Šta je novo?

Sta trenutno igrate ?

playing.jpg
 
Dishonored 2. Ogromna vecina bugova, kao i neoptimizacija, su ispravljeni do sada tako da mogu da uzivam u dostojnom nasledniku prvog dela.
 
NFS: Shift i AC3. znam, zaostajem mnogo :)
 
Diablo 2.
Uvek i zauvek. :)

Sent from mTalk from my Lumia 640 XL DS
 
NBA Playgrounds od pre neki dan, simpaticno odradjeno, nesto slicno kao Dunk Dream sa Neo Geo aparata :)
 
To beše onaj aparat što su se formirali redovi ispred njega u luna parku? Cadilac i to su uvek bili zauzeti, Street Fighter II onako a Double Dragon je bio često dostupan.
 
DARK SOULS 3


20170416233309_1.jpg20170418194256_1.jpg20170513144358_1.jpg20170403001446_1.jpg
 
Uglavnom Planetside 2

Sent from ass
 
Hard Reset
 
Red Alert 1 :D kako je dobra igra...a tek osećaj kad sa 20+ tenkova preoreš neprijateljsku bazu i ostatak mape..priceless :d
 
Pes 2017

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
To beše onaj aparat što su se formirali redovi ispred njega u luna parku? Cadilac i to su uvek bili zauzeti, Street Fighter II onako a Double Dragon je bio često dostupan.

Da, mi smo to zvali Fliperana, bezali iz skole i po ceo dan cepali "Mustafu"(cadillacs and dinosaur) Aero Fighters itd... 50 para zeton i udri
 
Poslednja izmena:
Da, mi smo to zvali Fliperana, bezali iz skole i po ceo dan cepali "Mustafu"(cadillacs and dinosaur) Aero Fighters itd... 50 para zeton i udri

Koji su to bezbrizni dani bili, sva obaveza koju si imao je da ides u skolu iz koje su pojedini bezali da bi igrali igrice a ne mogu da kazem da nisam medju njima... samo ja nisam begao u doba fliperana toliko mozda malo zbog turnira u Mortal Kombatu u Gaji ali zato je malo falilo da okinem godinu zbog prvog Tomb Raidera na PS1.
 
Imali smo mi i fliperane, luna parkove i buvare. Razlika je u tome koliko je objekat fensi i da li ima fliper mašinu ili ne. Luna park je obavezno imao arkade i roštiljanje (stoni fudbal) a bio mi je najbliži. Buvara je neki haustor, dragstor, ulaz gde je neko metno dve arkade uz zid. Bila je jedna tu malo dalje, imali su nindza kornjace, mnogo dobra arkada i naravno Mortal Kombat. To je bilo pre Sega Mega manije. Fliperana je već fensi mesto, čisto, nezapišano, kvalitetno osvetljeno i nakrcano fliperima, onim virtual kokpitima i naravno automatima.

Na jednom mestu su bili MK i TMNT kao što rekoh. Na drugom Golden Axe i Outrun i još nešto ne sećam se šta. Na trećem Mustafa, Double Dragon, SFII i taj basket. U Valjevu dok sam bio je bio onaj neki nindža što se pentra po kamionima i mislim isto neki Street Fighter, možda još nešto. Na Adi kod Jezera je bilo svašta, ali nisam voleo tamo da se igram. Nisam fensi jbga, volim miris azota u mojoj igraonici :d

Edit: @Pištaljka: Šta'š u školi, da te smaraju polupismeni, hronično frustrirani ljudi što su faks završili na bubicu a ujka im sredio zaposlenje? :d
 
Poslednja izmena:
Imali smo mi i fliperane, luna parkove i buvare. Razlika je u tome koliko je objekat fensi i da li ima fliper mašinu ili ne. Luna park je obavezno imao arkade i roštiljanje (stoni fudbal) a bio mi je najbliži. Buvara je neki haustor, dragstor, ulaz gde je neko metno dve arkade uz zid. Bila je jedna tu malo dalje, imali su nindza kornjace, mnogo dobra arkada i naravno Mortal Kombat. To je bilo pre Sega Mega manije. Fliperana je već fensi mesto, čisto, nezapišano, kvalitetno osvetljeno i nakrcano fliperima, onim virtual kokpitima i naravno automatima.

Na jednom mestu su bili MK i TMNT kao što rekoh. Na drugom Golden Axe i Outrun i još nešto ne sećam se šta. Na trećem Mustafa, Double Dragon, SFII i taj basket. U Valjevu dok sam bio je bio onaj neki nindža što se pentra po kamionima i mislim isto neki Street Fighter, možda još nešto. Na Adi kod Jezera je bilo svašta, ali nisam voleo tamo da se igram. Nisam fensi jbga, volim miris azota u mojoj igraonici :d

Edit: @Pištaljka: Šta'š u školi, da te smaraju polupismeni, hronično frustrirani ljudi što su faks završili na bubicu a ujka im sredio zaposlenje? :d

Barem se neko dosetio da napravi u digitalnoj formi sve te legendarne flipere. Mislim naravno na Pinball Arcade, koji u zadnjoj verziji ima pridodat "8 Ball Deluxe". Što se mene tiče skoro pa je sve tu. Nedostaju mi još Time Warp koji je bio jedinstven u svetu flipera zbog zakrivljenih udaraljki, zatim Flaš Gordon i voleo bih opet da vidim Spider Man-a i Hulka iz tog vremena, znači 80te. :p

Naravno nije to isto, jer kad igraš pravi fliper to je poseban doživljaj koji je obično dodatno začinjen likovima i atmosferom same triperane, ali opet... ovako barem imamo mogućnost da se opet poigramo i verovatno pomalo nostalgično prisetimo tih mašina, pa i tog vremena. :d

 
Danas odigrao What Remains of Edith Finch - Pre prica/iskustvo nego prava video igra. Ali veoma dobro osmisljena i stvorena, apsolutna preporuka.

Ko odigra moze i da pogleda ovaj video
 
^^ steta sto ne ubace "Tales from the Crypt" , indianca jonsa, dzurasik park i sl.

Ja najvise volim draqulu, t2, zonu i black rose
 
bjUclIf.jpg

Nazalost, ovo ispod nije precica...

kNg47cl.jpg
 
Odigrao Titanfall 2 kampanju.

Presao za par dana(po nekoliko sati dnevno), relativno kratka, ali po meni ok prica. Igra super optimizovana i lepo izgleda.
 
Da, i meno ni jednog trenutka nije bilo dosadno u TF2, sto je ekstremno retko.

Trenutno igram GR Wildlands, nece da radi djubre na 1080p, imam 45-55fps, retko skoci iznad.
Igram i Hellblade Sanua's Sacrifice, a MF Andromedu sam skoro presao i mogu reci da mi je super igra.
Dishonored 2 igram vec brdo meseci, ali sve nekako zastanem, pa ne igram po mesec dana, a fina igra :)
Kupio sada punjibe baterije za bezicni joypad, da bih igrao Samurai Warriors Spirit of Sanada, na tastaturi je neigrivo.


Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Poslednja izmena:
Jedna od najlepsih baza u Elite Dangerous.
 

Prilozi

  • FDL1.jpg
    FDL1.jpg
    1 MB · Pregleda: 193
Posle mnogo... mnogo godina još jednom sam okrenuo igre za Sony 2 Ico i shadow of colossus na emulatoru i shvatam po ko zna koji put da za igru grafika nije presudan faktor (meni bar).

Poslato sa HUAWEI Y600-U40 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno