivljen. Ne da mi je sela, nego... Puno je vremena proslo, ne secam se radnje vise, tako da bih mogao ponoviti nekad. Ostala mi je u lepom secanju.

Trenutno sam odigrao The evil Within 2, TLOU za siromasne :D Mnogo dobra igra. Steta sto mapa nije samo malo veca sa vise lokacija za istrazivanje, e tad bi bio pun pogodak. Svidela mi se jako.
 
Cek cek polako brale... U SD ti je tupavo sto ga niko ne juri (iako ce se ispostaviti da ga jure i namestaju) a u GTA ti nije tupavo sto pobijes pola stanovnistva odredjenog grada i sto te jure od FBI-a do vojske i svima uspesno pobegnes i nakon toga slobodno setas gradom? :trust:

Sto se tice tezina misija, mislim da igra moze da se bira tezina igre pre samog pocetka pa povecaj tezinu. Sto se tice cutscenes nek proba jos neko igru pa nek kaze, po mom misljenju su jedno 10x (bar) krvavije i opasnije nego u GTA 4 (pogotovo) (GTA 5 je druga prica zbog Trevora :d)

Slazem se da podseca na arkadu al mislim da im je to i bio cilj ;)

Od Uncle Po-a imas jos nekih 20tak misija cini mi se



Hvala za spoiler. :d

Pa namerno sam pomenuo GTA IV, tamo nema nerealnih misija. Ne juri te ni vojska, ni FBI (čak radiš za njih), ne voziš tenkove i helikoptere, nema letenja kao u San Andreasu itd itd. A ako ćemo da poredimo sa npr. Vice Cityjem ili San Andreasom, onda mogu da kažem da te igre imaju mnogo veći šmek nego SD.

Nije klanica problem kod cutscenes, nego što nema humora kakav je u GTA igrama, niti pamtljivih replika i scena.
 
Humor u GTA je prilicno los i ima tu rockstar satiru koja je samo simpaticna. Sleeping dogs mi je odlicno legao na ps3, posle na PCju sam jos vise uzivao u boljoj grafici i utegnutom framerateu. Super arkadni gta klon koji je odlicno to izveo u to doba
 
meni je SD u svoje vreme bas lepo legao. sada se i slabo secam igre ali se secam da mi je bila dobra atmosfera pa sam je bas gustirao. ali opet, ne verujem da cu je igrati ponovo dok sam GTA:VC presao x puta.
 
Nazad
Vrh Dno