Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

te dve igre uopšte ne izgledaju loše, naprotiv!

da si rekao kick off II, prvi x-com ili elita iz 84-e pa i da te razumem (mada su sjajne)
 
Kad vec mika pomenu X-COM, ja trenutno sigram X-COM: Terror from the deep.
 
Uzeo da zavrsim Watch Dogs 2 i ooet Witcher 3 :)

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
ME Andromeda ima bas lepu grafiku, po meni, izgleda da je akcenat bio na tome.

Pada fps nekad, mada prestao sam da obracam paznju.
Po gameplayu mi se iz serijala najvise svidjao ME 2, po grafici ME Andromeda. Trojka je okej, kec ima malo nezgrapan gameplay, ali prica je dobra(po meni).
 
Ma grafika je odlična, više sam mislio sa aspekta rezolucije. Da bi čovek odigrao nešto kvalitetno nema potrebe za 4K....8K itd. Sve dok je igra igriva, još ako ima dobru priču iiihhhh.....
ovo važi i za kick off naravno :)

Poslato sa HUAWEI Y600-U40 uz pomoć Tapatoka
 
Hellblade je super, veliko osvezenje u moru slicnih igara :)
ME Andromeda sam presao sa 100% completion, svaki quest i side quest odradjen, super igra.
Watch Dogs 2 je takodje vrhunski, grafika predrkana, samo je nerealno zahtevan i na mom kompu ne mogu da ukljucim MSAA, samo sa SMAA cesto dobijam 45 fps, i ako 90% radi na 55+. Ima dosta i do lose optimizacije igre, mada je i grafila fenomenalna.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Poslednja izmena:
Shadow Warrior....odlično mi deluje za sada :D
 
Videh je pre neki dan, deluje skroz poremećeno :p
Kakvi su tvoji utisci?

Poremeceni su tripovi, Nisam odusevljen za sad... Doduse Igrao sam je jedno sat ipo, dva. Ono sto mi odmah upada u oci to jest usi je glasovna gluma glavnog lika... krastavac probaj


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala za info,probaću kad ugrabim malo vremena :p
 
ovo kao commando na steroidima:D

više mlatiš tim mačem nego što trošiš municiju :)

ima taj neki old school šmek, izometrija "nintendo" tipa, da ima malo više tačaka po vertikali (i da je na crt tv-u, naravno) izgledalo bi kao da je sa amige...

u suštini sjajno, ali je pre****no preteško, čak i za moje pojmove posvećenosti.
 
Neki 1000 i prvi put :d, 4K sa HD project-om(High rez texture).
 

Prilozi

  • 20170909150028_1.jpg
    20170909150028_1.jpg
    1 MB · Pregleda: 224
  • 20170909150043_1.jpg
    20170909150043_1.jpg
    996.3 KB · Pregleda: 223
  • 20170909150821_2.jpg
    20170909150821_2.jpg
    857 KB · Pregleda: 168
  • 20170909151333_1.jpg
    20170909151333_1.jpg
    922.9 KB · Pregleda: 167
Tom Clancy's Ghost Recon - Wildlands to igram sada,sledeca na listi Prey
 
Presao Mutant Year Zero: Road to Eden na hard, odlicna igra.
 
The Witcher 3 i Elite Dangerous.
 
Trenutno instalirano i kako mi se cefne, pikam Metro Exodus, AC Origins, BF V, Kingdom Come, FC New Down, Kingdoms Of Amalur, Sudden Strike 4, SW Battlefront 2...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Observer. Dobra, ali mislim da su trebali da još više ublaže horor i maknu stealth sekcije, da ostane skoro čista cyberpunk priča i detektivska istraga, tu je igra najjača.
 
Two Point Hospital i mucim se sa Metro Exodus, ubi me onaj serbedzija/kapicic ruskoengleski i konzola pristup, klik na E pa animacija:S: makar nije roze, kao sve ostalo :)
 
Poslednja izmena:
Poceo Yakuza, def ne moze na tast/ mis, moracu da prikacim dzojped, pa na tv, mada tesko ce mi raditi u 4k, kad sve na max u full hd imam fps oko 40.
 
Poceo Yakuza, def ne moze na tast/ mis, moracu da prikacim dzojped, pa na tv, mada tesko ce mi raditi u 4k, kad sve na max u full hd imam fps oko 40.

Moja greska, bio mi je supersampling na 8x, spustio na 2x i pici cak i u 4K.
Igra je fenomenalna, sto se tice price i likova, ubija kolko je dobro, ali mi se gameplay uopste ne svidja, samo ides i tuces se svaki cas, moras da pritiskas tastere ko lud, ali zavrsicu je samo i iskljucivo zbog fenomenalne price i likova, preporuka da proba ko nije.
 
Igrao Warhammer: Vermintide 2, grindovao šta mi je bilo potrebno za trenutne heroje, probao World War 3 na Steamu/GTA V ponekad.
A otkad sam uradio pre-order sam se potpuno koncentrisao na Division 2, loot/gear grind. Odlična igra, ima izazova ali je zabavno za igranje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno